Arkadaşlık ilişkileri

D

Deleted member 71466

short king
Sizce arkadaşlıklar tamamen kolpadan mı ibaret? Son zamanlarda @elemanzelvadre yaşadığı durum gibi tüm arkadaşlarım birer birer gidiyor. Bunu yapan orospu evlatları sonradan tekrar gelip konuşmak takılmak isterse ne yapıyorsunuz?

• +1
Reactions: Baban
Sizce arkadaşlıklar tamamen kolpadan mı ibaret? Son zamanlarda @elemanzelvadre yaşadığı durum gibi tüm arkadaşlarım birer birer gidiyor. Bunu yapan orospu evlatları sonradan tekrar gelip konuşmak takılmak isterse ne yapıyorsunuz?
Belli yaşın ustundeysen evet çıkar ilişkisi gencsende çıkar ilişkisine dönüşebiliyor onları güldürecek tip, parası olup hesap ödeyen tip, ortamda söz sahibi organizasyon sağlayan tip vs. değilsen dışlanman olası

Tamamen kolpa.Üst düzey normie değilsen insanlar sana saygı duymaz arkandan kuyunu kazar hiçbir normieye güvenmeyeceksin

Şu ppyi değişem hesaplari karıştıriyorum amk

abin her zaman burda aslan parçası.

• Love it
Reactions: Deleted member 71466
Belli yaşın ustundeysen evet çıkar ilişkisi gencsende çıkar ilişkisine dönüşebiliyor onları güldürecek tip, parası olup hesap ödeyen tip, ortamda söz sahibi organizasyon sağlayan tip vs. değilsen dışlanman olası
Ben parası olan adamim arkadas grubunda bana kitlemeue çalışıyorlar sigara parasını bana kitlemek icin kirk takla atti gecenlerde 2 arkadaş

• JFL
Reactions: talldarkhandsome
Aynısı başıma geldi iyi niyetli insanlar her zaman dışa itilir biraz ibne olmak lazim saygı görmek için muhtemelen senin de iyi niyetini suistimal edip seni kullaniyolar

• Love it
Reactions: Deleted member 71466
Sigara parasını odemee gocunan parası olan amin evladı 70 TL'yi milletin yüzüne bakmadan odeyemiyo ananı avradını desiyim ahahahahah
Sigara kadar boktan bişey icin para mi odeyeyim :lul:

Ya adamın arkadaşı yok zaten aq sefili sosyal fobiyle evinde oturan adamın ne ortamı olacak boy kısa tip fakan uymuyo bişe yasamadigi için sosyal charmda yok sub5 sen babana anana guvenmicen normieysen brolarina chadsan zaten kavga et kekolar seni korumaya geliyo sikinti var mı kuzi diye asdasdas
ya beyler harbiden bu orosbu evladı neden susmak bilmiyor?

• +1
Reactions: maarda and ALP
Kanka evet. Hele hele o 5 li 6 lı arkadaş gruplarında bir süre barındım hiçbiri birbirini adam yerine koymuyor herkes bir tık menfaatçi ve biraz dümenden bir samimiyet kuruyorlar aralarında. Asıl gerçek dostluklar iki kişiden oluşur o kadar. Ortama ön ayak olan kişiysen bile gene her türlü arkandan bir şeyler düşünüyorlar ve ayağının sadece biraz kaymasını bekliyorlar bunun kaçışı yok. Gerçek dostluk menfaatlerin çatışmadığı değil İnsanların birbirleri için menfaatlerini çatıştırmayacağı fedakar dostluklardır.

ya beyler harbiden bu orosbu evladı neden susmak bilmiyor?
Muhtemelen guest kullanıcılar bunun yazdıklarını ss alıp twitterde dcde telegramda orda burda paylaşıp alay ediyolar 🤣

• JFL
Reactions: ALP
Bence boneking yazıyor bu paylaşıyor
Aynısını düşündüm. Kandilden emir alıyor sanki orosbu evladı. Vallaha şu bonekingin simpleri bir toz olsa iyi sub forum

• +1
  • JFL
Reactions: ALP and Deleted member 71466
Aynısını düşündüm. Kandilden emir alıyor sanki orosbu evladı. Vallaha şu bonekingin simpleri bir toz olsa iyi sub forum
O aptalın insta da öne çıkanlarına baktım ilk defa başkası yerine bu kadar utandım aq.
Hele o ağzını yamuk açıp dişlerini sıkarak güldüğü bir fotoğraf var ya evlat olsa sevilmez amk

O aptalın insta da öne çıkanlarına baktım ilk defa başkası yerine bu kadar utandım aq.
Hele o ağzını yamuk açıp dişlerini sıkarak güldüğü bir fotoğraf var ya evlat olsa sevilmez amk
Ben her gün bakıyorum iletisime gecmeyi düşündüm mesaj kismi kapalı

Attachments

• IMG_1323.jpeg
    IMG_1323.jpeg
    283.2 KB · Views: 0
aynen knk chad mualemesi görüyorum kızları iplemiyorum
Puahahahhahahahahahaha. Ulan vallaha billaha yeteri kadar aşağılamadan gönderdik bu piçi. Sen nerde gördün bunu?

