2600 kcal deficitdeyim

yuda

yuda

AP0CALYPSE L9 CARTEL MEMBER
Starvemaxxing yapıyom beyler 24 saati geçti ölmemek için tavsiye var mı

nikotin ve kafein

bolca su

bazilari diyorki multi vitamin cakarsan vucudun nutrient aldigi icin daha az acikir ama sahsen karsiyim ben alinca daha da acikiyorum

sahsen full on starvemaxxinge karsiyim (yuksek deficitler ok bkz 1000-2000 arasi) auchwitz mahkumu gibi cikiyorsun cunku diyetine alabildigin kadar saf protein almani oneririm surda 2-3 kasin kalsin en azindan

nikotin ve kafein

bolca su

bazilari diyorki multi vitamin cakarsan vucudun nutrient aldigi icin daha az acikir ama sahsen karsiyim ben alinca daha da acikiyorum

sahsen full on starvemaxxinge karsiyim (yuksek deficitler ok bkz 1000-2000 arasi) auchwitz mahkumu gibi cikiyorsun cunku diyetine alabildigin kadar saf protein almani oneririm surda 2-3 kasin kalsin en azindan
1 haftaya kadar devam etmeyi düşünüyorum nekadar kas kaybedebilirimki

Bence kısa süreler yapıldığında faydası potansiyel risklerden fazla gibi geliyor?
Hasarlı hücrelerin sindirilmesinden vs bahsediyorum

• +1
Reactions: chadmanlet04
cok faz etken var kesin bi sey denilemez

artik aynada takip et kendini cok twink terrirotrye yaklasiyorsan ara ver

Enjoy losing all muscles and then rebouncing into gaining 2x ur original weight nig

• Hmm...
  • Woah
Reactions: yuda and chadmanlet04
cok faz etken var kesin bi sey denilemez

artik aynada takip et kendini cok twink terrirotrye yaklasiyorsan ara ver
Üni sınavı senesindeyim ailemde arsa falan satın aldığı bi ton borca girdiler evde adamakıllı yemek pişmiyor baya yağlandım sporada gidemiyorum fazla zaten kas kaybı yaşıyorumdur şuan ama fat olmaktansa skinny olmak daha iyi gibi geliyor muscle memorye güveniyorum birazda + testo kürüyle üstüne koyarım diye düşünüyorum

• +1
Reactions: chadmanlet04
Kendimizi aç bırakınca hgh seviyelerini etkilediğini biliyorum ama kemik plaklarıyla bi alakası var mı? Sonradan hgh takviyesi alsam sıkıntı olmaz gibi