Beyler bunlar doğru mu

D

Deleted member 21931

B
İnstada kızlar niye görüldü atıyor diye video var altında bı yorum

IMG 20230321 200430

Olayı yine efendilige piclige bağlamışlar 🤣🤣 bunlar doğru mu yoksa kolpa mi atiyolar sizce

O alttaki küfür edecen diyen eleman subhuman

IMG 20230321 200455

Üstündeki de ltn

• JFL
Reactions: looksmaxxerrr, i_love_roosters and Deleted member 19036
Çirkinsen ananı bile sikerler kızın tanıdığı varsa, yakışıklıysan zaten başta böyle bir şey yaşamazsın :d

• +1
Reactions: looksmaxxerrr, DotaTakımOyunudur and Deleted member 19036
Çirkinsen ananı bile sikerler kızın tanıdığı varsa, yakışıklıysan zaten başta böyle bir şey yaşamazsın :d
Eleman sevgilim oldu piç olacan diyor

• +1
Reactions: Deleted member 19036
Eleman sevgilim oldu piç olacan diyor
Doğru olacaksan yakışıklı piç olacaksın diğer türlü sapıktan tacizciden farkın olmuyor kızlara göre :d

• Hmm...
IMG 20230321 201434

Doğru olacaksan yakışıklı piç olacaksın diğer türlü sapıktan tacizciden farkın olmuyor kızlara göre :d

• JFL
Reactions: Deleted member 24983
bu kolpaci türk erkeklerinin anasını gotunden sikeyim

• JFL
  • +1
Reactions: looksmaxxerrr, Deleted member 27987 and Tallooksmaxxer
Usta bu türk erkekleri karilardan bile daha beter ve tiksinti verici tipler kızin dm sinde köpek olurlar yorumlarda falan aslan kesilirler betabuxx yaparlar kariyi sikmis gibi yazarlar akıl vermeye çalışırlar türk erkeklerinin çoğunluğu ezik incel orospu çocuğu
Zaten bir araştırmada en çok partneri olan erkekler Türkler olmuş burdan bile belli ne bok oldukları 🤣🤣🤣

• +1
Reactions: looksmaxxerrr, Deleted member 19036 and Deleted member 24983
küfür ettiği için boynuzlanmaktan kurtulmuş büyük başarı :what:
Kolpaci subhuman a mesaj attım ss varsa at diye bakalım ne diyecek

• +1
  • JFL
Reactions: looksmaxxerrr, Deleted member 27987 and Deleted member 19036
Bunun doğru olup olmadığını bilmem lazim çünkü bu davranışlar tip boy gibi değil ve bizim elimizde eğer doğruysa değiştirelim ama bunların kolpaci veya çıktıkları kızların femcel-subhuman-ltb olduğuna inanıyorum

• +1
  • JFL
Reactions: Deleted member 27987 and Deleted member 19036
Bunun doğru olup olmadığını bilmem lazim çünkü bu davranışlar tip boy gibi değil ve bizim elimizde eğer doğruysa değiştirelim ama bunların kolpaci veya çıktıkları kızların femcel-subhuman-ltb olduğuna inanıyorum
femcel yada yollu olsa yine kardir bu herifler direkt 4chan tayfa ayarında tioe bak amk

• +1
Reactions: Deleted member 21931
Kolpa mi atiyolar
knk zor yani bu tiple. yada yani altın altı kerhane fahisesi tarzi kızlara yaziyolardir. ama kolpa atmak aşırı kolay. ama kötü davranışlara bir yere kadar düşmeyen pek kız yok tanıdığım, yinede genellenecek kadar sert bir davranış kalıbı olmamakla beraber aşırı yaygın da değil

knk zor yani bu tiple. yada yani altın altı kerhane fahisesi tarzi kızlara yaziyolardir. ama kolpa atmak aşırı kolay. ama kötü davranışlara bir yere kadar düşmeyen pek kız yok tanıdığım, yinede genellenecek kadar sert bir davranış kalıbı olmamakla beraber aşırı yaygın da değil
Ben zaten işe yaramaz demiyorum ama bunlar ağır deluzyonal öyle konusuyolar ki kızlara kötü davraninca hepsi kucağına atlayacak vb amk salaklari her kıza 10 larca kişi yazıyor sen kıza küfür ediyomussun o da düşüyormuş 🤣🤣🤣🤣 bide bu tiple

