18 yaşının altında para kazanılmamasj

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
Hayat şartlarım bok gibi 😆😆

İnstadan fake kız hesabı aç abazalara istek at görüntülü şov yapıyorum falan de sohbeti ilerlet parayı al engeli bas 2 günde 1800 lira kırmıştım amk ama hesap ban yemişti 2. günde yeniden başlamadım

Bir de baya zaman alıyo

İnstadan fake kız hesabı aç abazalara istek at görüntülü şov yapıyorum falan de sohbeti ilerlet parayı al engeli bas 2 günde 1800 lira kırmıştım amk ama hesap ban yemişti 2. günde yeniden başlamadım

Bir de baya zaman alıyo
bunu yapmayi cok istiyom da polislik olma durumu oluyor ya

Bir de baya zaman alıyo
Benim tip efektle htb oluyor bişey yapabilir miyim

Benim tip efektle htb oluyor bişey yapabilir miyim
QOQJQOAP fake bir sürü kız fotoları var, ben genellikle takip ettiğim kızların priv hesaplarındaki fotolarını ss alıp kullanıyordum baya gerçekçi oluyordu

Kanka para kazanabilecegin oyunlar oyna hesabı geliştir iyice sonra sat paparadan

• +1
Reactions: elemanzelvadre
  • +1
Reactions: Deleted member 42111
Kanka para kazanabilecegin oyunlar oyna hesabı geliştir iyice sonra sat paparadan
Oyundan yemeğimi çıkarıyordum dolar 35 oldu yemekler 300tl oldu oyundan hala 50tl geliyo günlük aynı kaldı ben napayım bunu

Oyundan yemeğimi çıkarıyordum dolar 35 oldu yemekler 300tl oldu oyundan hala 50tl geliyo günlük aynı kaldı ben napayım bunu
Kanka valla bilemedim yokmu hic tanıdık kişi yanında çalışabilecegin aw

10 sene pc bakmaktan göz çevrem eridi yapacak bişey yok cüce olmasaydık da bakmak zorunda kalmasaydık mkk elimde değil.

siktir git zanaatkarlık öğren yaz ayları çalış

siktir git zanaatkarlık öğren yaz ayları çalış

Izjzhdbxhsushhdhshsshhsshhsdhhdhevesvshehehevshshevssvhehsdbxbjaajabvwnajwhabahsdhebvshaaha

• So Sad
Reactions: benadryl
10 sene pc bakmaktan göz çevrem eridi yapacak bişey yok cüce olmasaydık da bakmak zorunda kalmasaydık mkk elimde değil.
yazılım video editörlüğü falan bir şeyler öğren bari amk

yazılım video editörlüğü falan bir şeyler öğren bari amk
Dedigin seylerin getirisi yok para kazanmak icin sadece 2 tane yol var 25 yasinda doctor olmak yada 18 yasinda kuryelik

Dedigin seylerin getirisi yok para kazanmak icin sadece 2 tane yol var 25 yasinda doctor olmak yada 18 yasinda kuryelik
Ailenle konuş o zaman ehliyeti al şimdiden A1'e yaşın yetiyordur herhalde 18 olunca da başlarsın artık

25 yaşında doktorluk çok zor amk 6 sene okul 1 sene hazırlık bide tus

Oğuzhan muslu yolundan git kardeşim

nası kazanılmıyo
rust var growtopia var gir kas sat çık rust gambling siteleri çok iyi bayılıyom
Gambling para kazanma yolu degil mq gt deniyom bisiler b zaten

Bir de baya zaman alıyo
parayi nasil aliyodun ibana almak sikinti cunku

nası kazanılmıyo
8 senedir growtopia oynarim cok sik olmasa da o siteler sadece sizi domaltmak icin var dl ile kumar oynayacaksaniz oyunun icinden oynayin sitelerden degil

