Beyaz ltbyi dölleyip geçeceksin

StuntmanMike

StuntmanMike

Kraken
Karıyı dölleyip siktiri çekip geçeceksin.Bunun dışında kadınlara yatırım yapmanın onları sevmenin bir amacı karşılığı yok.
Heteroseksüel iflah olmaz ayak fetişi olmasam hiçbiri ile iletişime dahi geçmem zira seks dışında vaat ettikleri hiçbir şey yok.Sadakat,sevgi ,feminemlik hiçbir şey vaat etmiyorlar.
Bonus egolarından geçilmiyor hepsinin elinin altında boktagram var tabi oradan gelen simplerle ego kasıyor huur evlatları

• +1
  • Woah
Reactions: emrelngdn, emirmax.6 and Angutoid
Ağzına yüzüne vurcan malafatla kafasına kafasına Tak taak

IMG 6519

• Love it
Reactions: StuntmanMike
Karıyı dölleyip siktiri çekip geçeceksin.Bunun dışında kadınlara yatırım yapmanın onları sevmenin bir amacı karşılığı yok.
Heteroseksüel iflah olmaz ayak fetişi olmasam hiçbiri ile iletişime dahi geçmem zira seks dışında vaat ettikleri hiçbir şey yok.Sadakat,sevgi ,feminemlik hiçbir şey vaat etmiyorlar.
Bonus egolarından geçilmiyor hepsinin elinin altında boktagram var tabi oradan gelen simplerle ego kasıyor huur evlatları
Her hafta ltb kadınlara nefretini kusup gidiyor bidaha da gelmiyor eleman

• JFL
Reactions: cmstormhox
Beyaz ltbyi döllersen senin turanid beyaz htn genlerin çöpe gitmicek mi abi

Beyaz ltbyi döllersen senin turanid beyaz htn genlerin çöpe gitmicek mi abi
Başka şansımız yok kardeş.Esmer bir şeyi döllemem ben

• +1
Reactions: emrelngdn
Başka şansımız yok kardeş.Esmer bir şeyi döllemem ben
Ya abicim saç ektir çeneni yaptır anlattığına göre chadlite olursun harmonin sikik değil ise. Senin TC şartlarında çok kolay beyaz mtb+ bulman lazım nasıl bulamiyosun aqq kafamda seni low htn+ statumaxxed bişey hayal ediyorum

• So Sad
Reactions: StuntmanMike
Ya abicim saç ektir çeneni yaptır anlattığına göre chadlite olursun harmonin sikik değil ise. Senin TC şartlarında çok kolay beyaz mtb+ bulman lazım nasıl bulamiyosun aqq kafamda seni low htn+ statumaxxed bişey hayal ediyorum
Tip olayları geçti bizden yaş 25 oldu.
Saç a ekim kabul etmediler nw2.5 civarı sanırım(johnny deppinkine yakın)
Anti sosyallik var birde

Users who are viewing this thread

• hesaplar_banlı
  • brainrotter
  • BugraSA
  • nmn14
  • cmstormhox
  • kurabiyecanavari31
Back