boneking hakkında

onthewaytochadlite

onthewaytochadlite

short king
Beyler işler ciddiye bindi artık. Orospu evladı artık kafamda kira vermeden yaşıyor. Az buçuk bildiğim bir Türkçe vardı o amk oglu bana onu da unutturdu. Ne yapiyosak yapalim acil banlatalim şu ibneyi eskiden erene şöyle böyle derdik en azından o eleman htn ve ticaretmaxx koşuşturuyordu ve yaşadığı ülkenin dilini biliyordu aqq

@turbomanlet7 @eneskarduya @Heatmiser

• JFL
  • +1
Reactions: Heatmiser, ALP and eneskarduya
doktorum 2.seviye fraudking hastalığına yakalandığımı söyledi yardim edin

• JFL
Reactions: ALP
Oglum adam ltn Yozgatlı ülkücü memonun oğluna benziyor bana sub5 nose var diyo aq

Valla ben röport attim alt forumun moduna ulaşmamız lazımmış turkce bilmiyormuşlar

Oglum adam ltn Yozgatlı ülkücü memonun oğluna benziyor bana sub5 nose var diyo aq
Yaw ltn olan elemanlarda bir çirkin çekiciliği cart curt var bu amk ibnesi hem çirkin hemde gram çekicilik yok itici resmen amk ayrıca o goril kıllı vücüdunu da atmaktan başka cope çaresi yok

Beyler işler ciddiye bindi artık. Orospu evladı artık kafamda kira vermeden yaşıyor. Az buçuk bildiğim bir Türkçe vardı o amk oglu bana onu da unutturdu. Ne yapiyosak yapalim acil banlatalim şu ibneyi eskiden erene şöyle böyle derdik en azından o eleman htn ve ticaretmaxx koşuşturuyordu ve yaşadığı ülkenin dilini biliyordu aqq

@turbomanlet7 @eneskarduya @Heatmiser
Kuralları çiğnemeyen birisi nasıl banlatacağız?

• +1
Reactions: maarda
Orospu evladı artık kafamda kira vermeden yaşıyor
Laugh cant hold it in

• JFL
Reactions: maarda
çok basit yazdığı şeylere cevap vermiyeceksiniz.

threadlarına etkileşim vermiyeceksiniz

siz yazdıkçda dahada hırsanlıyor.

bırakın kendi delüzyon dünyasında yaşasın

ignoremaxxing

çok basit yazdığı şeylere cevap vermiyeceksiniz.

threadlarına etkileşim vermiyeceksiniz

siz yazdıkçda dahada hırsanlıyor.

bırakın kendi delüzyon dünyasında yaşasın

ignoremaxxing
İsminde turkish yazarken şu siktiğimin adamını pfp ye koyma amk

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
İsminde turkish yazarken şu siktiğimin adamını pfp ye koyma amk
bu vatanımı dünyaya iyi yansıtacağız amınakoyayım :D erasmusta italyanlara veriyor kızlarımız (!) en hipergami olarak 1. sıradasın ekonomi politika her şeyde bok gibisin hala elin amerikalası turksih jihadi john tamam kanks :D

bu vatanımı dünyaya iyi yansıtacağız amınakoyayım :D erasmusta italyanlara veriyor kızlarımız (!) en hipergami olarak 1. sıradasın ekonomi politika her şeyde bok gibisin hala elin amerikalası turksih jihadi john tamam kanks :D
"kanks" reddite kgb ye falan siktir git amın evladı seni

orda kanzi rpsi yapıyoruz maymun herif bacını erasmusta italyanlar yiyor amerika pasaportu almak için ananı satacaksın gelmiş burda "kanka ppdeyi kaldır turksih militan vs vs milliyetçilik yapıyorsun ta"

orda kanzi rpsi yapıyoruz maymun herif bacını erasmusta italyanlar yiyor amerika pasaportu almak için ananı satacaksın gelmiş burda "kanka ppdeyi kaldır turksih militan vs vs milliyetçilik yapıyorsun ta"
Banane amk türk kızlarının italyada sikilmesinden söylediğin şeylerin alakası yok pfp'ye terorist koydugunu söyledim pasaport falan zırvalıyorsun

• +1
Reactions: ALP
Banane amk türk kızlarının italyada sikilmesinden söylediğin şeylerin alakası yok pfp'ye terorist koydugunu söyledim pasaport falan zırvalıyorsun
iqloser olduğu için siklenmemeye karar verilmiştir*

yav jihadi johnunu siktiğimin oğlu işidinin ta allahını sikeyim o inandığın peygamberini sikeyim senin tamam mı :D yozgatta doğup teksas milliyetçiliği yapan amccığına koyayım. o mhpli baban kafana vura vura ocağa gönderiyor değil mi seni

• +1
Reactions: ALP and maarda
olm hadi italyanlar neyse de elemanlar gitti elin pis bok kokan zencilerine verdi ya la

Ya memonun oglu cavonun oğlu falan filan senin burnunun sıkım gibi olduğun gerçeğini degistirmiyo fakir ameliyat ol ama betabux yaptığında çocuğunda rhinoplasti olmak zorunda.

• Love it
Reactions: turbomanlet7
Yaw ltn olan elemanlarda bir çirkin çekiciliği cart curt var bu amk ibnesi hem çirkin hemde gram çekicilik yok itici resmen amk ayrıca o goril kıllı vücüdunu da atmaktan başka cope çaresi yok
High levels of male hormone.

Ya indian gibilere vermiyolar su burnu kötü olan ismini unuttum namus ar bayrak yok sadece bones var üzgünüm

Users who are viewing this thread

Back