• +1
  • JFL
İnstada kızlar niye görüldü atıyor diye video var altında bı yorum

View attachment 2119275

Olayı yine efendilige piclige bağlamışlar 🤣🤣 bunlar doğru mu yoksa kolpa mi atiyolar sizce

O alttaki küfür edecen diyen eleman subhuman

View attachment 2119278

Üstündeki de ltn
birde bunun para versiyonu var. (MUH PARAN VARSA BARBAA OALVİN MODEL SİKİYON EVK UVK, MAHALLEDEKİ HER KSİİ SİKİYON EUU UKK) ulan çevremde tonla parası olan/para harcayan insan var, gel gör ki duzenli bir seks/romantik hayatları yok. parayla kız falanda düşürme olayları yok çünkü o olay eğer görünümüne etki ediyorsa geçerli (yoksa senle yatmadan gold diggerlik yapip gururunu okşayıp gider karı), lise son / uni 1 uni 2 her yaş grubu tanıyorum sayılır. ancak kari kizli ortamcilik yapıp oyle siken var (bende onun yalancısıyım ağzıyla dedi ne kdr dogru bilemem ama onun oncesinde bu elemanin sekslerine şahit oldum). statü duruşta çok önemli, su fotodaki eleman köylü ineğin tekine benziyor bu herifin sikişmesi baya zor. hatta seksi geçtim böyle duruyorsan ne iş hayatında ne sosyal hayatında saygı duyulmaz sana, hep nerd, oyuna girileceginde çağırılip eziklenen biri olursun. high status durman lazım bu dönemde genel itibariyle, gerizekalı veya gergin gibi davranmaman gerek. fotodaki herif gibi çok elaman tanıdım hepsi o kadar fıs insanlardıki, çevrelerde sadece eziklenmek için duran, adam olsun boş dolsun diye çağırılan. siz siz olun Kapsamlı insanlar olmaya bakın, sik gibi yüzünüz olsada giyim kuşam dikkat edin çünkü cidden fark ediyor insanların sizi kaale alması vb yönünden, duruşunuz olsun bu herifler gibi sallanan bir kalıp muhallebi olmayın. çizgileriniz olsun kimseye onları astirmayin. karı kız muhabbetindede nacizane tavsiyem, kendinizi yormayın karı için, yok neymiş kariyi eve bırakcam vs, simplik yapmak kariyla olan seks şansınızı öldürür. ha birde eğer ortalama bir tiple ortalama görünümlü bir kızla uzun dönemli ve sadık bir ilişki yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız GEÇMİŞ OLSUN, yıl 2023 karı kız size ezer/eziyordur/ezecektir kaçarı yok, LTR girince en nihayetinde ezileceksiniz eğer kariya validationbuxxx looksbuxxx(iyi gorunmek) vs gibi şeylerle tatmin etmiyorsanız. Kabullenmek en önemlisi, seks yapan adamlar tanıdığım 40 dereden 40 kova su yaşıyor seks yapabilmek veya ltr devam ettirebilmek için sonunda boynuzlaniyor/aldatiliyor/terk ediliyor vs, sonra oturup üzülüyorlar kıza yaziyolsr kiz direkt savage mode bağlıyor çünkü eziklik gosteriyorlar. bu instadaki heriflerin dediği bir yere kadar doğru ama iş küfür et sikinin üstüne atlasınlardan aşırı uzak.

