Cusse Buyutme

ArdaxHG

ArdaxHG

Proto Iranid-Zagrosian
OMuz bolgesindeki kemikleri genisletme hakkinda detayli bilgisi olan var mi?

• +1
Reactions: Deleted member 21736
Proto Iranid-Zagrosian ne aga
OMuz bolgesindeki kemikleri genisletme hakkinda detayli bilgisi olan var mi?
uzman değilim ama meme sayılır o kemik genişletme olayı. düz omuz kası çalış aga.

• +1
  • JFL
Reactions: szolliontaraelis and Deleted member 21736
kürt piçi işte
Orospunun evladi, ulan nerde sahte milliyetcilik ulkuculuk yapan varsa hepsi tipsiz oluyor amk.
Kari kiz bakmiyo tabi , vatan millet meselelerine atiliyorlar sozde vatani icin can verecek karilari baskasi sikicek allahin gerizekalisi

Last edited:
Proto Iranid-Zagrosian ne aga

uzman değilim ama meme sayılır o kemik genişletme olayı. düz omuz kası çalış aga.
valla ergenlik doneminde ki 25 e kadar kapanmiyo koprucuk kemigi ,kemige yuk bindirmek belki kalinlasmasinin yaninda uzatbilir gibi

Proto Iranid kuzeyden gelen Hint Avrupali step pastoralist kavimleri. Zagrosian da Tunc Cagi Zagroslu pastoralistler

Orospunun evladi, ulan nerde sahte milliyetçilik ulkuculuk yapan varsa hepsi tipsiz oluyor amk.
Kari kiz bakmiyo tabi , vatan millet meselelerine atiliyorlar sözde vatani için can verecek karilari baskasi sikicek allahin gerizekalisi
Burda benden eski olan sensin aq k*rdü dahada alıntılama beni sarı poşete sokarım kardeşlerin gibi seni

• JFL
  • +1
Reactions: szolliontaraelis, Deleted member 25225 and Deleted member 21736
Burda benden eski olan sensin aq k*rdü dahada alıntılama beni sarı poşete sokarım kardeşlerin gibi seni
Siktir git hic bi yarragimi yapamazsin bir de elin Kurdu nerde benim kardesim oluyor gotun evladi git Tirk kardeslerine sor sana kari kizlardan pay ediyorlar mi ekmek veriyorlar mi.
Ayriyeten burda olmam tipim hakkimda nasil bir sorun teskil ediyor kimse gelistirmesin mi kendini amk gotvereni

• JFL
Reactions: Atsiz
Siktir git hic bi yarragimi yapamazsin bir de elin Kurdu nerde benim kardesim oluyor gotun evladi git Tirk kardeslerine sor sana kari kizlardan pay ediyorlar mi ekmek veriyorlar mi.
Ayriyeten burda olmam tipim hakkimda nasil bir sorun teskil ediyor kimse gelistirmesin mi kendini amk gotvereni
aşırı boş adamsın

• JFL
pretty boy luga devam mi hala beypazari 😹😹😹
Ben doğru okumamışım aslında adam sana ırkçılık yapmış sen karşıt olarak geri ırkçılık bile yapmamışsın kusura bakma hakkını yedik. Irkçılık hiç sevmem yoksa.

Orta doğu genetiklerim el verdiğince pretty boy olmaya devam

• +1
Reactions: Deleted member 25225
aga omuz genisligi icin sirt ve omuz kaslarini gelistir genis omuz iluzyonu verir.

bir de gh blastlamak da ise yarayabilir plakalar kapanmadiysa.

kürt piçi işte
hahaha aynen shitskin currylerin laf fazlaligi yaparak konuyu sapitmasi misal.

ibneye bak direk dumduz yazsan daha cok saygim olcak sana, kurt arkadaslarim var on numara adamlar neyin tribi bu amina koyim sanirsan kraliyet ailesinin soyundansin.

ibneye bak direk dumduz yazsan daha cok saygim olcak sana, kurt arkadaslarim var on numara adamlar neyin tribi bu amina koyim sanirsan kraliyet ailesinin soyundansin.
Eleman bir de utanıp k*rtler nereden benim arkadaşım oluyor yazmış :lul:

• +1

ULan gotveren bunun dumduz yazmakla ne alakasi var. Proto Iranid Zagrosian diye bi irk var mi ibne pic. Fenotip olarak yazdim oraya Kurtlugumu belli etmek istesem direk Kurdum yazarim gotun evladi.

Last edited:
Eleman bir de utanıp k*rtler nereden benim arkadaşım oluyor yazmış :lul:
Orospunun evladi nerde oyle yazdim Kurtlerden utaniyorum diye. Kürt oldugumu belirttigimi zannetmistim belirtmemisim. Kurt oglu Kurt Zaza oglu Zazayim. Fakat benim kardesim benim kendi kan kardesimdir ilk once ana baba kardes sonra genis ailem sonra digerleri. Kendini kandirma hic kimse sirf ayni millettensin diye amcaoglu muamelesi yapmayacak. 40 iq lu Tirko

Last edited:
Ben doğru okumamışım aslında adam sana ırkçılık yapmış sen karşıt olarak geri ırkçılık bile yapmamışsın kusura bakma hakkını yedik. Irkçılık hiç sevmem yoksa.

