1-eye area 2-hair 3-jaw

D

Deleted member 68564

med pheno is always win
asla değişmez.

2 hair :lul::lul::lul:
1.jaw 2.eye 3.zygo

• +1
Reactions: eneskarduya
1. eyes

2. jaw

3. hair

all 3 are important though

• +1
Reactions: eneskarduya
Hair sadece normieler için önem taşır
1-eyes
2-jaw
3-eyebrows (underrated)
4-zygo
5-nose
Kanka zygo kaşı geçmiyor imkanı yok
İyi zygo: iyi alt göz desteği, iyi pfl, iyi ipd ve daha çok şey tüm göz şeklini ve üst maksilani belirliyor

İyi zygo: iyi alt göz desteği, iyi pfl, iyi ipd ve daha çok şey tüm göz şeklini ve üst maksilani belirliyor
Kötü bir kaş iyi bir göz bölgesini kötü gösterir ve iyi kaş kötü bir göz bölgesini iyi gosterir ian somerhalderin kaşları olmasa gözleri average şekil olarak hernan dragonun opryin kaşlarını incelt kötü görünecekler. İan somerhaldere iyi elmacık kemileri ver kaşlarını kötüleştir daha kötü görünecek

Kötü bir kaş iyi bir göz bölgesini kötü gösterir ve iyi kaş kötü bir göz bölgesini iyi gosterir ian somerhalderin kaşları olmasa gözleri average şekil olarak hernan dragonun opryin kaşlarını incelt kötü görünecekler. İan somerhaldere iyi elmacık kemileri ver kaşlarını kötüleştir daha kötü görünecek
Kötü elmacık kemiği ver ve tüm göz bölgesi + midface i sikilecek
Doğuştan iyi zygo = daha iyi yüz
Ayrıca kaşı looksmaxlemek aşırı kolayken elmacık kemiğini maxlemek zor

• +1
Reactions: Deleted member 71466
Zygo da çok önemli zaten ikisi arasında kalıyorum ama kaş daha iyi bence ve elmacık kemiği yüksek ve aşırı belirgin olan bazı adamların pflsi ipdsi kötü bizim enesin de öyle adamin zygolar aşırı yüksek ve çıkıntılı göz altı desteği ipdsi ve daha değil

Zygo da çok önemli zaten ikisi arasında kalıyorum ama kaş daha iyi bence ve elmacık kemiği yüksek ve aşırı belirgin olan bazı adamların pflsi ipdsi kötü bizim enesin de öyle adamin zygolar aşırı yüksek ve çıkıntılı göz altı desteği ipdsi ve daha değil
Kanka tek çıkıntı değil genişliği falan da önemli ayrıca istisna olabilir ben anatomiden yararlanarak konuşuyorum elmacık kemiğin göz ve maksillani birbirine bağlıyor

Kötü elmacık kemiği ver ve tüm göz bölgesi + midface i sikilecek
Doğuştan iyi zygo = daha iyi yüz
Ayrıca kaşı looksmaxlemek aşırı kolayken elmacık kemiğini maxlemek zor
İan somerhalderin brad pittin falan zygolari kötü midfaceleri göz bölgeleri sikilmemiş özellikle brad kesinlikle above average bir eye shapeye sahip ian ise average

İan somerhalderin brad pittin falan zygolari kötü midfaceleri göz bölgeleri sikilmemiş özellikle brad kesinlikle above average bir eye shapeye sahip ian ise average
Olum biyoloji diyorum anatomi diyorum istisnalar birşey kanıtlamıyor aq

Kanka tek çıkıntı değil genişliği falan da önemli ayrıca istisna olabilir ben anatomiden yararlanarak konuşuyorum elmacık kemiğin göz ve maksillani birbirine bağlıyor
Verdiğim örnekten gidicem enesin zygolar geniş ve çıkıntılı ama maxillasi göçük ve öne büyümemiş belki ondan öyledir ve orbital vektörü negatif bla bla @eneskarduya

Olum biyoloji diyorum anatomi diyorum istisnalar birşey kanıtlamıyor aq
Doğru diyorsun zygoyu maxlemesi zor kaşın kolay fakat bence çok iyi bir kaş çok iyi bir zygodan daha iyi halo veriyor öznel düşüncem

saç şekli değil saç kalitesi önemli
O önemli evet ama ilk 5e giremez hem görünüşte düzeltmesi en kolay olan da bu nw2yi aşmadıysan ve saç tellerin aşırı ince ve saclarin seyrek değil ise düzeltmek çok kolay

ÇENESİZ AVUNTUSU

• Love it
Reactions: maarda
1. minecraft titanyum 1.cisi olma
2. sub5 cene berat
3. 163 boy
4. ic güzellik
1.Boneking seks kölesi olma
2.Boneking tapma
3.Troll olma
4.Hic bir dil bilmeme

• JFL
Reactions: eneskarduya, turbomanlet7 and Deleted member 68564
1. minecraft titanyum 1.cisi olma
2. sub5 cene berat
3. 163 boy
4. ic güzellik
Şunu boneking yazsa gülerdim sana gülemiyorum da amk taptigin adamdan rezil durumdasın rope

butun gun foruma vurdurup duruyo yok cad birine sakso çeksem yuzdeki yag oranim duser mi die:confused:
HAHAHAHAHAHA o ben değilim amk 2 konu açtım şuana kadar subforumda aminakodugumin alzheimerlisi seni

bu salagı ske takıp cevap bile yazmiyoz hala domalıp duruyor olum seni sik mi ye ce gimm yazma lan ignorela beni diyo bide hala cevap veriyor bana malında malı rezil maymun herif
Yazmiyon mu kanka sadece bana odaklı 2 threadin var açtığım her threadda metnin var hakkımda satirlarca yazi yazdin koca adamlarsiniz rezil oluyosunuz burda bana yazarken rezil oluşunu görmek eglenceli geliyo her yazdiginda iyice batıyosun hosuma gidiyo bu da ondan yazıyorum :lul:

lavugun psklojgi over kanka. coklu kısılık bozuklugu borderline kendini onemli sanma forumun en salagi diye ornekliyoz diyo beni cok onemsiyon vah zavallı acılen banlat kendini disariya cik babannenin evinden cik cimenlere dokun demicem cimen ye çad olursun
Psklojgi

Eye
Zygo
Jaw
Hair