body recomposition (yağ yakıp kas kazanmak) antrenman programı lazım

D

Deleted member 87468

greycel
title

@szolliontaraelis

Natty recomp olmaz ok

• +1
Reactions: elemanzelvadre and maarda
Idman oncesi 70-100gr carb al, idman sonrasi 100-150gr arasi carb, kilonun 1.5kati kadar protein. 30-45dk egimli yuruyus ve calisma setlerinde tukenise git.

Bir daha beni etiketlersen anani bacini bulup seks kolem yaparim.

• JFL
  • +1
Reactions: NZb6Air, elemanzelvadre, mesocephalicmogger and 2 others
recompuna sokarım kilo ver sonra maintenance beslen çok karıştıemaya gerek yok
Hali hazırda zaten zayıfım daha da kilo verirsem kuru kemik yağlı birşey olurum

Aslında 5-6 ay sağlam bir bulk girmem lazım da göt yemiyor.

gh kullanırsan boyun uzayabilir öyle bi çalışma görmüştüm

• JFL
Reactions: szolliontaraelis
Bulk mulk hikaye aq
Hepsi genetik. Ortalama 2-3 haftadır Hatay üsülü döner çiğköfte ve noodle ile definasyon yapıyorum. 3 kilo verdim vermeye de devam ediyorum.

keşke boy sorunum olmasada küre girsem dişyhe yağlanan kaç kişiyiz

Hepsi genetik. Ortalama 2-3 haftadır Hatay üsülü döner çiğköfte ve noodle ile definasyon yapıyorum. 3 kilo verdim vermeye de devam ediyorum.
Noodleyi nasıl yiyonuz lan

• +1
Reactions: menas
Kalorilere bağlı tabi herkes aynı kaloriyi almıyor bi tık genetik
keşke boy sorunum olmasada küre girsem dişyhe yağlanan kaç kişiyiz
Ney

Ney
yağlamayı bilmiyon mu yoğurtlu lahmacun
1723737601480
1723737601480

Ney
Önemli olan bu yiyecekleri tek öğün yemek. Tek öğün çok abartmamak şartıyla istediğini yicen sonra spora abanacan. 2 Haftada karnım geri cekildi 1 tık. Çekilmeyede devam ediyor.

yarramı yapıyon sadece kilo veriyon

Önemli olan bu yiyecekleri tek öğün yemek. Tek öğün çok abartmamak şartıyla istediğini yicen sonra spora abanacan. 2 Haftada karnım geri cekildi 1 tık. Çekilmeyede devam ediyor.
efe fitnıs redpill mentaliti

yarramı yapıyon sadece kilo veriyon
Açıkcası kendimi hafta hafta her sabah kalktığımda aç karna tartıyorum ve videoya alıyorum. Gayette yağ oranımdaki eksilmeleri görüyorum. Önemli olan verdiğin kalori açığı.

Kas kaybı da olur farkındasın umarım? ayrıca sağlıklsız

• +1
Reactions: boneking772
Açıkcası kendimi hafta hafta her sabah kalktığımda aç karna tartıyorum ve videoya alıyorum. Gayette yağ oranımdaki eksilmeleri görüyorum. Önemli olan verdiğin kalori açığı.
40 kilo 10bf

• JFL
Reactions: Deleted member 87449
Kas kaybı da olur farkındasın umarım? ayrıca sağlıklsız
Kas kaybı proteinle beslensende yaşanır. Ayrıca şu kas kaybı muhabbeti şu sporu profesyonel yapanlar için geçerli. Eğer genetiğin iyiyse öyle kolay kolay farkedeceğin kadar kas kaybetmezsin. Önceden yapmıştım bu şekilde bir defınasyon önceki fiziğimede iltifat alıyordum şimdide iltilaf alıyorum. Bir şey değişmiyor açıkcası.

Just be a mesomorph theory

Kas kaybı proteinle beslensende yaşanır. Ayrıca şu kas kaybı muhabbeti şu sporu profesyonel yapanlar için geçerli. Eğer genetiğin iyiyse öyle kolay kolay farkedeceğin kadar kas kaybetmezsin. Önceden yapmıştım bu şekilde bir defınasyon önceki fiziğimede iltifat alıyordum şimdide iltilaf alıyorum. Bir şey değişmiyor açıkcası.

Just be a mesomorph theory
Kas kaybı yaşamazsın evet ama bu kısa süreli diyetler için geçerli ayrıca daha sağlıksız görünürsün hertürlü

son olarak mesmorph ectomorphada inanıyosqn götünü

• +1
Reactions: boneking772
Kas kaybı yaşamazsın evet ama bu kısa süreli diyetler için geçerli ayrıca daha sağlıksız görünürsün hertürlü

son olarak mesmorph ectomorphada inanıyosqn götünü
Dostum vücut tipleri diye bir gerçek var. Tamamen vücudun o tanımlara uymayabilir. Fakat bu bir gerçektir ki vücut potansiyeli diye bir şey var. Kaç kişi Clavicular ameliyatı oluyor haberin var mı? Zaten sen hiç spor yapmadıysan ektomorf adama nazaran 1 tık geniş görünürsün. Fakat omuzları dar ve geniş iki kişiyi aynı şartlarda spora başlat 1 ay sonra sonuclara bakalım o zaman gerçek mi değil mi görürsün.

Last edited:
saç ekimi çözüm değilki ektirdikten sonrada ilaç kullanmayınca kalanlar dökülüyor
3-4 ayda hepsini androjenik anabolizanla döküp sonra ektirsen mantıklı mı

Tartıdaki kiloya göre analiz yapiyorsan jfl

• +1
Reactions: Deleted member 87468
Aşağıdaki yazdıklarımıda okursan sevinirim. Gelişim görmesem zaten bu tür şeyleri yapmam.
Pardon okumamıştım

şahsen ben temiz beslenmeyi seviyorum ve daha iyi hissediyorum kendimi.ayrıca bunun yüzdeki yağ muhabbeti cilt akne vs muhabbeti de var

• +1
Aşağıdaki yazdıklarımıda okursan sevinirim. Gelişim görmesem zaten bu tür şeyleri yapmam.
Ağırlık antrenmanın varsa benimle paylaşır mısın

Ağırlık antrenmanın varsa benimle paylaşır mısın
Ağırlık antremanım yok bro. Sadece günlük karın antremanım ve nizami şekilde 100 şınav yetiyor. Zaten frame olarak ortalamanın üstündeyim. Taşıyor gayet beni.

• +1
Reactions: Deleted member 87468
Ağırlık antremanım yok bro. Sadece günlük karın antremanım ve nizami şekilde 100 şınav yetiyor. Zaten frame olarak ortalamanın üstündeyim. Taşıyor gayet beni.
Boy kaç

Pardon okumamıştım

şahsen ben temiz beslenmeyi seviyorum ve daha iyi hissediyorum kendimi.ayrıca bunun yüzdeki yağ muhabbeti cilt akne vs muhabbeti de var
Evet haklısın ama ben zaten genel olarak cilt bakımı yapıyorum. Genetik olarakta ergenliğimden beri hiç sivilce sorunu cekmedim yüzümde. Ama Omuzumda ve sırtımda biraz sivilce problemi var. Onuda kimse görmüyor sıkıntı yok yani.

niye ne sorun olucak
Sprduğun soruyu sikeyim 3-4 ayda saçının 10 da biri bile dökülmez .Hadi yarısı gitti diyelim ve ektirdin kalan yarısını dua ederek mi kafanda tutacaksın amk

• JFL