175 o kadar da kısa mı?

travisbickle

travisbickle

Iron
175'in ortalama bir boy olduğunu düşünüyorum. bence kısalık 170'in altına inildiğinde başlayan bir durum, ne düşünüyorsunuz?

• Ugh..
  • JFL
Reactions: 5'7 zoomer, looksmaxxerrr and ALP
ayrıca 175 birisi ayakkabı, bot falan giydiğinde neredeyse 180 oluyor. 175 nasıl kısa olabilir ki?

• Ugh..
  • JFL
Reactions: 5'7 zoomer, looksmaxxerrr and ALP
Ortalamanın altı iştr sen karar ver

yalın ayak 175 olsam boyla ilgili sorunum olmazdı mtn olmama rağmen 175 de boyu sorun ediyosan ltnsindir muhtemelen,183 e kadar fraudlarsın hiç de göze batmaz

• +1
Reactions: onthewaytochadlite
ayrıca 175 birisi ayakkabı, bot falan giydiğinde neredeyse 180 oluyor. 175 nasıl kısa olabilir ki?
valla eski nesil icin oyle de yeni nesilin ortalaması uzun yalin ayak 178im kisa hissediyorum bazen yasitlarim arasinda 185 bandi aşırı fazla yaş grubumda ergenlige gec girmediysen bu yasta 170-75 olmak baya sıkıntı durum

boy boş iş

• Ugh..
  • JFL
Reactions: 5'7 zoomer, looksmaxxerrr, ALP and 1 other person
175'in ortalama bir boy olduğunu düşünüyorum. bence kısalık 170'in altına inildiğinde başlayan bir durum, ne düşünüyorsunuz?
yakında tipsizligim yüzünden hayatı sürdürecek motivasyon bulamıyorum diyen mallarda millete zygosu geride over desinde bi tillahınızı sikiyim

175 boy chadlite bir surat ile çok rahat iş görür he böyle clup gideyim slay yapayim desen belki yapamazsin ama sosyal çevrede kiz bulursun

175 boy chadlite bir surat ile çok rahat iş görür he böyle clup gideyim slay yapayim desen belki yapamazsin ama sosyal çevrede kiz bulursun
Boy zaten mtnnin üstü oldugunda kafana takman gereken bisey değil 172den kısa değilsen mtn veya ltnysen 185 uzeri boy baya smv katiyo bizde chadlite bi eleman var boyu 172 civarı kendinden uzun htb stacylite kızlarla geziyo