hiç steroid kullandınız mı

D

Deleted member 23554

Deleting my account rn
sarms testo fark etmez

hayir ama tanidigim kullananlar var elemanlarda efsane fizik var, eger sac dokulmesi konusunda endisen yoksa vur 250 testo gitsin amk

ama tren deca girme bence gereksiz bir de pctsi baya sikintili diye duydum

• +1
Reactions: mongolianpsycho and Deleted member 23554
hayir ama tanidigim kullananlar var elemanlarda efsane fizik var, eger sac dokulmesi konusunda endisen yoksa vur 250 testo gitsin amk

ama tren deca girme bence gereksiz bir de pctsi baya sikintili diye duydum
ailede kel yok benim saçımda baya sık ve kalın kesin saç ve kolajen gitmeyecek bilsem bir dakika durmam

• +1
Reactions: Deleted member 21736
ailede kel yoksa sacin nw1 se ve hic sivilce sorunu yasamadiysan bence gir aga gokalaf testo taylana bak ikiside bayadir roidliyor hala nw1 sac var

dusuk doz only testo gir hem elin yuzun sismeden lean gains yaparsin hem saglik acisindan da rahatsin

bir de roidde soyle garip bir sey var dusuk doz girsen bile kaslarina guzel bir sertlik veriyor ve zaten karilarin sevdigi o dolu ama sert gorunum, balon gibi bulk gorunumu degil

benim baba kel anne tarafi nw3 ben nw2 yim girsem dokulecegine eminim yoksa kesin girerdim

• +1
Reactions: MentalistKebab, mongolianpsycho and Deleted member 23554
Teknik olarak hiç kullanmadım ama 4 senedir fin ve bazen dut kullanıyorum serbest testom %40 arttı ve daha güçlü oldum ayrıca dhtyi baskıladığım için daha genç duruyorum.
Aşırı Testo malesef iyi değil ve genetik olarak geniş omuzlu kalın kemikli değilseniz bence roid kullanmayın.
Birde gittiğim salonda kullanan çok fazla insana tanık oldum bazıları kullanmalarına rağmen naturel duruyordu yani vücudunuzun ilaçlara tepki vermesi de önemli

• +1
  • Hmm...
Reactions: Deleted member 21736 and Deleted member 23554
Teknik olarak hiç kullanmadım ama 4 senedir fin ve bazen dut kullanıyorum serbest testom %40 arttı ve daha güçlü oldum ayrıca dhtyi baskıladığım için daha genç duruyorum.
Aşırı Testo malesef iyi değil ve genetik olarak geniş omuzlu kalın kemikli değilseniz bence roid kullanmayın.
Birde gittiğim salonda kullanan çok fazla insana tanık oldum bazıları kullanmalarına rağmen naturel duruyordu yani vücudunuzun ilaçlara tepki vermesi de önemli
omuz geniş bel ince ama boy 175 acaba sarms mı kullansam daha az etkiler gibi

omuz geniş bel ince ama boy 175 acaba sarms mı kullansam daha az etkiler gibi
Sarms hakkında fazla bir araştırma yok ama kullanan tiktoker veledler harbi çok kaslı duruyor.Sen yinede kimseye güvenme.Fiziğin çok iyi olsa iyi de yanıt alıp çok iyi vücut inşa etsen bile, Böbrekler ve karaciğerden patlayabilirsin.
Üstteki arkadaş gokalaf demiş mesela alaf tip olarak çok bozdu.
Amaç en iyi göründüğümüz halimiz en estetik halimiz olacaksa net winstrol gibi yağ yakıcılar kullanmalıyız.Öbür türlü bloated oluruz.
Şuraya Patrick Batemanın steroid kürünü atıyorum bence ideal vücut bu olmalı tabi naturel de yapılabilir o vücut

