Bonesmashing

Burnumu obsesyon derecesinde kafaya takıyordum o yüzden offtopic'e çok kez delirip delirip yazdım, ama sevgili yapabiliyorum siz ise duvara delik açmaya devam.
burnunu duzeltince yine engel yiyeceksin foid abilerinden hepsi o igrenc genetigin yuzunden zorlama para kazanmaya bak

Neyse günlük ucube s!kme rutinimi tamamladım, asıl konuya gelecek olursak hayır bonesmashing işe yaramıyor arda haklı.
senin yüzünün üstünden tır geçse yine bir skim değişmez 20 yaşındasın çünkü anla şunu amna koyduğum zor bir şey değil anlaması

Eczanede her şey var kemik büyütmek için

Burnumu obsesyon derecesinde kafaya takıyordum o yüzden offtopic'e çok kez delirip delirip yazdım, ama sevgili yapabiliyorum siz ise duvara delik açmaya devam.
delirip delirip yazmışsn farming fln zırvalıyon götveren fukara

• +1
Reactions: toprak
dergiparktan copy paste yapma la zibidi wolfs law ne oldugunu soyledim kisaca ustte doktor degilim ben wolfslaw yalan falan diyorsun ne anlatiyon bilmiyorsun falan
Forumda onun bunun bilgisine laf edip en basit bir konuyu bile bildiğini iddia ederek bilmemen çok komik

Forumda onun bunun bilgisine laf edip en basit bir konuyu bile bildiğini iddia ederek bilmemen çok komik
a boy who want to find himself hadi sg tvgirlinj dinle htbleri repostla tiktokta aptal grey sonrada siktir git forumdan bak bakalim wolfs law neymis

Last edited:
simdi gordum salak herif softmaxle 6 dis gulumsemeden kurtulurmuyum falan demis reply bile atma lutfen

• JFL
Reactions: sadlooksmaxxer
simdi gordum salak herif softmaxle 6 dis gulumsemeden kurtulurmuyum falan demis reply bile atma lutfen
Kanka çok aptal birisin ya ciddili

Kanka çok aptal birisin ya ciddili
durduk yere laf atan sen degilmisin olum uzun bir mesaj at neyi bilmiyomusum yanlis biliyomusum kime laf atiyomusum ama atmazsan durduk yere bok atan grey bir orospu cocugu oldugunu kabul ediyorsun demek

• JFL
Reactions: sadlooksmaxxer