aynen kanka boyun uzamicak

ogrepilled

ogrepilled

ascended
ilk kurumu 16 yasinda testo e / eq ile yapmama ragmen hicbir sekilde sivilce veya turlu kardiyovaskuler sorun yasamadım boyum uzamaya devam etti platelerim kapanmadi yan etki yasamak icin ultra retard olmaniz lazim ilk kurumun ustunden 1 yil gecti su an haftalik 400deca/650test e kullanmama ragmen yine bir sorun yasamıyorum kısaca steroid yan etkileri yahudilerin soylentisidir take precautions not : gymcel degilim
AMA SIZ IBNELER GOTUNUZUN KENARINA UFACIK IGNENIN GIRMESINDEN KORKTUGUNUZ ICIN ASLA BENIM GIBI BIRI OLAMAYACAKSINIZ JFL

• +1
  • So Sad
  • JFL
Reactions: szolliontaraelis, toprak and hardmaxxreality
Aynen bro genetik boş iş hormonla uzuyo boyun ayn

elemanzalvadre mi ne o eleman ulassım bana hgh kalemi almaktan eve ekmek alamıyor orospcıcogıı

• JFL
  • +1
Reactions: temelyeterliliktest, szolliontaraelis and elemanzelvadre
testodayken büyüme hızın artar zaten kapanma olayı bi süreç. kemiğin programlanmış yaşlanmasını sex hormonları özellikle östrojen hızlandırır çıt diye kapatmaz

testo propionat girmeyi düşnüüyorum bende trt dozajında half lifesi en düşük testo

650 test ne özrülü o evladı gymcel değilşim diyosun bide

• +1
Reactions: ogrepilled
testodayken büyüme hızın artar zaten kapanma olayı bi süreç. kemiğin programlanmış yaşlanmasını sex hormonları özellikle östrojen hızlandırır çıt diye kapatmaz

testo propionat girmeyi düşnüüyorum bende trt dozajında half lifesi en düşük testo

650 test ne özrülü o evladı gymcel değilşim diyosun
650 cok degil orobuudcogı 1200 alan taniyorum gymcel olmayip

• +1
Reactions: elemanzelvadre
benim götüm çok yağlı ve büyük(seksi bir kadın gibi) iğne girer mi ordan ben ghyi karnımdan vuruyom hep orayı bilmiyom

benim götüm çok yağlı ve büyük(seksi bir kadın gibi) iğne girer mi ordan ben ghyi karnımdan vuruyom hep orayı bilmiyom
siyah uclu dene dicemde sen simdi yag dokusuna basarsin ya da yanlıslıkla damara gider emboli olur olursun sen en iyisi bacaga vur

Kardeşim benim sattığım rimo eczanedekinden daha dolu, polonyadan yarışmacı arkadaşım getiriyor

• JFL
Reactions: ogrepilled

Users who are viewing this thread

Back