Bak kardeşim anlamıyonuz galiba

dostoyevski

dostoyevski

Nomad
bak kardesim bu threadi kopyalayıp dalga geçmek için atan falan olursa onunda amına koyarım

Senin looksmaxx yapman için gidip hiç bi sike yaramayan supplementleri alman için para lazım tamam?
Senin paran yoksa luksmex gorunusmaxxlama yapamazsın ok tamam her şey buraya kadar
yapacağın şey şu git bi oyunda hesap kas bişey yap işte oyundan para kazan TERCİHEN WORLD OF WARCRAFT ONERIRIM FENA PARA VAR
daha sonra biriktirmen gereken miktar şu 3500 4000 lira
sonra git bir iddaa sayfası bul cidden böyle çoğu tahmini tutan falan gerekirse ingiliz falan
max 1.5-2k olsun al
bu adamın attığı 10 maçtan 4 ünü seç ve 100 lira 200 lira at böyle böyle 10 k yap
10 k yaptın noldu şimdi git babana yalvar (18 altıysan) babaaa babaaa bana borsa hesabı açar mısın de yalvar baya sonra borsa oynamaya başla kardeşim
borsa sayfaları falan takip et ama sürekli haber oku işte şu şirket yarrama yatırım yaptı koş hemen o şirketin hissesini al şu mallar gibi halka arzlara girme
böyle parayı kırarsın kardeşim istiyosan iddaadanda devam edebilirsin

yatırım tavsiyesi değildir kendinizce oynayın

iddiadan parayi kirdi sonra da borsadan kirdi nesin sen be adam

• Love it
Reactions: dostoyevski
bak kardesim bu threadi kopyalayıp dalga geçmek için atan falan olursa onunda amına koyarım

Senin looksmaxx yapman için gidip hiç bi sike yaramayan supplementleri alman için para lazım tamam?
Senin paran yoksa luksmex gorunusmaxxlama yapamazsın ok tamam her şey buraya kadar
yapacağın şey şu git bi oyunda hesap kas bişey yap işte oyundan para kazan TERCİHEN WORLD OF WARCRAFT ONERIRIM FENA PARA VAR
daha sonra biriktirmen gereken miktar şu 3500 4000 lira
sonra git bir iddaa sayfası bul cidden böyle çoğu tahmini tutan falan gerekirse ingiliz falan
max 1.5-2k olsun al
bu adamın attığı 10 maçtan 4 ünü seç ve 100 lira 200 lira at böyle böyle 10 k yap
10 k yaptın noldu şimdi git babana yalvar (18 altıysan) babaaa babaaa bana borsa hesabı açar mısın de yalvar baya sonra borsa oynamaya başla kardeşim
borsa sayfaları falan takip et ama sürekli haber oku işte şu şirket yarrama yatırım yaptı koş hemen o şirketin hissesini al şu mallar gibi halka arzlara girme
böyle parayı kırarsın kardeşim istiyosan iddaadanda devam edebilirsin

yatırım tavsiyesi değildir kendinizce oynayın
Yada benim açıcağım sitede affiliate ol ve her sattığın ürünün %10-20 karı senin olsun :love:

Hayatımda bu kadar sikko oyun görmedim 140 iq ile hiçbişey anlamadım wowdan

• JFL
Reactions: maarda
bi oynu gunde 50tl kazancam diye saatlerce oynayamazsin

• +1
Reactions: elemanzelvadre
  • +1
Reactions: dostoyevski and boneking772
o zaman 140 iq degilsin
IQ cope zaten iq testleri sadece pattern recognition ölçüyor düşük iq çıkarsanız sorun etmeyin zeka ve iq farklı şeyler

• Love it
Reactions: dostoyevski
IQ cope zaten iq testleri sadece pattern recognition ölçüyor düşük iq çıkarsanız sorun etmeyin zeka ve iq farklı şeyler
Maymunlarinda iqsu 100 mu ne niye hala ulkeleri yok isyan etmiyolar savas cikarmiyolar ok yay yapmiyolar iq cope kardesim katiliyom

• Love it
Reactions: maarda