ALLAH beni öldürmeye çalışıyor?

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
t4 dipte
testo dipte
insulin dipte
hgh dipte
naturel d3 10 amk bildiğin 10 sentezlemiyor 60 a çıkardım zaten de

6 yıl önce ateist oldum ondan sonra t4 ve insulin baya düşmüş (ondan önce t4 1.2ydi şuan 0.65) ve obez oldum bi anda allah ile alakalı olabilir gibime geldi cidden şaka yapmıyorum

bi adam sırf ona inanmadı diye onu öldürmeye çalışır mı aq cocu nabıyon sen deli

neyse t4 başlıyorum insulin başlıyorum hgh zaten var d3 zaten var testo da düşünüyorum aromataz inhibitoru alırsak t4 ile birlikte nihai boy artıyo diyen var bu forumda bilmiyom

allah ayıp etmiş

• +1
Reactions: amkcel, temelyeterliliktest and elemanzelvadre
t4 dipte
testo dipte
insulin dipte
hgh dipte

6 yıl önce ateist oldum ondan sonra t4 ve insulin baya düşmüş (ondan önce t4 1.2ydi şuan 0.65) ve obez oldum bi anda allah ile alakalı olabilir gibime geldi cidden şaka yapmıyorum

bi adam sırf ona inanmadı diye onu öldürmeye çalışır mı aq cocu nabıyon sen deli

neyse t4 başlıyorum insulin başlıyorum hgh zaten var d3 zaten var testo da düşünüyorum aromataz inhibitoru alırsak t4 ile birlikte nihai boy artıyo diyen var bu forumda bilmiyom
Normalde zaten doğal seçilim de ölücektin modern dünyaya şükret git namaz filan kıl

Normalde zaten doğal seçilim de ölücektin modern dünyaya şükret git namaz filan kıl
yok anasının amı

167 olsam ben de ateist olurdum heralde

t4 dipte
testo dipte
insulin dipte
hgh dipte

BAK KARDESIM O KADAR FAZLA HASTALIGIN VAR KI KAFAYI YEMISSIN

KALBIM DELIK DOGDUM ÇOK BUYUK VE HAREKET EDEMEDIM SPOR YAPAMADIM 10 YIL ASTIMLA DOĞDUM OTOMATIKMEN ASTIMIM VAR HALA GECMEDI
2 YASINDA DUSTUM KAFAMI VURDUM HIPOTALAMUS EKSIKLIGI OLDU
6 YASINDA GITTIM ELIMI UTUYLE YAKTIM DERI SOYMA AMELIYATI YAPILDI

12 YASINDAN ITIBAREN DUZENLI TANSIYON OLCMEYE BASLADIM
13 YASIMDA TAHLILDE INSULIN YUKSEK CIKTI
14 YASIMDA OBEZITEDEN DOLAYI KARACIGER YAGLANMAM YUKSEK CIKTI
PSIKOLOGA GITTIM OKB OLABILIR COCUK DEMIS KILOSUNA TAKINTILI DEMIS

16 yasimda ilk kiz elini tuttum overrated oldugunu anlayinca istedigimi yedim ama 16 yasimda hoi4 oynayip kendimi savasta saniyodum spotide little dark age caliyodu simdi 17 yim mal oldugumu anladim yiyismek cok guzel bisi kizin memeleri keske siksaydim bi arkadas kizi sikmis memesini sikarken kiz cok azmis ben malim aptalim

AMA AKILLANDIK KARDESIM ARTIK

BUNLARA RAGMEN KILO VERDIM LOW HTN ASCENDLEDIM SON 8 9 AYDA SALDIM SIKIMDE OLMADI HIC BI SEY YINE OBEZIM

YANI NE ANLATTIN OE DERSENDE T4 DUSUKSE HIPERTROID YADA HIPOTROID MI NE OLUYON ALLAH KORUSUN O DEVAM EDERSE HAYATIN BOYUNCA O HASTALIGI CEKERSIN KILO ALMANI VERMENI ZORLASTIRAN BI HASTALIK O LEVITRON U KEYFINE ALIRSIN SIMDI ILERDE TIROID ILACIN OLUR

BUNLARI YAZCAGINA LUTFEN DAHILIYEYE GIT ENDOYA GIT OK? HADI SEVIYOM SENI BB

Last edited:
  • So Sad
  • +1
Reactions: amkcel and elemanzelvadre
t4 dipte
testo dipte
insulin dipte
hgh dipte

Senin kullandigin hormonlari ben kullansam nolurdum acaba şu an seni baya geliştirmiş

BAK KARDESIM O KADAR FAZLA HASTALIGIN VAR KI KAFAYI YEMISSIN

KALBIM DELIK DOGDUM ÇOK BUYUK VE HAREKET EDEMEDIM SPOR YAPAMADIM 10 YIL ASTIMLA DOĞDUM OTOMATIKMEN ASTIMIM VAR HALA GECMEDI
2 YASINDA DUSTUM KAFAMI VURDUM HIPOTALAMUS EKSIKLIGI OLDU
6 YASINDA GITTIM ELIMI UTUYLE YAKTIM DERI SOYMA AMELIYATI YAPILDI

12 YASINDAN ITIBAREN DUZENLI TANSIYON OLCMEYE BASLADIM
13 YASIMDA TAHLILDE INSULIN YUKSEK CIKTI
14 YASIMDA OBEZITEDEN DOLAYI KARACIGER YAGLANMAM YUKSEK CIKTI
PSIKOLOGA GITTIM OKB OLABILIR COCUK DEMIS KILOSUNA TAKINTILI DEMIS

16 yasimda ilk kiz elini tuttum overrated oldugunu anlayinca istedigimi yedim ama 16 yasimda hoi4 oynayip kendimi savasta saniyodum spotide little dark age caliyodu simdi 17 yim mal oldugumu anladim yiyismek cok guzel bisi kizin memeleri keske siksaydim bi arkadas kizi sikmis memesini sikarken kiz cok azmis ben malim aptalim

AMA AKILLANDIK KARDESIM ARTIK

BUNLARA RAGMEN KILO VERDIM LOW HTN ASCENDLEDIM SON 8 9 AYDA SALDIM SIKIMDE OLMADI HIC BI SEY YINE OBEZIM

YANI NE ANLATTIN OE DERSENDE T4 DUSUKSE HIPERTROID YADA HIPOTROID MI NE OLUYON ALLAH KORUSUN O DEVAM EDERSE HAYATIN BOYUNCA O HASTALIGI CEKERSIN KILO ALMANI VERMENI ZORLASTIRAN BI HASTALIK O LEVITRON U KEYFINE ALIRSIN SIMDI ILERDE TIROID ILACIN OLUR

BUNLARI YAZCAGINA LUTFEN DAHILIYEYE GIT ENDOYA GIT OK? HADI SEVIYOM SENI BB
2.5 aydır open plate büyümeme sebebim bu hormon eminim gh zaten bu hormonu düşüeuyomuş bende zaten düşükmüş

• Hmm...
Reactions: dostoyevski

Users who are viewing this thread

Back