ayakkabı topuğu kullanmak türkiyede imkansız değil mi?

D

Deleted member 23554

Deleting my account rn
biriyle bir eve girdiğin an ayakkabı çıkıyor. giymek çok mantıksız değil mi?

• +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 21736
harbiden, en fazla air force a koyarsin 1 taban sadece +5cm gezersin. ama publicte bence taban kullanilir aga. hele buralari kesfettikten sonra cevreyi daha cok analiz etmeye basladim ve heightmog un ne kadar brutal oldugunu fark ettim. ben ortama gore taban giyiyom ve yanimda kisa eleman olunca daha da dik duruyom mog or get mogged.

• +1
Reactions: beypazaripilled, Deleted member 19036 and Deleted member 23554
harbiden, en fazla air force a koyarsin 1 taban sadece +5cm gezersin. ama publicte bence taban kullanilir aga. hele buralari kesfettikten sonra cevreyi daha cok analiz etmeye basladim ve heightmog un ne kadar brutal oldugunu fark ettim. ben ortama gore taban giyiyom ve yanimda kisa eleman olunca daha da dik duruyom mog or get mogged.
ben airforce giyiyorum bazen aptalları görüyorum boyu 160 sırf tiktokta görmüş diye düz taban converse giyiyor içimden kahkahayo patlatıyorum amk

• +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 21736
harbiden amk, bende eskiden vans falan giyiyordum mal gibi. ben de gecen metroda oyle bir eleman gordum abartmiyom adam 165 yok ince taban giymis gozluklu sesi ince 2 tane kariyla konusuyordu muhtemelen arkadasidir ve okullarindaki chadlerden bahsediyolardir elemana jfl.

• JFL
  • So Sad
  • +1
Reactions: beypazaripilled, Deleted member 19036, Deleted member 24167 and 1 other person
Benim boy 183cm bu yüzden 3.5 cm'liklerden giyiyorum, ayakkabı çıkınca pek farkedilmiyor ama ayakkabı ile lift giyerken uzun olduğum hakkında yorumlar alıyorum.

• +1
Reactions: Deleted member 23554
Benim boy 183cm bu yüzden 3.5 cm'liklerden giyiyorum, ayakkabı çıkınca pek farkedilmiyor ama ayakkabı ile lift giyerken uzun olduğum hakkında yorumlar alıyorum.
zaten biraz uzunsan giyince belli etsen de millet çok takmaz. ama kısaysan herkes dalga geçer.