BU AY TR SUBFORUMUNDA YAŞANANLAR

Xavier

Xavier

👁👄👁
-Grimreaper'ın uyarılması ve birtakım gelişmeler
-NTpill
-Looksmax sitesinde SJW kültürü propagandası yapmalar
-Random bir adamın çıkıp milletle dalga geçip gitmesi
-Blackpill inancının zayıflaması
-Atsız Efendi'ye karşı gereksiz bir linç denemesi
-Subforumu kendi Facebook profili gibi kullanan adam
-3 defa farkli kişiler tarafından doxxlanmam
-Godzilla-Abhorrence ittifakı
-Tr subforum halkının report tuşunu keşfetmesi
-Forumu bırakmam (Eskisi gibi aktif olmayacağım, işlerim var)
-devamını yazicam analiz bitmedi

Last edited:
  • +1
Reactions: Deleted member 30983 and Atsiz
Şurda 6-7 Türk harici diğerleri Etnik fışkırtı nefretlerini kusuyorlar lan orospu evlatları yardımcı olun işte birbirinize ne diye nefret kusuyorsun.

Şurda 6-7 Türk harici diğerleri Etnik fışkırtı nefretlerini kusuyorlar lan orospu evlatları yardımcı olun işte birbirinize ne diye nefret kusuyorsun.
Reportlasak nasıl olur?

• +1
Reactions: Atsiz
AYLARDIR TR SUBFORUMUNDA YAŞANAN
Irkçı ve otist (otizmle dalga geçmiyorum) birinin önüne gelene hakaret etmesi ve aşağılaması

Nefret kusan sensin, ideolojik olarak zaten nefret etmek üzerine programlanmışsın.

• Hmm...
Reactions: Xavier
AYLARDIR TR SUBFORUMUNDA YAŞANAN
Irkçı ve otist (otizmle dalga geçmiyorum) birinin önüne gelene hakaret etmesi ve aşağılaması
dostum senin beynin yıkanmış.

Bu forumda kim kime düşman amk kafam karıştı herkes birilerine sallıyor

Halen kendini beyaz sanıyor turc kanalizasyon sıçanı :lul: :lul: :lul: :lul: :lul: :lul: :lul: :lul:

Oğlum bak bir kez daha söylüyorum: Ananı bi balkanın teki sikti de 2 ton beyazlaştın diye kendini beyaz mı zannediyorsun ?

Turbo orta doğu arabı seni.

JFDSJFDASJD

Halen kendini beyaz sanıyor turc kanalizasyon sıçanı :lul: :lul: :lul: :lul: :lul: :lul: :lul: :lul:

Oğlum bak bir kez daha söylüyorum: Ananı bi balkanın teki sikti de 2 ton beyazlaştın diye kendini beyaz mı zannediyorsun ?

Turbo orta doğu arabı seni.
Çirkin k*rt orospu çocuğu beyazım zaten Türklerde beyazdır al bak bu istatislikleri o ananın karra amcıgına sok

Türklerin Anadoludaki dağılımları: belirtilen yerlerde çoğunluk beyaz
Photo 2023 09 03 22 58 43

Sarı saç beyaz ten dağılımı
Photo 2023 09 03 22 58 45

Users who are viewing this thread

Back