aynen knk chad mualemesi görüyorum kızları iplemiyorum
Turkishfellanın adrenalin aşığı maskülen erkek sesli tehlikeli dediği cocuk :

(Fakat tüm bu kolpaların ardında simp bir ezik orosbu evladı yatiyor)

Bonekingin simpleri gitse iyi forum

“Şunu torpiletsem Çad olur muyum”
“Kız bana bakmadı huu balckpil “
:FW.e.wqF:qwEF:QWFE..wEG: oglum vallaha boynuz kulağı geçmiş amk. Her cümlesine ayrı kükrüyorum

• +1
Reactions: turkishfella
Eneskarduya gerçek adın tipin yaşadığın yer hepsi elimizde varda biz sen ropeleme diye kendi aramızda dassak geciyoruz seni gelipte bonekingi mogluyom deme
Yapma yauv o yüzden mi bonesimpin sabah aksam arkadaşlarıma infom için yalvariyor:D?
449882724 357455327160205 6736398529518442161 n 1

Bu işler annenden kırtasiye için para alıp valoranta yatırmaya benzemez orosbunun cocugu.
Bilgim sizde olsa dahi bana bir sik yapamazsınız.

biz ticaretmaxx eren’den razıydık..

• Love it
Reactions: StuntmanMike, eneskarduya and Deleted member 71466
Ya adamın arkadaşı yok zaten aq sefili sosyal fobiyle evinde oturan adamın ne ortamı olacak boy kısa tip fakan uymuyo bişe yasamadigi için sosyal charmda yok sub5 sen babana anana guvenmicen normieysen brolarina chadsan zaten kavga et kekolar seni korumaya geliyo sikinti var mı kuzi diye asdasdas
0

Bütün insan ilişkileri çıkar esasına dayalıdır.

İnsanlara ''arkadaşım'' demeyi bırakın herkes sizin için birer ''bağlantı'' bundan sonra, bundan fazlası değil.

Tahtadaki piyonlar hepsi, bundan fazlası değil.

Çoğunuzun anne babası bile sizi yaparken ''ilerde yaşlanınca bana bakacak, sıçırtmaya götürecek, banyomu yaptıracak ehuehue'' kafasıyla yaptı.

En karşılıksız insan ilişkisinde bile bir karşılık vardır.

İnsanlara ''arkadaşım'' demeyi bırakın herkes sizin için birer ''bağlantı'' bundan sonra, bundan fazlası değil.

Tahtadaki piyonlar hepsi, bundan fazlası değil.
bu düşünce ile ömür geçmez kardesim.
tabi ki de en derin kısımda insanlar kendi çıkarlarını düşünecek ama ilişkiler sadece bundan ibaret değil.

• +1
Reactions: turbomanlet7
Yapma yauv o yüzden mi bonesimpin sabah aksam arkadaşlarıma infom için yalvariyor:D?View attachment 3022009
Bu işler annenden kırtasiye için para alıp valoranta yatırmaya benzemez orosbunun cocugu.
Bilgim sizde olsa dahi bana bir sik yapamazsınız.
Nasil bi mog yediyse unutamamis bizi amk

tabi ki de en derin kısımda insanlar kendi çıkarlarını düşünecek ama ilişkiler sadece bundan ibaret değil.
ilişkilerinden keyif almaya bak çıkar her durumda var ama sadece o yok.

Erkek iliskileri oyle ama kız erkek iliskisi tamamen çıkar

Yıllardır geçip gidiyor hocam, makyevalist oldum iyice bu düşünce yapısını farkettin mi geri dönüşün yok keşke sizin gibi copelayabilsem.

• +1
Reactions: turkishfella and talldarkhandsome
Eneskarduya gerçek adın tipin yaşadığın yer hepsi elimizde varda biz sen ropeleme diye kendi aramızda dassak geciyoruz seni gelipte bonekingi mogluyom deme
Benimkde var mi allah icin at suraya hepsini

it looks like you just smashed a bunch of keys on they keyboard wtf is this language

• JFL
Reactions: maarda, Deleted member 71466 and ALP
hayır bilemedin kadınlarda 15-60
Erkek için ortalama değerin çok altında olduğun gerçeğini değiştirmiyor @dogida 800 çıkmıştı üzülüyordu sanırım düşük diye ee su an nasil ne durumda

Erkek için ortalama değerin çok altında olduğun gerçeğini değiştirmiyor @dogida 800 çıkmıştı üzülüyordu sanırım düşük diye ee su an nasil ne durumda
800 e az dememistir ne oldugunu bilmiyodur. ar sensitivity diye de bişey var zaten istedigin kadar fazla olsun ARS azsa yarra yedin

testoyu arttırmanın herhangi bi yolu yok zaten ben e2 baskılayıp lh fsh uyarıyorum e2 siz testo da cacık

Users who are viewing this thread

Back