Bu subforumdan bir sikim olmaz

menas

menas

Stacy's Favourite
Toksik ve bir boka yaramaıyor çiko gençlik gibi tipler geldi bazı gavatlarda anneyle allaha sövmek dışında birşey bilmiyor hepinize incel hayatınızda başarılar dilerim ben normal forumda takılacağım hepinizin amınakoyum

• +1
Reactions: Deleted member 42111, mesocephalicmogger and temelyeterliliktest
See you tomorow

• +1
Reactions: menas and mesocephalicmogger
Yav normal forum buranın 4 katı sert ve toksik amk ne diyon

• +1
  • Hmm...
Reactions: sentrix, cmstormhox, mesocephalicmogger and 2 others
Yav normal forum buranın 4 katı sert ve toksik amk ne diyon
Harbiden öyle. Global forum baya zorba. Globala rate atan adamda akıl aramam. En küçük hatanda fena zorbalıyorlar.

Niye öyle dedinki şimdi olm
Dostum sub forumlara atarsın sıkıntı değil fakat globala atman demek harbiden aptallık. Çünkü kimsenin amacı rate değil bir tane mal cıksında onu taşşak oğlanı yapalım amacındalar. Geçen Middle LTN bir herif fotoğraf attı 50 kişi daşak geçti çocukla. Birinin amacı bile o adamın gelişmesi değil.

Dostum sub forumlara atarsın sıkıntı değil fakat globala atman demek harbiden aptallık. Çünkü kimsenin amacı rate değil bir tane mal cıksında onu taşşak oğlanı yapalım amacındalar. Geçen Middle LTN bir herif fotoğraf attı 50 kişi daşak geçti çocukla. Birinin amacı bile o adamın gelişmesi değil.
Haklısın kral neyseki beyaz gözüktüğüm için benle taştaş geçmediler

Harbiden öyle. Global forum baya zorba. Globala rate atan adamda akıl aramam. En küçük hatanda fena zorbalıyorlar.
Keonxmogs diye bi adam egoistlik yaptı diye anasını sikiyolar onun su an

• +1
Reactions: boneking772
Haklısın kral neyseki beyaz gözüktüğüm için benle taştaş geçmediler
Zaten olduğundan çok daha az puan veriyorlar herkese veya olduğundan cok veriyorlar bir dengeleri yok. Kendi zevklerine göre rateliyorlar.

Keonxmogs diye bi adam egoistlik yaptı diye anasını sikiyolar onun su an
Dediğim gibi mesela mtn adama ltn diyorlar adamda mesela itiraz edince baya baya zorbalaniyor.

• +1
Reactions: ER enjoyer
Dediğim gibi mesela mtn adama ltn diyorlar adamda mesela itiraz edince baya baya zorbalaniyor.
Ama bu dedigim keonxmogs haketti
4322248 1724091633753

• +1
  • JFL
Reactions: boneking772 and maarda
Frame kötü aslında kütle koysa kapatırda. Tipi fena değil saç modeli ve tarzı tuhaf.
Logitech mouse kafa var herifte aq neresi kurtarir

• +1
Reactions: boneking772, temelyeterliliktest and menas
Olay ratemi amk ?

Olay ratemi amk ?
Kanka zaten bu forumda her şey tartışıldı kapatıldı tüm mevzular. Daha ne olsun ki?

Kanka zaten bu forumda her şey tartışıldı kapatıldı tüm mevzular. Daha ne olsun ki?
Forumdaki andavallardan bahsediyorum postların yarısında ya allaha ya anama sövüyo gavatlar diğer gerizekalıları hiç saymıyorum bile ayrıca forumda herşey tartışıldı diyorsun daha potasyum klorürü bilmeyen elemeanlar var aq herşeyi geçtim (testo) nl ne diye soruyor eleman :lul:

• Hmm...
Reactions: maarda
Forumdaki andavallardan bahsediyorum postların yarısında ya allaha ya anama sövüyo gavatlar diğer gerizekalıları hiç saymıyorum bile ayrıca forumda herşey tartışıldı diyorsun daha potasyum klorürü bilmeyen elemeanlar var aq herşeyi geçtim (testo) nl ne diye soruyor eleman :lul:
Kanka bilmemesi kendi sorunu,search butonuna tıklayıp klavyeden 2-3 kelime yazsa öğrenecek herşeyi

Millet bilmiyor diye her gün aynı şeyleri mi tartisak anlamadım ki

• +1
Reactions: Deleted member 87449 and menas
Kanka bilmemesi kendi sorunu,search butonuna tıklayıp klavyeden 2-3 kelime yazsa öğrenecek herşeyi

tiklamak yerine gelmiş benim nlicagim sekilde yasin diyor aq :lul:

• JFL
Reactions: menas

Knk yazdım zaten technopata attı beni Sordum ne diyo diye ciko genclik diyor hala 4q ne alaka amq

Last edited:
"Debloat site: looksmax org"

Bunu yaz
Bunlar zorbalamaya yer aramış 4mk. Kimse heralde bi modele benzetmemiş kendini bana çullanıyor. Bende tipini atmadan şuna benziyom diyen adama inanmam ama napcan 4q bunlar globalden özenti zorbalamaya yer aramış ama MOGGERKAZANDI Baba düşermi? Tabii ki, ASLA!

Bunlar zorbalamaya yer aramış 4mk. Kimse heralde bi modele benzetmemiş kendini bana çullanıyor. Bende tipini atmadan şuna benziyom diyen adama inanmam ama napcan 4q bunlar globalden özenti zorbalamaya yer aramış ama MOGGERKAZANDI Baba düşermi? Tabii ki, ASLA!

IMG 0465

Users who are viewing this thread

Back