Yanak

D

Deleted member 42111

Falcon
Beyler şiş yanakları nası eritebiliriz?

yemek yemıceksın ve egzersız

yeterınce kalorı yakmıyosundur ozaman

• So Sad
Reactions: Deleted member 42111
Eğer zayıf olmana rağmen şişse genetiktir yapacak birşey yok

buccalfat aldircan eger ice donuk yarra yrmis gonyonlarin yoksa

• So Sad
zayıf olmana rağmen öyleyse çiğneme kaslarından dolayı olabilir

• +1
zayıf olmana rağmen öyleyse çiğneme kaslarından dolayı olabilir
Ya da yüzündeki kemikler yeterince gelişmemiştir lifefuel atmayın herif rate pretty boy hand diye thread açmış

• JFL
Reactions: maximum cope31 and Deleted member 42111
Buradaki herkesten fazla parası olan barretin bile aşırı uncanny gözüküyor ve büyük ihtimalle en iyi cerrahlardan birine yaptırdı, çoğu surgery cope mental mastürbasyon yapmaya gerek yok

Buradaki herkesten fazla parası olan barretin bile aşırı uncanny gözüküyor ve büyük ihtimalle en iyi cerrahlardan birine yaptırdı, çoğu surgery cope mental mastürbasyon yapmaya gerek yok
nasil cope oglum sen dememismiydin kemikle ayni goeuntuyu verir diye

jaw+chin implanta ne diyon?

infra impe herhalde
O doğal gözüküyor zaten
etnik kökene uygun gözükmeyen nosejob,dudak,elmacık kemiği ve bazı jaw implantları uncanny gözüküyor genelde

O doğal gözüküyor zaten
etnik kökene uygun gözükmeyen nosejob,dudak,elmacık kemiği ve bazı jaw implantları uncanny gözüküyor genelde
canthoya nediyon?

jaw+chin implanta ne diyon?
Genioplasti gayet doğal gözüken ve en basit ameliyatlardan biri ama jaw implantlarını düzgün birine yaptır yoksa Barbie oyuncugina benzersin

Genioplasti gayet doğal gözüken ve en basit ameliyatlardan biri ama jaw implantlarını düzgün birine yaptır yoksa Barbie oyuncugina benzersin
hic genio resultu gormedim aq bende project istrmiyom da uzunluk ve genislik istiyorum

hic genio resultu gormedim aq bende project istrmiyom da uzunluk ve genislik istiyorum
3324325 1679227380219

Uzunluk o kadar fark etmiyor
3323949 1679186977553

Projection baya değiştiriyor ama
Onun için orbital box osteotomy lazım

esr degil olum ipd
genio imdo gibi kemigi yayiolar deglmi
Yok OBO ikisinle de alakalı,sen ipd yi daraltmak mi yoksa genişletmek mi istiyosun
ve genio evt

sence jordan barett 2017 tirrik foidi siker mi? @maarda

• JFL
Reactions: maarda
IPD'yi genişletmek yerine daraltmak daha kolay çünkü orbital kenarlarını içeriye doğru iten bir sıkıştırma kuvveti fiziksel olarak mümkünken orbital kenarlarını dışarı doğru çeken bir genişleme kuvveti biraz imkansıza yakın,OBO çok tehlikeli ve üzerinde pek araştırma yapılan estetik değil ama değiştirmenin tek yolu o

• +1
Reactions: toprak
buccalfat aldircan eger ice donuk yarra yrmis gonyonlarin yoksa
içe dönük gonion nasıl oluyo dışa dönük nasıl oluyo foto var mı

IPD'yi genişletmek yerine daraltmak daha kolay çünkü orbital kenarlarını içeriye doğru iten bir sıkıştırma kuvveti fiziksel olarak mümkünken orbital kenarlarını dışarı doğru çeken bir genişleme kuvveti biraz imkansıza yakın,OBO çok tehlikeli ve üzerinde pek araştırma yapılan estetik değil ama değiştirmenin tek yolu o
siz bilen insanlara benziyorsunuz chin projection olayını natural ve ameliyatsız artırmanın ihtimali var mıdır yaş 17

içe dönük gonion nasıl oluyo dışa dönük nasıl oluyo foto var mı
orga yazsana mk
ama sean opry ice donuk
jordan barrett disa donuk

• +1
Reactions: orhanhic
siz bilen insanlara benziyorsunuz chin projection olayını natural ve ameliyatsız artırmanın ihtimali var mıdır yaş 17
Kemik gelişimi 20 ye kadar devam ediyor testesteron dht gibi kemik büyümesini etkileyen hormonları yükseltmeye çalış.Ama 17 yaşında büyük ihtimalle pek faydası olmaz estetiğe para biriktir derim

hormonlarinla bile oynaswn flcok hafif ilerleme gorursun tek care genio

hormonlarinla bile oynaswn flcok hafif ilerleme gorursun tek care genio
underbitem var hafif düzeltsem projection da artmaz mı bir de kamburum var hafif postür programı bulabilir miyim orgda

hassiktir underbite varsa brutal git cene ameliyati ol
dostum kusura bakma kafam tam yerinde değil overbite yazacaktım yoksa underbiteyle cenesiz olsam coffinmaxx zamanı gelmisti

dostum kusura bakma kafam tam yerinde değil overbite yazacaktım yoksa underbiteyle cenesiz olsam coffinmaxx zamanı gelmisti
bendede var bsso ol bi cozumu yok disci bana aparat onerdi almadim recessed yapcak beni oc

• +1
Reactions: mazebaba
bendede var bsso ol bi cozumu yok disci bana aparat onerdi almadim recessed yapcak beni oc
dostum biraz leanlesince dm gelsem rateler misin

• +1
Reactions: toprak
Beyler şiş yanakları nası eritebiliriz?
Sodyum yüzünde su tutuyor olabilir.
Tuzlu şeyleri ve unlu mamülleri yemeyi kes bir süre.

Potasyum'u da muz, maydonoz,ıspanak vs. yiyerek alabilirsin. Debloat'a yardımcı oluyor.

• +1
Buccal fat removal'ı önermiyorum kimseye, geri döndürmesi çok zor ve yaşlandıkça bokuma benziyorlar.

Ya da yüzündeki kemikler yeterince gelişmemiştir lifefuel atmayın herif rate pretty boy hand diye thread açmış
Gene neden banlandın la hahaheheh

• +1
Sodyum yüzünde su tutuyor olabilir.
Tuzlu şeyleri ve unlu mamülleri yemeyi kes bir süre.

Potasyum'u da muz, maydonoz,ıspanak vs. yiyerek alabilirsin. Debloat'a yardımcı oluyor.
yinemi gectin lan o guvenlik kulubene ?

Buccal fat removal'ı önermiyorum kimseye, geri döndürmesi çok zor ve yaşlandıkça bokuma benziyorlar.

ee yarram yaslaninca maslaninca rhinoyuda 30 yasinda yapcam diyon)

just starve bro

Bu enesi attığı için buraya doxtan ban yemiş şimdi de alt hesap açtığı için ban yemis aq

• JFL
Reactions: ALP
Bu enesi attığı için buraya doxtan ban yemiş şimdi de alt hesap açtığı için ban yemis aq
Turbomanleti seviyordum ya onsuz forumun tadı çıkmaz :lul:

#BeleşTurbo

• JFL