Türkiye'de prettyboymaxxing hakkında düşünceleriniz

beypazaripilled

beypazaripilled

Mineral Water Fan
Bana kalırsa prettyboymaxxing Türkiye'nin seküler bölgelerinde yaşınız genç ve tipiniz elverişli ise en etkili yöntemlerden biri. Ben burada bir lisede okumama rağmen ailem nedeniyle sıkça isviçreye gitmek zorunda kalıyorum, orada prettyboy baggy giyinen tiktokçu tayfa kılıklı tipler bayağı fazla, İstanbulda bu tiplerin yoğun olduğunu gördüğüm tek yer Kadıköy. Bu tiplere rağbet olduğu su götürmez bir gerçek ve türkiyede çok bulunmamaların nedeni ise çoğunluğu daha muhafazakar olan ülkemizde çoğunun aile büyükleri tarafından veya drill bebeleri tarafından ibnetor olarak görülmesi. Ben şahsen Tails'in bu konu hakkındaki düşüncelerine katılıyorum.(Bilmeyenler içi Tails prettyboymaxxingi savunan bir ytber)

• +1
Reactions: Detective, Deleted member 25225, Deleted member 19036 and 1 other person
dediğin gibi ibne muamelesi görüyorlar ama en çok malı onlar götürüyor. ne olursa olsun öyle giyinmezdim ben ama.

• +1
  • Hmm...
Reactions: Deleted member 19036, Deleted member 21931, Tallooksmaxxer and 2 others
Beyaz tenliysen olur esmersen komik durur.

• +1
Reactions: Detective, Tallooksmaxxer, Deleted member 21736 and 1 other person
  • +1
Reactions: Deleted member 21736 and Deleted member 24167
Bana kalırsa prettyboymaxxing Türkiye'nin seküler bölgelerinde yaşınız genç ve tipiniz elverişli ise en etkili yöntemlerden biri. Ben burada bir lisede okumama rağmen ailem nedeniyle sıkça isviçreye gitmek zorunda kalıyorum, orada prettyboy baggy giyinen tiktokçu tayfa kılıklı tipler bayağı fazla, İstanbulda bu tiplerin yoğun olduğunu gördüğüm tek yer Kadıköy. Bu tiplere rağbet olduğu su götürmez bir gerçek ve türkiyede çok bulunmamaların nedeni ise çoğunluğu daha muhafazakar olan ülkemizde çoğunun aile büyükleri tarafından veya drill bebeleri tarafından ibnetor olarak görülmesi. Ben şahsen Tails'in bu konu hakkındaki düşüncelerine katılıyorum.(Bilmeyenler içi Tails prettyboymaxxingi savunan bir ytber)
Buyuk sehirlerde yasiyorsan mantikli. Ama bokunu cikarmican trde kadinsi kolye tirnak boyama olmaz. Drill bebeleri demissin ama drill takilan prettyboylar baya var ozellikle lise 1-2 tayfada cok goruyorum tipler tam prettyboy babyface tek fark tech fleece le geziyorlar. Ama liseden sonra is yapmaz diye dusunuyorum.

• +1
Reactions: mongolianpsycho, Deleted member 19036 and Deleted member 23554
dediğin gibi ibne muamelesi görüyorlar ama en çok malı onlar götürüyor. ne olursa olsun öyle giyinmezdim ben ama.
Aynen zaten ayar oluyorum o piclere cogunun tek avantaji sac. frame yok boy yok kas yok tek careleri prettyboymaxlemek. Bence trde ibne muamelesi gormeden yapmanin tek caresi vucut da yapmak. Vinnie hackerida sikiyim bu arada manlet oldugu ifsalandi.

• +1
Reactions: Deleted member 23554
Prettyboy tek gecelik de ölum demek. Appealin tamami high trust ve genc ozelliklerden geliyo. Baskasiyla aldatir senle cikar

Prettyboy tek gecelik de ölum demek. Appealin tamami high trust ve genc ozelliklerden geliyo. Baskasiyla aldatir senle cikar
cope

• +1
Reactions: Deleted member 25225
Cold approacha en yakın prettyboylar.En çok iş yapanlar prettyboylardır sonuçta kızlar ön yargı ile yaklaşmıyor+Kelleşmekte olan full sakallı bir erkek yürüse direk polise giderler.

