amsalak/meriç/simp olmayın

Tallooksmaxxer

Tallooksmaxxer

Kraken
bu foidin videoda bahsettiği polisler en büyük amsalak örneğidir.

karıya ceza yazmayınca boyun mu uzadı amk oğlu? karıyı mı siktin? ne başardın ceza yazmayınca? karı yalandan gülümseyip teşekkürler diyince noldu?

• +1
  • JFL
Reactions: Dora67, ogrepilled, maximum cope31 and 3 others

karıya ceza yazmayınca boyun mu uzadı amk oğlu? karıyı mı siktin? ne başardın ceza yazmayınca? karı yalandan gülümseyip teşekkürler diyince noldu?

şöyle sikik incellerden nefret ediyorum karıya yaranacam diye götlerini yırtıyorlar

Amınakoyayım obez sikime benzeyen kürdo orospu kızın biri için 5 tane keko koşturuyodu bana atar gider yapıyodu :soy:

Dediğin gibi sanki sikiyorlar böyle yapınca amk

kollarını çubuk gibi kırsaydım keşke amk

• +1
  • So Sad
Reactions: ogrepilled, Tallooksmaxxer and toprak

Anadolupill bunu emrediyor

Çocukluğundan beri toplumda kadin da kadin diye yetiştirilen bir erkeğin eninde sonunda olacağı kişilik bu

• +1
Reactions: Tallooksmaxxer
amınakodumun hilkat garibeleri :ROFLMAO:

• Hmm...
sakin trafikte kadinlarla kavga etmeyin

• +1
bayan lan orospu cocugu anani sikerim diyor ya bide. insallah basima boyle bir sey gelmez ciddi anlamda allah korusun. gozu doner hayati kararir insanin.

• +1
Reactions: claustral04, Dora67 and Tallooksmaxxer
bayan lan orospu cocugu anani sikerim diyor ya bide. insallah basima boyle bir sey gelmez ciddi anlamda allah korusun. gozu doner hayati kararir insanin.
her izlediğimde ekran başında kuduruyorum

her izlediğimde ekran başında kuduruyorum
aynisi. instada ilk karsima ciktiginda defalarca izlemistim amk. lavuk kendi arabasindan inip geliyo ya bide saka gibi oevladi

• +1
Reactions: Dora67, MOGGERWINSS and temelyeterliliktest
Bayanın amının suyu içilir boş yapmışsın amının datlı suyu içilir.

Bakma sen islam felan olmasa turkolar ağır simp millet. Genetiğe derinden işlemiş.

• +1
Reactions: claustral04, MOGGERWINSS, StuntmanMike and 1 other person
ulan bir am icin dustukleri hale bak, motorcu olsaydım kask ile kafa atardım aq bu orospucoukarları akıllanmaz başka türlü
Sen bebek koltugunda oturmaya devam et bosver.

• +1
Reactions: boneking772
Yüzünü görmediğin 2 kişi, nasıl bu kadar emin konuşuyorsun.
Benimkini gormedıgını nerden biliyorsun tarzııı o noktaları ananın amına montelerim tarzıı korkunc olmuyon salak orospucoguuuu :lul::lul::lul:

Benimkini gormedıgını nerden biliyorsun tarzııı o noktaları ananın amına montelerim tarzıı korkunc olmuyon salak orospucoguuuu :lul::lul::lul:
Çok konuşma, O Sub-human Ananı s1kerim. Duydun mu? Hatta o ilaçlarını anana yaparım. g0tten. 😁

Attachments

• subhumananavcisimoggerwinss.mp4
    205.5 KB
Çok konuşma, O Sub-human Ananı s1kerim. Duydun mu? Hatta o ilaçlarını anana yaparım. g0tten. 😁
1 annem seninki gibi turk foid degil salak orospucuguu 2 karıyı mezardan cıkarıp iskeletini sikersin anca 3 ilaca dokununca elin ayagın titreyecek mk 16 ysında aldıgım riski 20 yasında alamayacak kadar korkak bir adamsin irl gorsem tek yumrukta bayarim seni

