BİRAKİN LAN COPELAMAYİ

Angutoid

Angutoid

Kraken
HAYİR CHADLİTE POTANSİYELİN YOK HAYİR GUA SHA YUZ MASAJİ ZART ZURT İSE YARAMAZ MAGARA ADAMİ DEGİLSEN LOOKSMAX DENEN BOKTA HARDMAXXTEN BASKA Bİ BOK YOK İSE YARAYAN SİKTİR GİT İSE GİR PARANİ YAP USULCA 18 OLMAYİ BEKLE HAYAT SİKSOKTAKİ GİBİ DEGİL BAZİ ACİ GERÇEKLER VAR

Htn olsan yeter

• +1
Reactions: Angutoid
moneymaxxing guide gelsin

• +1
HAYİR CHADLİTE POTANSİYELİN YOK HAYİR GUA SHA YUZ MASAJİ ZART ZURT İSE YARAMAZ MAGARA ADAMİ DEGİLSEN LOOKSMAX DENEN BOKTA HARDMAXXTEN BASKA Bİ BOK YOK İSE YARAYAN SİKTİR GİT İSE GİR PARANİ YAP USULCA 18 OLMAYİ BEKLE HAYAT SİKSOKTAKİ GİBİ DEGİL BAZİ ACİ GERÇEKLER VAR
Steroid leanmaxx hardmaxx gerisi cope katiliyorum

• +1
Ergensen babana bak onun kemikler nasılsa seninki de oyle olcak

Steroid de biyere kadar cope genetiginden gelen androjen reseptörlerinin izin verdiği kadar kemik uretirsin ok. Hgh da seni akromegali yapar ok @elemanzelvadre genetik anomali olduğu için hgh basıyor ok?
MAĞARA ADAMI DEĞİLSEN LEANSİNDİR

magara adami degilsen ne occ
HQHQHQHQHQHQQHAHQHAHQHAHQHABQHSBAHQHQHQHABQHABQBQ

• JFL
Reactions: naturepreacher
Eğer genetik olarak aşırı subhuman değilsen yeterli zaten
SANA RIRA KEMIĞI VERMEZ O HAYALLE GIRDIYSEN BI SIKIME YETMEZ.

• Love it
Reactions: hesaplar_banlı
Oglum gecen ratiolar cope dedin kemikler cope dedin ne cope değil
Tek cope olmayan şey coloring o yüzden ben chadim
Neyse hepsinden azar azar lazım hepsi birlikte olursa averageness gidiyo bide ratio cope derken 4-5 failo normal olduğunu diyodum

Çok küçük değilsen çene yapında etkisi olmaz. Cross bite gibi şeyleri düzeltmek asimetriyi azaltir ama bunlar doğru evet
15 yaşındayım damak genişletici ve diş teli beni toparladı (önceden dişim çekilseydi büyük ihtimal yüzüm berbat olurdu diş teli için birsürü thread var) onun dışında diş teli maxillayı recessed yapıyormuş bende olmadı

Tek cope olmayan şey coloring o yüzden ben chadim
Neyse hepsinden azar azar lazım hepsi birlikte olursa averageness gidiyo bide ratio cope derken 4-5 failo normal olduğunu diyodum
Düşük averagenes daha striking görünüm yaratiyo bazen ama gigachad olman lazim

Hayir asla averaj sayilan boyuma ulasamiycaksin

Hayir asla averaj sayilan boyuma ulasamiycaksin
SEN DAG EVİNDE BACİNLA SELFİE CEKİNİP ORGA ATARKEN ABİN LL OLUYORDU LALE ARDİN NİYE YANDİ

• JFL
Reactions: boneking772
caged at newcels

• JFL
Reactions: Angutoid and maarda

Users who are viewing this thread

Back