• +1
Reactions: Deleted member 21931
İnstadaki yorumlara bakma amk hepsi götünden sallıyor. O tiple bir kıza küfürlü konuşursa direkt engeli yer. Bir de ssi attı mı la?

• +1
İnstadaki yorumlara bakma amk hepsi götünden sallıyor. O tiple bir kıza küfürlü konuşursa direkt engeli yer. Bir de ssi attı mı la?
Ss at dedim mesaji görmedi 🤣🤣
Amk salaklari öyle yazıyorlar ki sanki pussy magnetler🤣🤣

• +1
  • JFL
Ss at dedim mesaji görmedi 🤣🤣
Amk salaklari öyle yazıyorlar ki sanki pussy magnetler🤣🤣
Türklerin geneli böyle çoğu simp ucubenin teki, bir de kolpa atıyorlar ya çıldırıyorum.

• +1
Reactions: Deleted member 19036 and Deleted member 21931
Türklerin geneli böyle çoğu simp ucubenin teki, bir de kolpa atıyorlar ya çıldırıyorum.
IMG 20230322 174500

La engelliyom yine karşıma cikiyolar 🤣🤣🤣🤣

Adam kellesmis ve tipi ltn veya daha altı adam sessiz efendi olduğu için falan böyle olduğunu sanıyor LoL

• +1
  • JFL
Reactions: looksmaxxerrr and Deleted member 19036
View attachment 2120554

La engelliyom yine karşıma cikiyolar 🤣🤣🤣🤣

Adam kellesmis ve tipi ltn veya daha altı adam sessiz efendi olduğu için falan böyle olduğunu sanıyor LoL
Yediremiyorlar kendilerine, onlar da biliyor çirkin oldukları için sevilmediklerini ama kızlara bağlıyorlar. Ulan sen yakışıklı olsan çirkin kıza sen de bakmazsın. Bu arada Türkiye de çirkin erkek oranı çok yüksek kızlara göre, dışarıda bakıyorum kızların %80 i falan idare eder güzel, erkeklerin %80 i çirkin. İzmirdeyim bu arada.

• +1
Yediremiyorlar kendilerine, onlar da biliyor çirkin oldukları için sevilmediklerini ama kızlara bağlıyorlar. Ulan sen yakışıklı olsan çirkin kıza sen de bakmazsın. Bu arada Türkiye de çirkin erkek oranı çok yüksek kızlara göre, dışarıda bakıyorum kızların %80 i falan idare eder güzel, erkeklerin %80 i çirkin. İzmirdeyim bu arada.
İzmir de öyleyse diğer yerlerde falan durum daha kotu ben de iç anadoludayim

• +1
Reactions: Deleted member 26991
Ya bu amina kodumun normileri niye her yorumun altına şerefsiz ol umursama sana köpek olur diyolar orospu evladı madem öyle bişey var senin pussy magnet olman lazım ama ltb kızlara köpek oluyolar

Bu anasını siktigimin evlatlarini görünce kafam atıyor amk instayi kapatacam bu gidişle

Ya bu amina kodumun normileri niye her yorumun altına şerefsiz ol umursama sana köpek olur diyolar orospu evladı madem öyle bişey var senin pussy magnet olman lazım ama ltb kızlara köpek oluyolar

Bu anasını siktigimin evlatlarini görünce kafam atıyor amk instayi kapatacam bu gidişle
O ucubeler bir kıza iyi yaklaşmıştır elde edememiştir sonra kızlar kötü erkek seviyor yaağ triplerine girmişlerdir. İnsta yorumlarına ne bakıyorsun ki zaten amk türkiyede blackpill, redpill bilen yok.

• +1
Reactions: Deleted member 24983
Sakın inanmayın mk bi kız sevgilisini benimle aldatıyordu sırf onunla kötü konuşup hakaret ediyor diye Çocuk benden uzun boyluydu biraz

Users who are viewing this thread

Back