bp bu videodan sonra bitmiştir

iblamemyheight

iblamemyheight

prettyboymaxx till death

adamın dedikleri baştan sona kadar doğru ağır blackpilled enauiler varsa izlesin.

ayrica diger konusma yapan incel eleman kotu genetik diyo da 26 yasina saclari var amk benim 16da dokuluyo

• JFL
  • So Sad
Reactions: cmstormhox, dostoyevski and Deleted member 90300
kusura bakmain meyler başlık evrim teorisi bu videodan sonra bitmistir tarzi islam basliklarina benzemis

• +1
Reactions: orhanhic
çok mavihap ya
hayir looksun önemli olduğunu bir kısımda kabul ediyor bu daha çok whitepill hesabı lookism biliyor kabul ediyor ama yararına kullanmaya calisiyor

bildigim yoldan donemem bb

hayir looksun önemli olduğunu bir kısımda kabul ediyor bu daha çok whitepill hesabı lookism biliyor kabul ediyor ama yararına kullanmaya calisiyor
Ya adam sevgili yapmaktan bahsediyor amk? Tamam bizde sevgili yapariz ben istesem 50tane ltb sevgili yapardım önce amacınızı bilin amk eğer yüksek kalite kadın istiyorsanız yüksek kalite erkek olacaksınız özellikle amacınız mesela birisiyle fazla zaman harcamamak sadece sex ise looks sayesinde olacak. Adamin dedigini duymuyon mu sevgilim olur diyo ee amk benimde sevgilim olur ama her sabah günaydın iyiakşamlar doğum gününde hediyr gönül alma trip çekme uğraşıcam 1 yıl sonra sikerim belki oda zihin yapısına bağlı kızın ama looksu olan adam first datede cstur cutur sikiyo neyse benden bukadar bb

• +1
Reactions: StuntmanMike and BugraSA
Gitar çalacagına götüne iğne soksana salak o evladdı

Eleman brutal frame aq

Videoyu izlemedim
Yaşım 25 kendi bp deneyimlerimi paylaşacağım
%70 bp %30 şans +redpill+mental diyebiliriz

• +1
Reactions: menas
cope

• JFL
Reactions: maximum cope31
Videoyu izlemedim
Yaşım 25 kendi bp deneyimlerimi paylaşacağım
%70 bp %30 şans +redpill+mental diyebiliriz
Redpill ntlik konusunda çoğunlukla doğru şeyler söylüyor sosyal hayat yoksa over

Sosyal hayat doğru.Ama olsa da garanti değil
Mtn+ biri sosyal döngüden kız düşürür ltn olan da kekomaxle düşürür trde kız bulmak zor değil yüksek standartcel değil isen ve sen yüksek standartcelsin malesef

Mtn+ biri sosyal döngüden kız düşürür ltn olan da kekomaxle düşürür trde kız bulmak zor değil yüksek standartcel değil isen ve sen yüksek standartcelsin malesef
MTB aşağısı kıza gözümün ucuyla bile bakmam kardeşim.Tipsiz kadınla ascendlemek kadar berbatı olamaz git eskort sik daha iyi

MTB aşağısı kıza gözümün ucuyla bile bakmam kardeşim.Tipsiz kadınla ascendlemek kadar berbatı olamaz git eskort sik daha iyi
Senin zevkin çok farklı gibi kafandaki mtb ltb ve htb tiplemelerini bi atsana

Bu adam .orga geldiğinde ona ilk atacağım video şu olacak:

• JFL
Reactions: iblamemyheight
Sosyal hayat doğru.Ama olsa da garanti değil
sosyal hayat varsa ama yine kadinlarla birlikte olamiyorsan subhumansindir amk over direkt

• +1
Reactions: Deleted member 90300
babalar kücük sehirde sikisememek subhuman action mu

• +1
Reactions: orhanhic and mesocephalicmogger
kucuk sehir olunca ne oluyor ismin falan mi cikiyor
knk hrm o hem muhafazakar bi yer olduğu icin yas grubunda 3 5 tane götü kalkık kasar ltbden baska veren yok

• +1
Reactions: orhanhic