bp hakkinda

iblamemyheight

iblamemyheight

metin girin
bp benim icin son 3 aydir falan tamamen bitti.
bir gun oturdum ciddi ciddi bu konu hakkında kafa yordum ve bazi ameliyat videoları izledim.
Sirf insanlardan daha fazla ilgi almak icin bu yapilanlar cok sacma geldi. O ameliyat videolarını izleyen anlar gercekten birinin kendine bunlari sirf daha fazla ilgi icin yapmasi cok uzucu amk cok.
Oyle ya da boyle öleceksin hicbir anlam ifade etmeyen seyler icin zamaninizi harcamayin. Sizi karsiliksiz seven o ailenizi uzmeyin.

Disari cikin gülün güldürün. Kimse durduk yere sizinle alay edip tasak malzemesi yapmaz

• +1
Reactions: Ethernal
  • +1
Reactions: menas
dedi htn+ olup hayattı easy mode'de oynayan çocuk.
Yasadigimiz cografyadan dolayi 2m chadlite olsan bile hayat hiç kimseye easy mod degil.

Iki uc surtugun ilgisini almak icin insanlar yuzunu kabak gibi ayiriyor amk sence bu kulaga mantikli geliyor mu?

Rep gitmemis yanlislikla iki tabe atmisim amk

Yasadigimiz cografyadan dolayi 2m chadlite olsan bile hayat hiç kimseye easy mod degil.

Iki uc surtugun ilgisini almak icin insanlar yuzunu kabak gibi ayiriyor amk sence bu kulaga mantikli geliyor mu?
seninle bunun tartışmasını yapar güzel bir şekilde konuşuruz fakat konu uzar.

hayat hep çirknilere/görünüşü kötü olanlara daha zor olmuştur ok? görünüşün kötüyse dışlanırsın,aşşağılanırsın,onaylanmazsın,ilgi görmezsin. bunlar kendi ailende bile geçerli, en brutalı da okulda geçerli, çocukken çirkin bir şekilde okul okuduysan herkezin senle dalga geçtiği seni aşşağıladığı seni onaylamadığı seni dışladığı bir çocukluk geçirirsen ona göre huyların davranışların haraketlerin ÖZGÜVENİN
belirleniyor ok?

ha eğer tatlı ve yakışıklı bir insansan tam tersi
çocukluğunu ona göre yaşar ona göre büyürsün
insanlar sana ilgi gösterir seni sever, daha çok arkadaşın olur daha çok onaylanırsın özgüvenin yüksek olur girişmici olursun başarılı olursun hayata 4-5 adım ilerden başlarsın ok?

af edersin biraz eleştriel ağızla konuşacam
Sirf insanlardan daha fazla ilgi almak icin bu yapilanlar cok sacma geldi.
kalkmışsın hayatın boyunca ilgi alarak büyümüşsün sevilerek büyümüşsün burdaki insanlara yok bu boş yok şu boş diyemezsin
krallığı olana bir külçe altın da boş gelir zaten

• +1
Reactions: sentrix

hayat hep çirknilere/görünüşü kötü olanlara daha zor olmuştur ok? görünüşün kötüyse dışlanırsın,aşşağılanırsın,onaylanmazsın,ilgi görmezsin. bunlar kendi ailende bile geçerli, en brutalı da okulda geçerli, çocukken çirkin bir şekilde okul okuduysan herkezin senle dalga geçtiği seni aşşağıladığı seni onaylamadığı seni dışladığı bir çocukluk geçirirsen ona göre huyların davranışların haraketlerin ÖZGÜVENİN
belirleniyor ok?

insanlar sana ilgi gösterir seni sever, daha çok arkadaşın olur daha çok onaylanırsın özgüvenin yüksek olur girişmici olursun başarılı olursun hayata 4-5 adım ilerden başlarsın ok?

kalkmışsın hayatın boyunca ilgi alarak büyümüşsün sevilerek büyümüşsün burdaki insanlara yok bu boş yok şu boş diyemezsin
Şu ana kadar forumda gördüğüm en mantıklı yazı

belirleniyor ok?

gerçek

Users who are viewing this thread

Back