Aromasin saçın amonakoymuş nw1

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
Nw 0.5 1 arası testom 300 igf 500 diye bişey olmaz diyodum yarra yemişim çekilme kesin var yüzüm falanda erkekleşti alnım da büyüdü baya ama çekilmiş ilacı aşırı düzensiz kullanıyorum o da etki etmiş olabilir neyse a vede ne vede a nede de bebeğim

allah baba senin genetiklerin harbiden amınakoymuş herhalde işin sonunda 170lik kel olarak kalma da aq

• +1
Reactions: elemanzelvadre
allah baba senin genetiklerin harbiden amınakoymuş herhalde işin sonunda 170lik kel olarak kalma da aq
Neyse az bi erkeklik geldi de sustanon yalan oldu aq

Derma roller linki atar mısınız

Aromasin sac dokmez. 6iu growth kullaniyosun aq dalga mi geciyosun, bu kadar deluzyonel olma.

• +1
Reactions: elemanzelvadre
Aromasin sac dokmez. 6iu growth kullaniyosun aq dalga mi geciyosun, bu kadar deluzyonel olma.
Östrojeni 5-15 arası sallayıp durdum son 2 aydır aşırı dalgalanıyor. Alnım 2-3 cm falan büyüdü ama bu her ne amk
Screenshot 20240812 233649

Nw 0.5 1 arası testom 300 igf 500 diye bişey olmaz diyodum yarra yemişim çekilme kesin var yüzüm falanda erkekleşti alnım da büyüdü baya ama çekilmiş ilacı aşırı düzensiz kullanıyorum o da etki etmiş olabilir neyse a vede ne vede a nede de bebeğim
bu a ve n ve a vede f bebegim. 3 atis mermilerim hediyelik esya. sener sen gibi butun takimimiz eskiya. hay sikiyim ya..

Er olma yolunda ilerliyorsun 👏

Users who are viewing this thread

Back