Butea superba

dostoyevski

dostoyevski

Nomad
Kullanan var mi/Etki Goren Var mi/Arastirma linki olan var mi/Nerden bulunur

Forumda baya unlu ama turkiyede bulmak zor trendyolda var ama trendyol yani sahte olup olmayacagi ne malum bilen varsa yazsin beler

Bide foruma skinmaxx guide atayim mi

• +1
Reactions: boneking772
boş iş çoğu supplement para tuzağı

trendyoldan supplement alınmaz

• +1
Reactions: boneking772 and chadmanlet04
bilmiyorum ki 5x dht arttiriyor falan yazmisti bi adam bide cok arastirma bulamadim olanlarda hayvanlarda yapilmis daha belli degil ise yaradigi

buna katiliyorum urunlerin sahte cikma ihtimali yuksem
Dht eczanede var proviron adı

• +1
Reactions: szolliontaraelis
Dht eczanede var proviron adı
biliyoz oglum bide sen ve ogre cok ilgilisiniz roid konularinda clenbuterolun kardesi salbutamol var ventolin 4 mg o definasyonda kullanilir mi

• +1
biliyoz oglum bide sen ve ogre cok ilgilisiniz roid konularinda clenbuterolun kardesi salbutamol var ventolin 4 mg o definasyonda kullanilir mi
Yok kullanılmaz

• +1
Reactions: dostoyevski
Cok aptalsin keske olsen.

• +1
Reactions: chadmanlet04
DNP/Ozempic kullan (ikincisi tr de temin etmek zor olabilir)

DNP/Ozempic kullan (ikincisi tr de temin etmek zor olabilir)
mahallemdeki eczaneyle kavgaliyim aqqq ventolin 4 mg astim ilacim astim hastasiyim (olduguma inanmiyorum) yani kullansamda bi sik olmaz ama clen kadar etkili degil proviron gibi receteli seyleri alamam belki hastane yani eczanelerinden sansimi denerim sporcuyum diyip ama yinede vermezler cok yasadim

bide dnp tehlikeli degil mi aq

Last edited:
  • +1
girip istiyosun stoğu varsa veriyor
vermiyor amk acnelyse kremi vermemisti bana occc
tretinoin amk ne zarari olcak beyaz recete zaten vermiyor orosbuogluu

• +1
  • So Sad
olum aldim la benim mahalledeki eczane vermiyor sadece kadin bana dusman amk acnelyse recetesiz aliniyor zaten bu dedi veremem saglik ocagina git yazdir gel gittim avmdeki eczaneden aldim gotume dahada para girdi biraz enayi olabilirim

• +1
bide dnp tehlikeli degil mi aq
clenbuterol da tehlikeli

clenbuterol türevleri (salbutamol, ventolin) boş ilaçlar, yan etki yok ama aynı şekilde o yüzden yağa yakıcı özellikleride aşırı minimal. clen temin edemiyorsam ECA yaparım salbutamoldan daha iyidir.

• +1

Users who are viewing this thread

Back