Bir de baya zaman alıyo
Bu harbi calisiyor mu amk
Birde hangi bankayi kullaniyorsun yani hangisinde isim soyism vesaire gozukmez

ismin sike sike gozukecek karsi taraf isterse de 2 dkda tcni bulacak. ismin gozukmese bile ibandan cikariyorlar tcyi. hadi herseyi goze aldin lavuk parayi gondercekken goruyo ismini sen kadin degil misin diyo sonra ugras dur yok arkadasimin ibani yok abimin ibani.

varsa baska bir yolu aydinlatin istedigim kadar trafik surebiliyom boyle isler icin dunden razi olan tiplerle doluyo dm kutusu :geek:

Harbi işe yarıyor kanka ben papara ibanımı kullanıyordum ve dolayısıyla iban ismim erkek,abazalara iban babamın üzerine açıklamaya borç ödemesi yaz saçma sapan şeyler yazma parayı attıktan sonra dekont at diyordum atıyorlardı

ismin sike sike gozukecek karsi taraf isterse de 2 dkda tcni bulacak. ismin gozukmese bile ibandan cikariyorlar tcyi. hadi herseyi goze aldin lavuk parayi gondercekken goruyo ismini sen kadin degil misin diyo sonra ugras dur yok arkadasimin ibani yok abimin ibani.

varsa baska bir yolu aydinlatin istedigim kadar trafik surebiliyom boyle isler icin dunden razi olan tiplerle doluyo dm kutusu :geek:
İsmin sike sike gözüksün kanka karşıdaki kişi abaza ve senden görüntülü şov alıyor,ben bursada yaşıyorum adamlara antalya serikte yaşıyorum diyordum ve o bölgede yaşayan erkeklere istek atıyordum adamları bölgesel olarak serikitiraf gibi hesaplardan bulabilirsin.Hem ad soyadından bulamazlar hemen merniste bir sürü aynı isimden var ve ayriyeten iban sorguda sadece ad soyadın çıkar papara ibanı kullanırsan papara iban sorgu da çoğu sorgu panelinde ücretsiz bir şekilde bulunamaz.

Eğer şikayet diyorsan 300 tlye görüntülü şov alıyor adam amk polise 300 liralık tokatı mı anlatıcak

Last edited:
parayi varsa kriptodan atin growtopia falanda ugrasmayin scam

dayi dolandirirkende biliyorsa kriptodan alin odemeyi

nası kazanılmıyo
Vay aq growtopiayi birakalı 5 sene oldu aw o oyunu kac sene oynamistim.. güzelde para kazanıorduk

• So Sad
Reactions: dostoyevski
Vay aq growtopiayi birakalı 5 sene oldu aw o oyunu kac sene oynamistim.. güzelde para kazanıorduk
baban zengin zatenaq growtopiadan gelen 30 lirayi napcan

İsmin sike sike gözüksün kanka karşıdaki kişi abaza ve senden görüntülü şov alıyor,ben bursada yaşıyorum adamlara antalya serikte yaşıyorum diyordum ve o bölgede yaşayan erkeklere istek atıyordum adamları bölgesel olarak serikitiraf gibi hesaplardan bulabilirsin.Hem ad soyadından bulamazlar hemen merniste bir sürü aynı isimden var ve ayriyeten iban sorguda sadece ad soyadın çıkar papara ibanı kullanırsan papara iban sorgu da çoğu sorgu panelinde ücretsiz bir şekilde bulunamaz.

Eğer şikayet diyorsan 300 tlye görüntülü şov alıyor adam amk polise 300 liralık tokatı mı anlatıcak
papara ibanini girince kendi adin cikmiyo mu

• +1
Reactions: elemanzelvadre
papara ibanini girince kendi adin cikmiyo mu
onu kapatabiliyon gerçek ismin ahmet ahmet se fake paparada A*** A** gözüküyo ozaman fake hesabının ismini asuman asuman yaparsın anladın?

• +1
Reactions: lynao
onu kapatabiliyon gerçek ismin ahmet ahmet se fake paparada A*** A** gözüküyo ozaman fake hesabının ismini asuman asuman yaparsın anladın?
ibanda oylw olmuto diye biliyom ben