• +1
Reactions: Deleted member 23554
gokalaf harbiden fena descend ledi eski hali full paket chad di simdi bloatmaxxed orge oldu amk

bir de sarms steroid kadar yarar saglamaz ancak denenebilir eger hedefin birazcik sertlik ve damar eklemekse sarms mantikli ancak ciddi kutle almak istiyorsan testo girmen lazim ki bence 175 boyunda ciddi kutle kotu durur (benim boyum da benzer 179 gecen sene baya bastim 76kg 41cm kol lean fizik yaptim bi boka yaramadi amk okulda anca erkekler durdurup soruyordu ne kullaniyon falan diye)

• +1
gokalaf harbiden fena descend ledi eski hali full paket chad di simdi bloatmaxxed orge oldu amk

bir de sarms steroid kadar yarar saglamaz ancak denenebilir eger hedefin birazcik sertlik ve damar eklemekse sarms mantikli ancak ciddi kutle almak istiyorsan testo girmen lazim ki bence 175 boyunda ciddi kutle kotu durur (benim boyum da benzer 179 gecen sene baya bastim 76kg 41cm kol lean fizik yaptim bi boka yaramadi amk okulda anca erkekler durdurup soruyordu ne kullaniyon falan diye)
41cm doğal mı yaptın, ne kadar sürdü? kadınlar bir şey dememesi doğal zaten. bir kız spor yapıp bacağını kalçasını falan büyütse sen gidip ne kadar bastın nasıl oldu der miydin? yanlış anlaşılacak mantığıyla söylenmiyor. he tabi yüzün de en az ortalama olması gerek işe yaraması için.

• +1
Reactions: Deleted member 21736
aga dogal yaptim, ama oncesinde duzensiz olsa da bayadir calisthenics yapiyordum (20 barfiks 60 dips yapabiliyordum). 8 ayda 68kg 35cm koldan 76kg 41cm kola ciktim, yuzum fln biraz yaglandi ama karin kasimi kaybetmedim. ama suan saldim kol 39 74kg yim leanmaxx takiliyorum

• +1
  • Hmm...
mk tarzı şeyler gir. testo çok mantıklı deil
Bence düzgün bir kür + pct planlarsan testo kesinlikle en mantıklı seçenek, hangi mk hakkında konuşuyorsun bilmiyorum ama mk677 teknik olarak sarms bile sayılmıyor mk677 anca iştah açıcı görevi görür. Mk2866 hakkında konuşuyorsan da bence riskli sayılır orijinalliği ve hakkında yeterince bilgi olmaması sorun bence onun yerine farma grade sustanon daha mantıklı.

• +1
  • Hmm...
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 23554
Bence düzgün bir kür + pct planlarsan testo kesinlikle en mantıklı seçenek, hangi mk hakkında konuşuyorsun bilmiyorum ama mk677 teknik olarak sarms bile sayılmıyor mk677 anca iştah açıcı görevi görür. Mk2866 hakkında konuşuyorsan da bence riskli sayılır orijinalliği ve hakkında yeterince bilgi olmaması sorun bence onun yerine farma grade sustanon daha mantıklı.
sne daha iyi biliyon panpa ben cok anlamam

• +1
okuduğuma dayanarak, mk677 bir boka yaramıyor sadece iştah.
mk tarzı derken oradaki kasıt araştırma kimyasalı sınıfındaki seylerdi, değişik mekanizmalı extrem maddeler var babo. mk677 bok bişey yoksa bende biliyom

• Hmm...
Reactions: Tallooksmaxxer
kullanmak için çok iyi bir sebebin yoksa (kullanmana bağlı olan bir kariyer, kazanç kapısı vs.) dünyanın en boş olaylarından birisi, uzak dur.

• +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 24167

turk kadin psikolog blackpill bombardimani yapiyor (brutal deil ama cucked society yalanlarına ağır debunk) [ water bu arada ]

turk kadin psikolog blackpill bombardimani yapiyor (brutal deil ama cucked society yalanlarına ağır debunk) [ water bu arada ]

bütün normieleri sikiyim

• +1
Reactions: Deleted member 19036

bu arada o karı türk değil aga hesaba tıklasana adam erkek amq :ROFLMAO:

o karı türk olsa 10 milyon takipçisi olurdu

• +1
  • So Sad
Reactions: Tallooksmaxxer

kuran ayeti kullanmış based

• Love it