Her geçen sene çirkinleşmek?

nmn14

nmn14

fuck my genetic
Beyler millet daha iyi oluyo ben daha kötü oluyom amk.

Yaslaniyondur normal

WhatsApp Image 2024 08 15 at 164139 WhatsApp Image 2024 08 15 at 164103 WhatsApp Image 2024 08 15 at 164104 WhatsApp Image 2024 08 15 at 164155 1

Tarihe göre dizdim sonuncu foto güncelim

benim için bitti

her geçen sene dopamin artıyo ve copeliyon bi sikim değiştirmiyon

Diğer fotoğraflarda gayet güzelsinde son fotoda sol gözün hint avrupa göçlerine katılıyor herhalde aq:D
az uyuyorum kanka işten dolayı ondan olabilir

o ne kral yani orta falan mıyım
gymcell fotolarını yeni gördüm strong mtn olabilir
mid tier normie işte mid mid lolden gelsin aklına orta kral iyisin looksmax yap yabancı forumda ratelet eksiklerini onların üstüne git

az uyuyorum kanka işten dolayı ondan olabilir
Göz kapağı düşmesi yani pitozis olabilir bro. Baktırabilirsin istersen kötü duruyor biraz.

Appeal olarak uzun saç ile htn sin psl olarak ratelemeye useniyom ama senin kolayca karı sikmen lazim

üç numara saç gayet iyi leanmışsın bide o zaman tarihe göre ise iyi çöküş yaşamışssın sporu falan mı bıraktın tekrar başla

yas kac? bide kafaya takilcak bisey yok amk bikac aya duzeltirsin kendin istersen kendini :unsure:

üç numara saç gayet iyi leanmışsın bide o zaman tarihe göre ise iyi çöküş yaşamışssın sporu falan mı bıraktın tekrar başla
Screenshot 20240729 134031 Instagram
sacim ucken fizigim boyleydi hala devam ediyorum spora ama eskisi kadar yüklenemiyorum

harbi kral sacim uzunken manitam vardi amk
Uzat saçını işin kolay olur, fotoğraflarin ya aşağı açıdan yada yukarı açıdan direkt düz foto olmadığı için baska tavsiye veremicem

İstersen burdan at fotonu yada pmle bana

Burada yağ oranın %10-11 falan herhalde. Kaç kiloydun bu fotoğrafı çektiğinde?
73 kiloydum kanka şu an 75 falanimdir ama body fat 15 16 falandir

73 kiloydum kanka şu an 75 falanimdir ama body fat 15 16 falandir
Orada bodyfat 15 16 değildir çok parçalı görünüyor. Belki karın kasi kutlen fazladır diyeceğimde gene 15 - 16 da okadar görünmez. Rahat 11-12 var bence.

Orada bodyfat 15 16 değildir çok parçalı görünüyor. Belki karın kasi kutlen fazladır diyeceğimde gene 15 - 16 da okadar görünmez. Rahat 11-12 var bence.
Yok kral şu an 15 16 falanimdir

Ayna karsisindaki fotoğraf prime

Tanrısal seviyede zygoların var olm o lower third ile zaten kesin olarak htnsin aq sg tırrık inceller derneğinden fakecel pua
zygo ne kanka hiç bilmiyorum

üç numara saçla ve sakalsız halinle tipin hala iyi görünüyor
İlk fotoyla son foto arasında 1.5 2 sene var. Bence bana çöküş yaşattıran şey kafeindi 600mg alıyodum hep göz altlarım falan mosmordu bayadır almıyorum kafein biraz düzeldi

İlk fotoyla son foto arasında 1.5 2 sene var. Bence bana çöküş yaşattıran şey kafeindi 600mg alıyodum hep göz altlarım falan mosmordu bayadır almıyorum kafein biraz düzeldi
reis birde göz asimetrisini düzeltirsen sana + katar cünkü cidden tuhaf durmuş fotoda

reis birde göz asimetrisini düzeltirsen sana + katar cünkü cidden tuhaf durmuş fotoda
kral o yorgunken hep oluyo onu nası düzelticem? bazen yorgun olmadığımda da oluyor

kral o yorgunken hep oluyo onu nası düzelticem? bazen yorgun olmadığımda da oluyor
Sanırsam üst göz kapağı düşüklüğün var. Yorgunlukla alakası yok onun. Felaket asimetrik duruyor yani resmen gözün ters takla atiyor :D . Göz doktoruna git oda muhtemelen üst göz kapağı ameliyatı yapacaktır o zaman düzelir.

Sanırsam üst göz kapağı düşüklüğün var. Yorgunlukla alakası yok onun. Felaket asimetrik duruyor yani resmen gözün ters takla atiyor :D . Göz doktoruna git oda muhtemelen üst göz kapağı ameliyatı yapacaktır o zaman düzelir.
Kac k dır acaba

Kac k dır acaba
Kanka bilmiyorum ücretsizde yapabilirler. Ücretiz yapmasalar dahi daha ucuz tutar çünkü tek göz sonuçta

Kanka bilmiyorum ücretsizde yapabilirler. Ücretiz yapmasalar dahi daha ucuz tutar çünkü tek göz sonuçta
Biraz araştırdım belki ücretsiz dahi olabilirmiş çünkü doğuştan gelen bir şey yaş kaçtı?

Belki ücretsiz yapabilirler müsait oldugunda git hastahaneye.
Ben devlet hastanelerine güvenmiyorum ya yaptırsam özelde yaptırırım. Ama bir ara gidicem göz doktoruna

Ben devlet hastanelerine güvenmiyorum ya yaptırsam özelde yaptırırım. Ama bir ara gidicem göz doktoruna
Devlet hastahanesi o kadar deneyimsiz değildir üstesinden gelir.