8 yaşında ergenliğe giren adamla 14 yasında giren adamın aynı sınıfa gitmesi/ aynı sınavları olması saçmalığı

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
Title

Kemik yaşı eşittir bilişsel zeka

Biz bu adamlarla aynı sınav olduğumuz yetmiyor gibi bir de aynı kızları paylaşmaya çalışıyoruz

Sen geç ergenliğe girip senden 6 yaş büyük adamla nahhh aynı kızı paylaşırsın

Böyle olamam abi ya kızlar önümüze serilsin hepsini sikelim Kemik yaşı fazla abi adamın ya olmaz ki önümüze serin sikelim işte

• JFL
  • +1
Reactions: cmstormhox, menas and Deleted member 90300
Title

Biz bu adamlarla aynı sınav olduğumuz yetmiyor gibi bir de aynı kızları paylaşmaya çalışıyoruz

Böyle olamam abi ya kızlar önümüze serilsin hepsini sikelim Kemik yaşı fazla abi adamın ya olmaz ki önümüze serin sikelim işte
11 yaşında ergenliğe giren sigmalar layk atsın layk

• JFL
Reactions: iblamemyheight
Dert etme lise de moglarsın

• JFL
Reactions: elemanzelvadre
Title

buarada ben bir adam gordum tiktokta sey diyodu geç ergenlige girenler daha cok uzar falan diye o dogrumu yoksa alakası yokmu

buarada ben bir adam gordum tiktokta sey diyodu geç ergenlige girenler daha cok uzar falan diye o dogrumu yoksa alakası yokmu
bide gec ergenlik kac yasında oluyor

olman gerkenden erken girersen boyun kısalır olman gerekenden geç girersen boyun artar aynen dogru

olman gerkenden erken girersen boyun kısalır olman gerekenden geç girersen boyun artar aynen dogru
ben 31 i erken ogrendimde hic bosalamadım ilk ne zaman bosaldım bilmiyomda 12 bucuk falandır sanırım bilmyom iyimi sence

bide simdi 10 a geciyomda 9 un baslarında (1. donemin ortaları sanırım) diz kapagındaki plaklar yuzde 90 acılmıs yuzde 10 daha acılcak falan dedi iki gun sonra yine baktırcam sence ne kadar acıktır suan dizimdeki plaklar

bide simdi 10 a geciyomda 9 un baslarında (1. donemin ortaları sanırım) diz kapagındaki plaklar yuzde 90 acılmıs yuzde 10 daha acılcak falan dedi iki gun sonra yine baktırcam sence ne kadar acıktır suan dizimdeki plaklar
Plakların büyük ihtimalle kapanmıştır

7 veya 8 ayda yuzde 100 den 0 a inmez amk aglarım su height predictlerde zaten 174 falan cıkıyor
Kanka vallahi kapanmıştır bak umutlanman hiç gerek yok

neyse gorcez bakalımda o kadar hızlı kapanması cok zor ben 19 unda kapanan gordum amk sizde abartmayın ergenlige gireli iki sene oldu zaten az sakin

ne kadar amına koyulmus bile olsa 169 falan olur yani enn kotu ihtimalde benim boy maksimimumda 176 falan

normalde en erken 16 oluyor mileti kandırmayın amk yinede rontgenden sonra durum guncellemesi atacagım

Ben ergenlige 8. Sinifta girdim lgsde sikimle oynaya oynaya cozuyodum bitane fen sorusunda bikinili kadin vardi ona bakarak 31 cektim sinavda

Ben ergenlige 8. Sinifta girdim lgsde sikimle oynaya oynaya cozuyodum bitane fen sorusunda bikinili kadin vardi ona bakarak 31 cektim sinavda
Ney ciddimisin amq

Users who are viewing this thread

Back