17 yaşında hayatinda çalışmamış ve bakirelerden tavsiye almayın.

boneking771

boneking771

Banned
Evet beyler siz çalışmaya devam mı bende çalışıyorum. Bu arada tipim iyi diye herkes iyi davraniyo bir sürü suç işledim karakolde polisler nediyo lan bu bizim memede benziyo he nerelisin la sen diye dassaga vuruyodu kızlara iş attığımızda kanka helal olsun MK nasi dusurdun diye etkileniyodu kızı rahatsız mı ediyon lan nyerine birsuru sevgilim oldu çoğu takintiliydi günde 8 kere mesaj başlatma sensiz yapamam intihar ederim tarzı erkekler yavsiyo bariz kızlara çok mal iğrenç şeyler diyip garip tepki almıyorum bunları ego olarak yazmadım sizde böyle deneyimler yasiyosaniz over değil. Tabi 1 70 boy sikim kadar Frame küçücük çene uzun yüzle kendinizi kandırmayın.
Screenshot 2024 05 24 21 40 59 461 comgoogleandroidyoutube
Screenshot 2024 05 24 21 41 02 942 comgoogleandroidyoutube
Screenshot 2024 05 24 21 41 08 171 comgoogleandroidyoutube

nasıl senin gibi olabilirim

Allah'tan pretty olma duası o değilde büyüdükçe descendleniyom yarragi yedik agepill majör depresyon sa sol
olmayan göz altı desteğim günden güne daha kötüleşiyor there is no prettyboy for my bones diyebilirim

• +1
  • JFL
Reactions: boneking771 and onthewaytochadlite
hacı senin ben türkçeni sikeyim her hafta 1 tane kendini övdüğün sikimsonik thread açıyon hiçbir sikimde anlaşılmıyor

• JFL
  • +1
Reactions: boneking771, looksmaxxerrr and onthewaytochadlite
hacı senin ben türkçeni sikeyim her hafta 1 tane kendini övdüğün sikimsonik thread açıyon hiçbir sikimde anlaşılmıyor
Harbiden amina koyayım eleman Tonyyi geçti

• +1
  • JFL
Reactions: boneking771 and looksmaxxerrr
70+ babasıyla sorunları olan fakir foidden bana kalan mirasiyimi

olmayan göz altı desteğim günden güne daha kötüleşiyor there is no prettyboy for my bones diyebilirim

My pain is constant and sharp gittikçe descendleniyorum 14 yasinda çok guzeldim artık geriye kalan sadece bir basarisizlik..

evet beyler siz çalışmaya devam mı

Attachments

• 4do3vz.jpg
    4do3vz.jpg
    75.8 KB · Views: 0
  • +1
  • JFL
Reactions: hellsing, talldarkhandsome and onthewaytochadlite
Arkadaslar sakin hem kürt hem de deluzyonel bir zargana tas kafadan tavsiye almayin.

• +1
Reactions: talldarkhandsome

Users who are viewing this thread

Back