• +1
Reactions: beypazaripilled
ya bu tails çakalını ciddiye almayın boş umut satıyor incellere.

masc diye koydukları mal bodybuilderlar. her masc öyle değil.

verdiği sergi örneği de saçma. kızlar sergi'yi seviyor diye sergi'nin zargana olmasını da sevdikleri anlamına gelmiyor bu. serginin zarganalığını tolere ediyorlar çünkü serginin 5.5 psl yüzü, giga statüsü ve de pretty boy phenosu var.
o videoyu izleyen malların neyi var? bir bokları yok. iki kıyafet giydiklerinde pretty boy olcaklarını sanıyor gerizekalılar.

ITS ALL ABOUT BONES

• +1
Reactions: Detective and Deleted member 19036
tip elverisliyse yapılır

olm unide dolu esmer tenli prettyboy maxx yapan kisiler, yapilir tip elverisliyse, ama 28-35yaslarinda ne bok yicen o ayrı

olm unide dolu esmer tenli prettyboy maxx yapan kisiler, yapilir tip elverisliyse, ama 28-35yaslarinda ne bok yicen o ayrı
Benim yaş 18 :feelsez:

tam anlamadim low iq anlatir misin

Ne prettyboy u amk chad doğmayıp baştan kaybedenler zırvalıyor maxxing diye. Tip mip iyi değilse hiçbir şey iyi gitmez istediğin kadar iyi giyin saç kesimi yap

Ne prettyboy u amk chad doğmayıp baştan kaybedenler zırvalıyor maxxing diye. Tip mip iyi değilse hiçbir şey iyi gitmez istediğin kadar iyi giyin saç kesimi yap
senin tip nasil ratele kendini

tam anlamadim low iq anlatir misin
Diyolar ki dudagini derini sacini falan saglikli gostereceb biea da accesorry taki falan takcan daha maskulen kemiklerden cok guzelimsi durmaya calisacan ama kizlar bunlara tatli cocuk muamelesi yapiyolar sikistikleri falan sok

Diyolar ki dudagini derini sacini falan saglikli gostereceb biea da accesorry taki falan takcan daha maskulen kemiklerden cok guzelimsi durmaya calisacan ama kizlar bunlara tatli cocuk muamelesi yapiyolar sikistikleri falan sok
Tam tersi en çok o ibneler sikiyor.Kızlar evet bunları kanka olarak görüyorlar ama daha rahatlar onlarla birlikte olurken bekaret kaygıları da olmuyor.
21 yüzyıl gavat toplum zaten topumsu kıvırcık saçlı zoomer erkeğini öne çıkarıyor bizim kızlarda o veletlere veriyor.
T.C de akpli dobloculardan sonra en çok siken erkek türü prettyboylar

• +1
Reactions: ALP, Deleted member 19036, beypazaripilled and 1 other person
Tam tersi en çok o ibneler sikiyor.Kızlar evet bunları kanka olarak görüyorlar ama daha rahatlar onlarla birlikte olurken bekaret kaygıları da olmuyor.
21 yüzyıl gavat toplum zaten topumsu kıvırcık saçlı zoomer erkeğini öne çıkarıyor bizim kızlarda o veletlere veriyor.
T.C de akpli dobloculardan sonra en çok siken erkek türü prettyboylar

O toplar artık her yerde. Yanlar üç numara üstler kıvırcık amk beyniniği siktiğim zoomerleri. Koyun sürüsü amk malları

• Hmm...
  • +1
Reactions: ALP and Deleted member 24167
O toplar artık her yerde. Yanlar üç numara üstler kıvırcık amk beyniniği siktiğim zoomerleri. Koyun sürüsü amk malları
Senin saçın kıvırcık değil ve tipin elverişli değil diye çekememezlik yapma

• +1
Reactions: Detective, ALP, Deleted member 19036 and 1 other person
Senin saçın kıvırcık değil ve tipin elverişli değil diye çekememezlik yapma
Genelde de zoomerlardan nefret ediyorum ki tiktok neslinden ne bekliyorsun amk

• JFL
Reactions: ALP
  • +1
Reactions: beypazaripilled
ben yaptım kızlar sadece tatlı diyor yine de incel kaldım şimdi starvemaxxing yapacağım

• JFL
Reactions: Deleted member 19036 and ㅤ$ㅤ ㅤ
  • +1
Reactions: ALP, Deleted member 25225 and Deleted member 19036
sikersin ama dayak da yersin arada bir

• JFL
Reactions: Deleted member 21931, ALP and Deleted member 19036

Users who are viewing this thread

Back