Benim hiç arkadaşım kalmadı bende bir sorun var galiba anlamadım?

elemanzelvadre

elemanzelvadre

gitti lahmacun fırını.
Lanetlendim falan mı acaba şu sıralar en yakın dediğim insanlarla bile aram berbat bir tane bile arkadaşım kalmadı 5 yıllık arkadaşım bile tuhaf ya ne var bu kadar üstümde anlamadım insanlar niye böyle ya da bende mi bir sorun var ben feci halde bunaldım, depresyondayım hayır bunlarda nasıl arkadaşsa ben depresyonda olunca hiçbiri kalmıyor etrafımda nedense?

• So Sad
Reactions: maarda
Lanetlendim falan mı acaba şu sıralar en yakın dediğim insanlarla bile aram berbat bir tane bile arkadaşım kalmadı 5 yıllık arkadaşım bile tuhaf ya ne var bu kadar üstümde anlamadım insanlar niye böyle ya da bende mi bir sorun var ben feci halde bunaldım, depresyondayım hayır bunlarda nasıl arkadaşsa ben depresyonda olunca hiçbiri kalmıyor etrafımda nedense?
Bence sende bir sorun var

Bonekingle yoldaşlık eden adamla millet hasim bile olmaz lan!

✍️

ben depresyonda olunca hiçbiri kalmıyor etrafımda nedense?
İnsan ilişkilerinin %99'u çıkara dayalıdır çıkar ortadan kalkınca arkadaşlarının gitmesi normal.

Onlarında moodunu düşürüyorsundur.

• +1
Reactions: eneskarduya and elemanzelvadre
İnsan ilişkilerinin %99'u çıkara dayalıdır çıkar ortadan kalkınca arkadaşlarının gitmesi normal.

Onlarında moodunu düşürüyorsundur.
tamam anladım sımdı saol

• +1
Reactions: ALP

Users who are viewing this thread

Back