bu mk recessedi neden doğal oldugunu iddia ediyor

elemanzelvadre

elemanzelvadre

Anti natural 🥶🥶💀☠️😈
1723199444499
boyu 2 metre yüzü yüzü bokum gibi sesi bokum bileği bokum gibi androjenik bi ergenlik geçirmemiş ama böyle bi vücut yapmış naturel ne hikmetse

mniimum 1g testo kullanıyor amk cocugu naturel ayagı çekiyo neden amk neden millet sorunca falan da değil direk tüm videoları ben naturelim vede naturel vucut gelisir

• JFL
Reactions: toprak, maximum cope31 and maarda
(evde)

• JFL
  • Ugh..
Reactions: maximum cope31 and elemanzelvadre
millette sonra bunu naturelde yapardın falan diyor böyle vücutalrı görüp spor salonuna başlamış arkadaşım var testoya gir senin androjenlerin bok diyorum cocuga bi bakalım bende senin gibi 1 yıl yaparsam yine gelisemessem girebilirim diyo salak amk

keşke doğduğum andan itibaren gh verseydiler ergenlige girincede trt

yalan yok bu elemanı doğal sanıyodum vay aq

WC de klasikleşmiş bir sorun bu.Brad pitt (fight club) Christian bale (American psycho) hepsi steroid mesela.Roidsiz vücut yapan yok çünkü natural olarak gelişmen için yıllarca çalışman lazım en fazla bilge adam olursun amk

• +1
Reactions: ogrepilled, maximum cope31 and elemanzelvadre

LSdkksjskaanabdjfj 40cm bidelt KaknKskamajallsbdxjxo

androjenik bi ergenlik geçirmemiş ama böyle bi vücut yapmış naturel ne hikmetse
High IQ tespit.

Doğal çok kas koyabilecek adamın bilek ve humerus kalın. Omuz kemiği büyük olur amk.

• +1
  • Love it
Reactions: elemanzelvadre and szolliontaraelis
High IQ tespit.

Doğal çok kas koyabilecek adamın bilek ve humerus kalın. Omuz kemiği büyük olur amk.
Cogunlukla dogru bilgi. Androjenik gelisim 20lerin ortalarinda bitiyor. Browridge im son 1 senede gelisti aq.

Cogunlukla dogru bilgi. Androjenik gelisim 20lerin ortalarinda bitiyor. Browridge im son 1 senede gelisti aq.
20 ye yeni giricem sakla çıkmadı sesim ince ne yapmalıyım sence bir şey kullanayım mı bekleyeyim mi

View attachment 3083664 boyu 2 metre yüzü yüzü bokum gibi sesi bokum bileği bokum gibi androjenik bi ergenlik geçirmemiş ama böyle bi vücut yapmış naturel ne hikmetse

mniimum 1g testo kullanıyor amk cocugu naturel ayagı çekiyo neden amk neden millet sorunca falan da değil direk tüm videoları ben naturelim vede naturel vucut gelisir
Aşırı bir fiziği yok ışıklandırmanın önemini unutuyorsunuz gayet normal fizik

• JFL
Reactions: Heatmiser

Users who are viewing this thread

Back