bu kadar korkak orospu evladı olmayın

D

dogida

Silver
1725552722049

kamu spotu milletin boyuyla dalga geçtikten sonra anasına sövdükten sonra avrupada olsan intihar edersin dedikten sonra özelden aranızı düzeltmeye çalışan ezik bir orospu evladı olmayın.

sen harbi ağır otizmlisin

Arasını duzeltmeye calismamis ki öyle olsa kusura bakma falan filan Inter milan copelerdi
View attachment 3149736
kamu spotu milletin boyuyla dalga geçtikten sonra anasına sövdükten sonra avrupada olsan intihar edersin dedikten sonra özelden aranızı düzeltmeye çalışan ezik bir orospu evladı olmayın.

keske eski hesabim olsa da bana o yazdigin ben kücükken cok cirkin bir cocuktum hikayelerini atsaydim :lul:

View attachment 3149736
ayrica avrupa konusunda haklıyım. ben desem de demesem de o duyguyu iliklerine kadar yaşayacaksın. 75 olarak ben yaşadıysam sen kaçamayacaksın

keske eski hesabim olsa da bana o yazdigin ben kücükken cok cirkin bir cocuktum hikayelerini atsaydim :lul:
çocukken çirkin olduğumun hikayesini anlatsan nolacak ezik orospu evladı:lul::lul: yalvar biraz daha özelden

ayrica avrupa konusunda haklıyım. ben desem de demesem de o duyguyu iliklerine kadar yaşayacaksın. 75 olarak ben yaşadıysam sen kaçamayacaksın
75 olarak ananı sikiyorlarken sen başka birinin boyuyla dalga geçiyorsan o anan sikilecek

çocukken çirkin olduğumun hikayesini anlatsan nolacak ezik orospu evladı:lul::lul: yalvar biraz daha özelden
Ben twink miyim abi?

b
75 olarak ananı sikiyorlarken sen başka birinin boyuyla dalga geçiyorsan o anan sikilecek
boyun konusunda neden bu kadar özgüvensizsin la :D
Zamanında talldarkhandsome (chad) 170 altı hayat zorluğu ekstrem dediğinde de aynı bu tepkileri vermiştin

Ahahahahaha ben 187yim. Triple heightmogluyorum alayınizı. Yessss. BU KRALA İTAAT EDECEKSİNİZ. OK👍

Ama 1.5/10 tipim var😭😭😭😭

Bence çok takmayın LL olursunuz👍👍Hayata pozitif bakalım👍👍

• +1
  • Love it
Reactions: menas and iblamemyheight
Arasını duzeltmeye calismamis ki öyle olsa kusura bakma falan filan Inter milan copelerdi
ana bacı sövüp taşşak geçtiğin birine özelden kanka ben sana ne yaptım derdin ne benle yazan birisi ne yapmış oluyor gardas

ana bacı sövüp taşşak geçtiğin birine özelden kanka ben sana ne yaptım derdin ne benle yazan birisi ne yapmış oluyor gardas
Kesla it demişsin en başta ama bunun cuce orospu evladi diye sovmesini gerektircek bişey olduğunu düşünmüyorum kendi aranizda

Ahahahahaha ben 187yim. Triple heightmogluyorum alayınizı. Yessss. BU KRALA İTAAT EDECEKSİNİZ. OK👍

Ama 1.5/10 tipim var😭😭😭😭

Bence çok takmayın LL olursunuz👍👍Hayata pozitif bakalım👍👍
Alaindelon babacigim beni rateler misin

• JFL
  • Love it
Reactions: Tornoviaa, iblamemyheight and Deleted member 90300
Avupada heigtpill daha mi gecerli?

Herkes uzunmuş
Herkes uzun değil aralarında bazıları çok uzun diğerleri average ama hiçkimse “KISA” değil

Herkes uzunmuş
Bu arada yazdıklarımdan heightpill olduğumu düşünmeyin face > height ama 170 alti direkt oyun disi

olay ne?

• Love it
  • Woah
Reactions: Deleted member 90300 and iblamemyheight
Bu arada yazdıklarımdan heightpill olduğumu düşünmeyin face > height ama 170 alti direkt oyun disi
1725555094179

kanka bu halıyla koltuk avrupada çok ünlü di mi:D

• Love it
Reactions: iblamemyheight
1725555228360

bak bu da perdesi

View attachment 3149736
Harbi senin derdin ne benle ("arayı düzeltmeye çalışmak")

• JFL
puahahahahaha olm o hareketler ne lannn gay herif
ayni acidan video bekliyom :feelshah:

burnunla ağzın yer değiştirmezse sıkıntı yok :p

ben 167 yim skolyoz geçerse 169 olucam boyum uzarsa 174 olucam ogladıgım birisi var mı? mogg fashion fashion?

• JFL
Reactions: ogrepilled
oglusum çekil arada kaynama
Oğlum sen niye özgüvensizliğini ilgisizliğini başkalarına yansıtıyorsun ki geçen cevap vermedim diye rep attın ilgi çekmek için falanmı yapıyorsun yani tipin de fena değil git sokağa inşallah seni seven sana saygı duyan birilerini bulursun ama bu herkese karşı düşmanlıkla zor ben söyliyim

• Love it
Image

Yeni sacim nasil hala ltn miyim cirkinlik icin sac kesimi yok mlsf fashion fashion fashion

Users who are viewing this thread

Back