176 Chadlite mı alır 190 mtn mi beyler?

realantoniomontana

realantoniomontana

Deletedmember
Chadlite low diff

• +1
Reactions: Tallooksmaxxer and MentalistKebab
Ben öyle gidip de, kendimden 15 cm kısa adama da kız kaptırmam, isterse yüzü 8/10 olsun

• JFL
Reactions: chadmanlet04 and wateriswet
1.90 mtn zorlar ama chadlite demek direk %5lik adam demek.176 htn yapalım biz onu 1.90lık adam her türlü siker.
Şunu kabullenmemiz lazım TC de 1.90 insan sayısı chadlitelardan daha fazladır.Bunun dışında evet 170lik chadlite bile 190ı siker

• +1
Reactions: InSplit, 2025 chad candidate and realantoniomontana
190 anyday everyday

• +1
Reactions: HighClassMaxing
1.90 mtn zorlar ama chadlite demek direk %5lik adam demek.176 htn yapalım biz onu 1.90lık adam her türlü siker.
Şunu kabullenmemiz lazım TC de 1.90 insan sayısı chadlitelardan daha fazladır.Bunun dışında evet 170lik chadlite bile 190ı siker
Buradaki standartlara göre yani Avrupa standartlarına göre chadlite = TC de gigachad demek bunuda unutmayın dünya da chadlite %5 ise TC de chadlite oranı binde beş

uzun olan 190 mtn der kısa olan 176 chadlite der. Bana kalırsa ikiside istediği kızı sikebilir yani aynı smv kız ikisi arasında tercih yapacak olsa ikisine de verir.

• +1
Reactions: ascended123
uzun olan 190 mtn der kısa olan 176 chadlite der. Bana kalırsa ikiside istediği kızı sikebilir yani aynı smv kız ikisi arasında tercih yapacak olsa ikisine de verir.
kardeşim sende ptosis vardı sanırım benimde sağ gözümde 0.5mm var bu yıl içinde bi doktora yaptırmayı düşünüyorum adını paylaşmamı ister misin öyle bi konu açmıştın

maxxlayabilirsem ikinci secenek olucam ins yakinda.

Chadlite ile mtn arasinda ucurum kadar fark oldugu icin genel appeal olarak chadlite alir muhtemelen

maxxlayabilirsem ikinci secenek olucam ins yakinda.

Chadlite ile mtn arasinda ucurum kadar fark oldugu icin genel appeal olarak chadlite alir muhtemelen
Chadlite iyidir bra heleki sosyal statüsü ve circlei iyiyse

kardeşim sende ptosis vardı sanırım benimde sağ gözümde 0.5mm var bu yıl içinde bi doktora yaptırmayı düşünüyorum adını paylaşmamı ister misin öyle bi konu açmıştın
kanka doktor adına gerek yok fiyatını söylersen yeter bana. Ortalama bir fiyat lazım. Yaptırdığın zaman fiyatını ve sonucunu paylaşırsan sevinirim.