ALAIN ABİ ÖLDÜ, RACON BİTTİ

D

Deleted member 30579

Not Alain Delon, Im Fan of TAILS
VAY DÜNYA VAY. LAN BABA NE KADAR İYİ ADAM VARSA SON DÖNEMDE ÖLÜYOR, ALO BABA DA HAKKIN RAHMETİNE NE YAZIK Kİ KAVUŞTU.

LE PEN'İN SEÇİMLERİ KAZANDIĞINI GÖREMEDEN TERK-İ DİYAR ETMESİ BANA AYRICA KOYDU.

BÖYLE DELİKANLIYA PAMUK BİLE TIKANMAZ BE.....

@StuntmanMike
@Atsiz
@2025 chad candidate
@cukubix
Images 14

• So Sad
Reactions: dostoyevski and Xavier
VAY DÜNYA VAY. LAN BABA NE KADAR İYİ ADAM VARSA SON DÖNEMDE ÖLÜYOR, ALO BABA DA HAKKIN RAHMETİNE NE YAZIK Kİ KAVUŞTU.

LE PEN'İN SEÇİMLERİ KAZANDIĞINI GÖREMEDEN TERK-İ DİYAR ETMESİ BANA AYRICA KOYDU.

@StuntmanMike
@Atsiz
@2025 chad candidate
@cukubix
View attachment 3149721
Occc hosgeldin

Daha gitme

Brakisefal golf topu kafalılar gelmeden

• So Sad
Reactions: dostoyevski
Brakisefal golf topu kafalılar gelmeden
Uzun zamandır mevzunun içerisinde değilim ya unutmuşum. Mezosefalik uzun-ince tarzı olmuyor muydu? İbrahimoviç gibi

Uzun zamandır mevzunun içerisinde değilim ya unutmuşum. Mezosefalik uzun-ince tarzı olmuyor muydu? İbrahimoviç gibi
Kafa yapısı olarak uzun ve geniş kafatasları ve arkadan hafif çıkık kafataslarına mezosefal denir detayli olarak sefalik indeksi mezosefalinin sefalik indeks aralığını anlatmaya useniyorum

@StuntmanMike
@Atsiz
@2025 chad candidate
@cukubix
View attachment 3149721
Yenimi aklına geliyor helvası yendi çoktan gavat bide fan olacan 😡

• JFL
  • WTF
Reactions: dostoyevski, MOGGERWINSS and Deleted member 30579
Ne konuşuyon la occcxc
Brakisefallerin karini siker senin amina koydumjn oglu
Nasıl bir brakisefal olduğuna bağlı tom welling veya jordan barrett gibi bir brakisefalse siker evet ama senin gibiler sikemez

• JFL
Nasıl bir brakisefal olduğuna bağlı tom welling veya jordan barrett gibi bir brakisefalse siker evet ama senin gibiler sikemez
Tek yapmam gereken yksde hacettepe tıp kazanıp leanmaxx yapmak

• So Sad
keske turkcen olsa
Tamam dostum senin için cümleyi düzenliyorum

Brakisefal kafatasına sahip insanlar çoğu zaman kısa yüze sahip olurlar ve bu maalesef iyi bir şey değildir. begendin mi

• Love it
Tamam dostum senin için cümleyi düzenliyorum

Brakisefal kafatasına sahip insanlar çoğu zaman kısa yüze sahip olurlar ve bu maalesef iyi bir şey değildir. begendin mi
Aferin dostum begendim
Brakisefalim lower thirdim perfect cikiyonormal mi?:owo:

• +1

Users who are viewing this thread

Back