Asimetri

turbomanlet7

turbomanlet7

Bronze
Yüzümde brutal bi asimetri var açtığım rate threadindan gören gördü buna ne sebep olmus olabilir, nasil cozucem, over mi. Bilgili arkadaslar yardimci olursa sevinirim

Benim tek bildiğim ve uyguladığım boyun germe egzersizleri çeneni daha asimetrik yapıyor

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
Sırt üstü uyu ve eşit çiğne posturune dikkat et dilini tam ortada sabit tut

Bende skolyoz olabilir doktora gidicem bi omuzum digerinden daha aşağıda duruyo muhtemelen 15 20°lik bi skolyoz var sirt ustu uyumak bana cope gibi geliyor bildigim kadarıyla uyurken otomatik vucut saga sola donuyo tek taraflı uyumak kaslarda baskıya ve kan dolaşımında sorunlara yol açıyormus sirt ustu uyumanin ekstra zararlari da var dil ve çiğneme konusunda haklısın benim asimetrinin sebebi çiğneme ve duruş herhalde

Cocukken 2 3 sene diş sorunlarım yüzünden tek tarafli çiğnedim ve dişçiye gitmekten korktuğum icin bunu aileme soylemedim kafamı sikiyim sorunlarin oldugu taraf sol tarafdı benim sol tarafta sag taraftan daha küçük sol tarafta gonionlarima dokunabiliyorum sag tarafta dokunamiyorum ve ramuslarim ayni boyda ağzım da simetrik bu yuzden asimetrinin kemikten olustugunu düşünmüyorum gözlerimden biri de diğerine göre bi tık aşağıda ama bu fark edilmiyo fazla