appeal>psl

ogrepilled

ogrepilled

ascended
oo kardesim benim demek chadlitesin ama kiz sikemiyosun tuhh cok uzuldum senin adina ne aptal insanlarsiniz mk htn mtn ratei kadar sacma bi olay gormedim hayatimda ltn dediginiz vinnie bile ne kadar ilgi goruyor aq copelarinizi gotunuze sokun ve ratelerin bi sike yaramadiginin farkina varin artik

• +1
Reactions: Angaracel, maximum cope31 and orhanhic
oo kardesim benim demek chadlitesin ama kiz sikemiyosun tuhh cok uzuldum senin adina ne aptal insanlarsiniz mk htn mtn ratei kadar sacma bi olay gormedim hayatimda ltn dediginiz vinnie bile ne kadar ilgi goruyor aq copelarinizi gotunuze sokun ve ratelerin bi sike yaramadiginin farkina varin artik
Bu Lavuğa inanan, Hulkun gerçek olduğunada inanıyodur aq.

• JFL
Reactions: maximum cope31 and orhanhic
water

• +1
Reactions: maarda
Bu Lavuğa inanan, Hulkun gerçek olduğunada inanıyodur aq.
kac yasında adamsın hala burada am skemiyom diye agliyorsun abim olacak yastasın mk git bi is bul kendine

kac yasında adamsın hala burada am skemiyom diye agliyorsun abim olacak yastasın mk git bi is bul kendine
chiconun gencligiyle oyle konusamazsin

Appealın varsa zaten pslin de vardır ne saçma thread yapıyon amk

Appealın varsa zaten pslin de vardır ne saçma thread yapıyon amk
hadi ya oyle mi kardesim benim sevgilini 175 keko sikince anlarsin dedigimi hadi devam isinize

hadi ya oyle mi kardesim benim sevgilini 175 keko sikince anlarsin dedigimi hadi devam isinize
175 keko da appealde yoktur pslde yoktur amınakoyum türkiyedeki gençliğin gavatlığı o

175 keko da appealde yoktur pslde yoktur amınakoyum türkiyedeki gençliğin gavatlığı o
tamam iste buradakiler amerikada yasayacafını falan sanıyor 25-26 yasına gelmisler hala copeluyorlar mk

ciko genclik beyler $$$$

hadi sit

• JFL
Reactions: ogrepilled
ciko genclik beyler $$$$

hadi sit
beylerr ciko genclige benziyorum ayiryetten guvenligim 25 yasinda rhino olucam amerika gidicem turk kizlari kezban anlarsin ya

• JFL
Reactions: maximum cope31
beylerr ciko genclige benziyorum ayiryetten guvenligim 25 yasinda rhino olucam amerika gidicem turk kizlari kezban anlarsin ya
ABD'ye nasi gidiyomus

aylik 1k tl biriktirerek sinirdan dondurulmeyi planliyor guvenlik abım
:lul:
No Way Trump GIF by MOODMAN

Over

Ayrica appeal her zaman ustundur. PSL ne aq otistik misiniz?

Users who are viewing this thread

Back