Beyler hoşlanıyor mu?

D

Deleted member 81354

Iron
Hoşlandığım kız bana kaşının yanlarını aldır kilo ver vb tavsiyeler veriyor, bunları yaparsam yakışıklı olacağımı söylüyordu. Bu dediklerini yaptım yazmalı mıyım en son 1 senelik kekomaxed sevgilisi vardı korkumdan yazamıyorum yazmamda yardım edebilecek var mı

• So Sad
  • JFL
Reactions: bloated mentalcel and Heatmiser
yaz gitsin en kötü siktir yersin

yaz gitsin en kötü siktir yersin
Çük kadar şehirde yaşıyorum. Sevgilisi gittiğim okulu çıkış saatimi biliyor ve arkası daha sağlam ayrılmamışlarsa yarra yerim. Amacımı belli etmeden nasıl yazabilirim?

Çük kadar şehirde yaşıyorum. Sevgilisi gittiğim okulu çıkış saatimi biliyor ve arkası daha sağlam ayrılmamışlarsa yarra yerim. Amacımı belli etmeden nasıl yazabilirim?
Gun Weapon GIF by Bounce

• JFL
Reactions: Deleted member 81354 and maarda
2 metresin oglen ogunu olarak yersin herifi amk

2 metre adamsın kekodan korkuyosun senın ölmüş mısırını sikiyim

adam öldürmenin en çok yaşandığı 4. İldeyim uyuşturucu bağımlısı var trabzonlusu rizelisi var bıçak çekse ne yapabilirim
bi bok yapamazsin siktir et worth degil boyle tiplerle ugrasmak

Kank arkadaşına filan istek attır bak varmı manitasi yoksa at isteği yaz amk

Hoşlandığım kız bana kaşının yanlarını aldır kilo ver vb tavsiyeler veriyor, bunları yaparsam yakışıklı olacağımı söylüyordu. Bu dediklerini yaptım yazmalı mıyım en son 1 senelik kekomaxed sevgilisi vardı korkumdan yazamıyorum yazmamda yardım edebilecek var mı
bıçağı yersin keko ex'ten

• JFL
Reactions: maarda
Yazarsan özgüvenli ol öbürtürlü siktiri yersin ayrıca keko sevgilisi olmuş kıza ben şahsen bakmam amk entellektüel olarak düşük seviye varlıklar oluyor genellikle böyle kızlar

hoslaniyor kanka evine kadar takip et

Users who are viewing this thread

Back