Orta doğu genetiklerim el verdiğince pretty boy olmaya devam
Yok kankam eyvallah sıkınti yok. Siktir et boyle mallari, bu tarz tiplere herkes yuz ceviri ortamlari bile yoktur varsa yoksa Turkluk Turan Turkiye. Ulku ocaklarinda halletsinler kendilerini orospu evlatlari

Last edited:
Yok kankam eyvallah sıkınti yok. Siktir et boyle mallari, bu tarz tiplere herkes yuz ceviri ortamlari bile yoktur varsa yoksa Turkluk Turan Turkiye. Ulku ocaklarinda halletsinler kendilerini orospu evlatlari
Ulan eşşeğe hallenen ırksınız senin ne haddine bizi eleştirmek ag

milliyetcilere laf ederken biosuna zagrosian yazdıgını unutmak

Ulan eşşeğe hallenen ırksınız senin ne haddine bizi eleştirmek ag
Bu ne demek amk dogudaki bi kac dirzo esege halleniyo diye tum bir irk oyle mi oluyo, ona kalirsa git ic anaadoluya koyun keci ne hayvan varsa yok mu yapan saniyosun. Sen cok buyuk ihtimalle neolitik anadolu ciftcilerinden gelmesin ya da rum balkan dölusun oyle kendini fazla Turk falan sanma. Profiline koydugun orospu evladinin da Turki irki andiran bir tane bile ozelligi yok. Senin gibi orospu cocuklari idol aliyor tab oyle serefsiz gotverenleri orasi ayri

@isthisreallyreal milliyetcilere laf etmedim Bioya oylesine yazdim kulaga guzel geldi
Kafayi kullan biraz

Last edited:
Salak gördüm de böylesini görmedim Atsızın fenotipine Türk değil diyor ag
Sen harbili avanak missin birader be amk

Yemişim kürt-türk kavganızı bana cüsse gerek arkadaş, konuya geri dönelim.
200.gif

Burda bile türk kürt kavgası var amk ahahhahah

• +1
Reactions: Deleted member 25225 and beypazaripilled
clevicle kemiginin buyuyebilecegini zannetmiyorum fakat sitedeki framemaxxing yazisin da hormonla ve egzersizle buyuyebilecegi yaziyor. bana gore omuzlari buyutup illuzyondan baska yapilabilecek bir sey yok

ne yazık ki mümkün değil klavikula kemikleri genetik olarak ne kadar darsa istediğini yap cüssen büyümez. Ancak omuzlarını büyütebilirsin böylelikle kendini kasınca geniş omuzlu gibi görünürsün o da bir kaç saniye :)

Omuzların darsa yapack birşey yok kemik meselesi o

ne yazık ki mümkün değil klavikula kemikleri genetik olarak ne kadar darsa istediğini yap cüssen büyümez. Ancak omuzlarını büyütebilirsin böylelikle kendini kasınca geniş omuzlu gibi görünürsün o da bir kaç saniye :)
Omuzların darsa yapack birşey yok kemik meselesi o
Yok yaw dar hic degil. Bideltoid 54 cm falan ama bu frame isi cok onemli bence gercek hayatta ozellikle boyun trapez omuz cok fark attiriyo

kesinlikle boyun trapez omuz üçlüsüne aban.
Frame işi sıralaması şöyledir;
1)Omuz
2)Boyun
3)Sırt
4)Trapez

• +1
Reactions: ArdaxHG
Kürt orospu evladı, alayınız ya obez piçsiniz ya da vitaminizsiz alagavatsınız.

AMA SELO SAZ ÇALIYO :((((((((((((((((((((

• JFL
Reactions: Atsiz
Hasiktir lan ibjenin evladi yasitlarin yaninda kalipli ve hayvan gibi gucluyum ananni siktirtme duzgun konus
Kürt orospu evladı, alayınız ya obez piçsiniz ya da vitaminizsiz alagavatsınız.

AMA SELO SAZ ÇALIYO :((((((((((((((((((((

Hasiktir lan ibjenin evladi yasitlarin yaninda kalipli ve hayvan gibi gucluyum ananni siktirtme duzgun konus
Kara amcık yavrusu, 120kgyla benchte set atıyom ben. Sen güçlüysen ben neyim yarrak başı?

BEnchinin de ananin da amina koyim 5 cm uzun kolunla mi atarsin sikimsonik vucut mekaniginl
Kara amcık yavrusu, 120kgyla benchte set atıyom ben. Sen güçlüysen ben neyim yarrak başı?
e mi atarsin bana ne siktir git

BEnchinin de ananin da amina koyim 5 cm uzun kolunla mi atarsin sikimsonik vucut mekaniginl

e mi atarsin bana ne siktir git
Bozuk Türkçenle bana sövmeye çalışma, kürt. Karşıma çıksan 5 rekat namaza durursun, burdan söylediklerine bak.

Bozuk Türkçenle bana sövmeye çalışma, kürt. Karşıma çıksan 5 rekat namaza durursun, burdan söylediklerine bak.
Neyine namaza durucam tirko kaldirdigin agirkigi gotune sokarim internette millete 120 bench basiyom diye artisleniyosan buyuk ihtimal sekilsiz zimbigin tekisin. Karsina 195 100kg cikinca gorursun benchi nerene oturtturyorum