bunlar burada mı amk

doomslayer34412414

doomslayer34412414

Banned

• +1
  • JFL
Reactions: ElySioNs and maarda
Yok incel is de takiliyo onlar

• +1
Reactions: MogEater and ElySioNs
cukubix haklıymıs

• +1
Reactions: maarda and sentrix
İncel sohbet odası

Dayı bizde kendimize incel derdik aq

• Love it
Reactions: iblamemyheight
şunu 3 kişinin olduğu yerde söylemeye çekinirsin 146 kişi dinliyor amk

• JFL
Reactions: maarda, menas and iblamemyheight
Amini siktigimin dogusunu instada pp yaptım diye arkadaşlar yazdı nasil bi açıklama yapmaliyim

bakire karı karlmaması nme alak bunlar her türlü karı bulamıyor mu

ALLAHDAN KIZLARADN COLD APPROACH ALIYORUM YOKSA BÖYLE SAPKIN DÜŞÜNCELERİM OLURDU HERALDE İĞRENÇ.(incel olmadığını vurgular)

• Love it
  • +1
Reactions: menas, StuntmanMike and Tornoviaa
cukubix haklıymıs
Dost bak bir kere bu konu hakkında konuşma yapacağım çünkü bazıları harbi psikopat.

Blackpill toplumun çoğunluğu için gerçek değil. Dış görünüşe bakan insanlar da var ama herkes bakmıyor.
Şimdi diyeceksiniz ki niye bakmasınlar:
Çünkü her insan her insanla uyuşmuyor ve herkes iyi niyetli değil.
Demek istediğim şu, doğru düzgün size bir zararı olmayacak, sizi aldatmayacak esmer tenli bir kadın mı yoksa bembeyaz tenli ama aldatma ihtimali olan bir kadın mı?
Beyaz tenliyi seçtiyseniz tebrikler, siz de nefret duyduğunuz o kadınlarla aynı kafadasınız.
Blackpilli curutecek en iyi örnek sokaklar, dışarıda bir sürü çift görüyorum yakışıklı veya çirkinlerinde sevgilisi var.
Burada geçilen dalgalara ithafen: kilolu halim sizin dilinizle MTN idi ama o halimle çok kez sevgili yaptım ve ayrıldım. (Geçen açtığım flörtüm soğuk yaptığı için engelledim threadi buna örnek)
Ben MTN iken sosyal becerilerim iyi olduğu için her zaman ortamların yüzü oldum.
Özgüven önemli ama tabii ki sokakta tanımadığınız bir kızı taciz etmeyin... Gidip de tanımadığınız bir kızla gereksiz bir diyolog kurarsanız terslenmeniz normal ve dayak yemeniz olası (Bizzat 2 metre MTN bir arkadaşım buna örnek)
Bu yüzden diyorum size, blackpilli bırakın.

• +1
Reactions: menas
Blackpill toplumun çoğunluğu için gerçek değil. Dış görünüşe bakan insanlar da var ama herkes bakmıyor.
hepimizin beyni aynı değil mi ? hepimizin beyninde gen seçicilik/evrimsel psikoloji var evet bazıları diğerlerinden daha az önem veriyor ama görünüşün insan ilişkisinde en önemli seylerden biri olduğunu inkar edemezsin aq

sosyal becerilerim iyi olduğu için her zaman ortamların yüzü oldum.
Özgüven
sosyal beceri,kişilik,özgüven,sıkı çalışma gibi seylerde yoğunluklu genetik bu arada

hepimizin beyni aynı değil mi ? hepimizin beyninde gen seçicilik/evrimsel psikoloji var evet bazıları diğerlerinden daha az önem veriyor ama görünüşün insan ilişkisinde en önemli seylerden biri olduğunu inkar edemezsin aq
Düşündüğünüz kadar önemli mi bilmiyorum baya şüpheli yaklaşıyorum bu konuya çünkü ben iyi değilim görünüş olarak ama çok sevgilim oldu

Düşündüğünüz kadar önemli mi bilmiyorum baya şüpheli yaklaşıyorum bu konuya çünkü ben iyi değilim görünüş olarak ama çok sevgilim oldu
mtn isen sorun yok zaten hatta duruma göre ltn de pek sorun değil,cidden çirkin olsan anlardın aq

mtn isen sorun yok zaten hatta duruma göre ltn de pek sorun değil,cidden çirkin olsan anlardın aq
Özür dilerim

• Hmm...
Reactions: maarda
Dost bak bir kere bu konu hakkında konuşma yapacağım çünkü bazıları harbi psikopat.

Şimdi diyeceksiniz ki niye bakmasınlar:
Çünkü her insan her insanla uyuşmuyor ve herkes iyi niyetli değil.
Demek istediğim şu, doğru düzgün size bir zararı olmayacak, sizi aldatmayacak esmer tenli bir kadın mı yoksa bembeyaz tenli ama aldatma ihtimali olan bir kadın mı?
Beyaz tenliyi seçtiyseniz tebrikler, siz de nefret duyduğunuz o kadınlarla aynı kafadasınız.
Blackpilli curutecek en iyi örnek sokaklar, dışarıda bir sürü çift görüyorum yakışıklı veya çirkinlerinde sevgilisi var.
Burada geçilen dalgalara ithafen: kilolu halim sizin dilinizle MTN idi ama o halimle çok kez sevgili yaptım ve ayrıldım. (Geçen açtığım flörtüm soğuk yaptığı için engelledim threadi buna örnek)
Ben MTN iken sosyal becerilerim iyi olduğu için her zaman ortamların yüzü oldum.
Özgüven önemli ama tabii ki sokakta tanımadığınız bir kızı taciz etmeyin... Gidip de tanımadığınız bir kızla gereksiz bir diyolog kurarsanız terslenmeniz normal ve dayak yemeniz olası (Bizzat 2 metre MTN bir arkadaşım buna örnek)
Bu yüzden diyorum size, blackpilli bırakın.
Cope bu.Beyaz geçer bir erkek olarak kendi dengimi istiyorum bu benim hakkım esmer yada ltblerle çıkmak istemiyorum.
Buna rağmen otistik ve antisosyal olduğumu da kabulleniyorum

Cope bu.Beyaz geçer bir erkek olarak kendi dengimi istiyorum bu benim hakkım esmer yada ltblerle çıkmak istemiyorum.
Buna rağmen otistik ve antisosyal olduğumu da kabulleniyorum
İnsanlar obje veya mal değil ve hiçbir şey sizin hakkınız değil.

İnsanlar obje veya mal değil ve hiçbir şey sizin hakkınız değil.
Ne alaka ? Bu hayatta herkesin hırsları ve istekleri var.Bende kendi dengimi istiyorum bu kadar basit

Ne alaka ? Bu hayatta herkesin hırsları ve istekleri var.Bende kendi dengimi istiyorum bu kadar basit
Niye her şey dış görünüşe bağlı olmak zorunda aq

Niye her şey dış görünüşe bağlı olmak zorunda aq
Değil tabi 25e kadar %70 bp %30 rp statü ün.
25ten sonra ayrı hikaye diyorlar bakalım göreceğiz

• +1
Reactions: Xavier