gym artik zorunluluk

D

Deleted member 21736

Bronze
gyme gitmek sosyal medya sayesinde tr de de resmi olarak normie itemi oldu artik gym arti ozellik degil zorunluluk. ve acayip cringe bi kitle olustu we go jim diyip proteinocean dan aldiklari aromali unlari icen 55 kiloluk sikkafalar. gyme gitmek populer olmadan once baya ilgi goruyordum gittigim icin simdi normal goruluyor sosyal medyanin aminakoyim. ama simdi populer oldugu icin gidenlerin cogu ileride birakcak en azindan.

• +1
Reactions: mongolianpsycho
Speak America please

• Hmm...
Reactions: mongolianpsycho
kes orosbu cocugu

• JFL
Reactions: ㅤ$ㅤ ㅤ, chemtrails, mongolianpsycho and 1 other person
Daha çok roid kullanmak zorunluluk.Natural vücut hikaye zaten.Millet roidli vücuda alıştı artık naturaller kesmez

• +1
Reactions: Tallooksmaxxer, Deleted member 19036, mongolianpsycho and 1 other person
gyme gitmek sosyal medya sayesinde tr de de resmi olarak normie itemi oldu artik gym arti ozellik degil zorunluluk. ve acayip cringe bi kitle olustu we go jim diyip proteinocean dan aldiklari aromali unlari icen 55 kiloluk sikkafalar. gyme gitmek populer olmadan once baya ilgi goruyordum gittigim icin simdi normal goruluyor sosyal medyanin aminakoyim. ama simdi populer oldugu icin gidenlerin cogu ileride birakcak en azindan.
Kesinlikle katılyıorum gym artık yeni normal, bizim sınıfın kızlar dahil yüzde yetmişi gidiyor amk.

• +1
Reactions: mongolianpsycho and Deleted member 21736
evde çalış yoksa salonlar normieler ile dolmaya başladı bile ben de gittiğim local gymi bırakmayı umuyorum param olunca alet için

evde çalış yoksa salonlar normieler ile dolmaya başladı bile ben de gittiğim local gymi bırakmayı umuyorum param olunca alet için
aynen kanka bende haftada 1 arkadasla gidiyom sadece gerisi evde hiit kardiyo tarzi yapiyorum bir tane barbell dambil seti al evde cogu seyi yaparsin

• +1
Reactions: mongolianpsycho and Atsiz
IMG 20230224 092931

• JFL
Reactions: Deleted member 21931
Gym değil ROİD zorunlu artık.Gyme giderek natural vücut inşa edip prim yapan ömrümde görmedim.Ya roid kullanacaksın yada sadece leanmaxxx yapacaksın.
Edit: Daha önce yazdığımı görmedim pardon

• +1
Reactions: Deleted member 19036
Gym değil ROİD zorunlu artık.Gyme giderek natural vücut inşa edip prim yapan ömrümde görmedim.Ya roid kullanacaksın yada sadece leanmaxxx yapacaksın.
Edit: Daha önce yazdığımı görmedim pardon
genetiğin iyiyse natural dikkat çekersin yoksa roidsiz çok zor

• +1
Reactions: Tallooksmaxxer, Deleted member 21736 and Deleted member 19036

Users who are viewing this thread

Back