1 annem seninki gibi turk foid degil salak orospucuguu 2 karıyı mezardan cıkarıp iskeletini sikersin anca 3 ilaca dokununca elin ayagın titreyecek mk 16 ysında aldıgım riski 20 yasında alamayacak kadar korkak bir adamsin irl gorsem tek yumrukta bayarim seni

aksama kadar pc basında oturuyon yaglı ellerinle buraya yazı atıyorsun türbanlı annen odanı temizlemek icin iceriye girdiginde sinirleniyorsun ben lafı sokunca gta4 niko atıyorsun ya da baska video atıyorsun kendini komik saniyorsun ama bilmedigin sey su ki 20 yaşında bir bakiresin bana ne dersen de istedigin lafi da sok istersen forumdan banlat topla bikac kisi ama hic bi zaman o igrenc yuzunle am sikemeyeceksin evine kizi getirdiginde koylu babanın burnunu karıştırmasından dolayı kız evi terk edecek gercekten asalak bir orospu evladısın bu saatten sonra seni savunanın da babasını sikeyim ilac kullanmama laf söylüyor ama hala incel tüh kardesim benim üzüntübe dyanmaıyorum demek ciko gencliksin ama 3/10 arkadaşın am sikiyor heee öyle mi oldu ya tüh cok üzücüymüs 16 yasında sen napıyordun salak orospupcugu ben am sikiyorum şu an :lul:

aksama kadar pc basında oturuyon yaglı ellerinle buraya yazı atıyorsun türbanlı annen odanı temizlemek icin iceriye girdiginde sinirleniyorsun ben lafı sokunca gta4 niko atıyorsun ya da baska video atıyorsun kendini komik saniyorsun ama bilmedigin sey su ki 20 yaşında bir bakiresin bana ne dersen de istedigin lafi da sok istersen forumdan banlat topla bikac kisi ama hic bi zaman o igrenc yuzunle am sikemeyeceksin evine kizi getirdiginde koylu babanın burnunu karıştırmasından dolayı kız evi terk edecek gercekten asalak bir orospu evladısın bu saatten sonra seni savunanın da babasını sikeyim ilac kullanmama laf söylüyor ama hala incel tüh kardesim benim üzüntübe dyanmaıyorum demek ciko gencliksin ama 3/10 arkadaşın am sikiyor heee öyle mi oldu ya tüh cok üzücüymüs 16 yasında sen napıyordun salak orospupcugu ben am sikiyorum şu an :lul:
Bugün fazla çektin heralde. Okumadım bile. O masanda kalan ilaç damlalarını da iyyice yala bakıyım. Afferin oğlumadfjsfjdj.

• +1
Reactions: maarda
Bugün fazla çektin heralde. Okumadım bile. O masanda kalan ilaç damlalarını da iyyice yala bakıyım. Afferin oğlumadfjsfjdj.
fatality yedi caktırmıyor ciko genclik

oğlum birazcık adamlık varsa sende durduk yere karı gibi sallamazsın bana sana salladığım yok sallıyorsun uslu ol otur yerinde forumdan oradan buradan sallamak kolay karşıma çıksan abi çekersin

oğlum birazcık adamlık varsa sende durduk yere karı gibi sallamazsın bana sana salladığım yok sallıyorsun uslu ol otur yerinde forumdan oradan buradan sallamak kolay karşıma çıksan abi çekersin
gerizekalı herif Threade yazdığın yanıta yanıt vermişim ondan sonra bi kudurmuşsun kendi kendine salak herif ilk sen ignorla sonra millete akıl ver

• Woah
Reactions: elemanzelvadre
ne iciyorsan onuda icmeyi bırak tipini unutup ananı sikecek adamlara atarlanıyorsun

ne iciyorsan onuda icmeyi bırak tipini unutup ananı sikecek adamlara atarlanıyorsun
Bu eleman kendi anasınıda bipiyodur seninkinide mi yaptı yoksa

cok dusundun mu yazarken bu ne amk. high t activities :feelshah:

salaklığından jfl yiyerek rep kastı orospu evladı
Bende salaklık yapıp jfl kasmak istiyom da salaklik yapsam bile jfl atmiyo oclar

• +1
  • +1

Users who are viewing this thread

Back