Aile neden her şeydir

G

gargomel

Iron
  1. Fakir aile - > Yetersiz beslenme - > Zayıflık - > Kötü frame
  2. Fakir aile - > Geçim problemleri -> Sık aile içi kavga
  3. Fakir aile - > Yetersiz eğitim desteği - > Düşük başarı
  4. Fakir aile - > Akran zorbalığı - > Dışlanma
Daha bi ton şey sayarım ama bunlar en temel olanlardı.
————————————————

Şimdi aileniz zenginse ne kadar avantajlısınız görelim.

1. Zengin aile - > İyi beslenme - > Güçlü frame (obezlik)
    2. Zengin aile - > Lüks hayat - > Kadınlar
    3. Zengin aile - > İyi sağlık koşulları - > Uzun ömür
    4. Zengin aile - > Sosyal statü -> Güç

En önemlisi aileniz zenginse surgerymaxx ve chadlite-chad olma potansiyeli. Şimdi diyeceksiniz herkes surgery ile chad potansiyeline sahip değil ama zaten o insanlar çok çok çirkin tipler ameliyatın bile kurtaramayacağı. İnsanların çocuğunun ortalama tipte olduğunu varsayarsak aileniz zenginse chad olursun.

1. Fakir aile - > Yetersiz beslenme - > Zayıflık - > Kötü frame
  2. Fakir aile - > Geçim problemleri -> Sık aile içi kavga
  3. Fakir aile - > Yetersiz eğitim desteği - > Düşük başarı
  4. Fakir aile - > Akran zorbalığı - > Dışlanma
Daha bi ton şey sayarım ama bunlar en temel olanlardı.
————————————————

Şimdi aileniz zenginse ne kadar avantajlısınız görelim.

1. Zengin aile - > İyi beslenme - > Güçlü frame (obezlik)
    2. Zengin aile - > Lüks hayat - > Kadınlar
    3. Zengin aile - > İyi sağlık koşulları - > Uzun ömür
    4. Zengin aile - > Sosyal statü -> Güç

En önemlisi aileniz zenginse surgerymaxx ve chadlite-chad olma potansiyeli. Şimdi diyeceksiniz herkes surgery ile chad potansiyeline sahip değil ama zaten o insanlar çok çok çirkin tipler ameliyatın bile kurtaramayacağı. İnsanların çocuğunun ortalama tipte olduğunu varsayarsak aileniz zenginse chad olursun.
Zengin ailede yaşıyorum ona rağmen incelim.(bkz elliot rodger)

• +1
Reactions: naturepreacher
  • +1
elliot aspergerdi büyük ihtimalle
asperger olup çok sosyal olan insanlar var. elliot parasıyla surgery olmadı çünkü düşük zekalıydı. incel olmasının sebebini zeka seviyesine bağlıyorum ben.

• +1
asperger olup çok sosyal olan insanlar var. elliot parasıyla surgery olmadı çünkü düşük zekalıydı. incel olmasının sebebini zeka seviyesine bağlıyorum ben.
high ltn ve üzeriysen sevgili bulabiliyorsun aq (178 üzeriysen) elliot hem narsist hem asperger. bu kişilik özellikleriyle sevgili bulmak için minimum chadlite olman lazım.

high ltn ve üzeriysen sevgili bulabiliyorsun aq (178 üzeriysen) elliot hem narsist hem asperger. bu kişilik özellikleriyle sevgili bulmak için minimum chadlite olman lazım.
surgery ile htn - low chadlite olabilirdi.
üstelik altında son model araba vardı ve ailesi zengindi.
sosyal problemler yaşadı çünkü zeka geriliği vardı. asperger olunca sosyal hayatın bitmiyor. tanıdığım en fazla arkadaşı olan kişi aspergerdi.

• +1
Reactions: doomslayer34412414
orta ltn olup uzun saçla leanmaxla tüm softmaxlarla high ltnye ascendleyen ve elevatorlarla 180 olup 178 sayılan bana lifefuel. foidler sorarsa 180 diyorum tabi fark etmiyolar

pasta yiyemiyorum 6-7 aydır

orta ltn olup uzun saçla leanmaxla tüm softmaxlarla high ltnye ascendleyen ve elevatorlarla 180 olup 178 sayılan bana lifefuel. foidler sorarsa 180 diyorum tabi fark etmiyolar
ne içiyon oluumm

Users who are viewing this thread

Back