çene implantları

L

lagrange10

Iron
Video link
değişim muazzambu operasyon hakkında bilgisi olan varmı ne kadar kalıcı herhangi bir sıkıntı yaşatır mı

3 ay kalıcı 3 ay sonra implant kendini imha ediyor

• JFL
Reactions: Tornoviaa, maarda, WanderingBurro and 1 other person
eyearea > jaw knk boş şeylerle uğraşma

• +1
Reactions: maarda and notoverneverover
çenen olmazsa eyearea dediğin şey olmaz çenesi kötü göz çevresi iyi olan varmı amk
400 500 milyon falan insan vardır öyle

örnek foto salla 3-4 tane dediğin şey mümkün değil
1727807869093

KENDİN SOKTURENE KADAR ORDALAR KRDSM 20 YİLDA BİRAZ KEMİK ERİTİR ANCA O KADAR
fiyatları ne bunların ortalama bilgin varmıdır

• Hmm...
Reactions: Angutoid
bu adamın çenesi ileride 500 milyon kişiden bunu mu buldun
çene geride olması için ömür boyu süt alan içmen lazım amk nasıl başarıyosun
geçen ekmek yumurta yiyodum çenem hipertrofik oldu

kanka sen nasıl bir köpek evladısın ya 2 3 ay önce telegram grubuna al diye yalvarıyordun bonekingle benle takılmak için şimdide izinsiz fotoğrafımı paylamışssın.

el ayak tomogorfinde tc adın çıktığında direkt seni uyarmıştım sil diye. seni sevip saydık yanımıza aldık sürekli telegram facetimede zaten ss alıyordun yüzssüz oruspu çocuğu

adın sanın tc sonoyuncudaki nickini bile biliyorum ama senin gibi oruspu evladı ile uğraşmıyacağım hayatında hiçbir sik olmadan sadece ölmeyi bekleyip ömrünün sonuna kadar saygı görmüyeceksin.

• +1
Reactions: menas and Ethernal
kanka sen nasıl bir köpek evladısın ya 2 3 ay önce telegram grubuna al diye yalvarıyordun bonekingle benle takılmak için şimdide izinsiz fotoğrafımı paylamışssın.

el ayak tomogorfinde tc adın çıktığında direkt seni uyarmıştım sil diye. seni sevip saydık yanımıza aldık sürekli telegram facetimede zaten ss alıyordun yüzssüz oruspu çocuğu

adın sanın tc sonoyuncudaki nickini bile biliyorum ama senin gibi oruspu evladı ile uğraşmıyacağım hayatında hiçbir sik olmadan sadece ölmeyi bekleyip ömrünün sonuna kadar saygı görmüyeceksin.
eye arean ıyı dıye paylastım forumda zaten var foton

1 kere yalvarmadım grup acıp benı alıyodunuz atıyodunuz kafanaıza gore 1 kerede gerı alın gerı alın demedım tassagına hıc arkadasım yok nolur benı dıslamayın dıyordum onu mu cıddıye aldın sen

telegramda da 1 kere ss almadım senin fotoğrafını facetime ne alaka aq

bu adamın çenesi ileride 500 milyon kişiden bunu mu buldun
çenemi daha net görmen için bu fotoğrafı atıyorum kral
aralık veya kasımdada italyaya gideceğim sadece görüşme

sorunlar için yazabilirsin

bu sene 17 olacağım gitmeden (bu ay içinde masteron ve testeron kullanmayı düşünüyorum)

bıçağın altına yatmak kolay değil cidden

Last edited:
  • +1
  • Love it
Reactions: menas and elemanzelvadre
eye arean ıyı dıye paylastım forumda zaten var foton

1 kere yalvarmadım grup acıp benı alıyodunuz atıyodunuz kafanaıza gore 1 kerede gerı alın gerı alın demedım tassagına hıc arkadasım yok nolur benı dıslamayın dıyordum onu mu cıddıye aldın sen

telegramda da 1 kere ss almadım senin fotoğrafını facetime ne alaka aq
kendini rezil etmişsin resmen, seni sevip sana saygı duyanlara böyle bişey yapmışsın gerçekten şaşırttın beni
çocuk aklınla olgun davranmadığını biliyordum ama bukadar şerefsizlik yapacağını sanmıyordum
hayatında başarılar paul.

• +1
Reactions: menas
kendini rezil etmişsin resmen, seni sevip sana saygı duyanlara böyle bişey yapmışsın gerçekten şaşırttın beni
çocuk aklınla olgun davranmadığını biliyordum ama bukadar şerefsizlik yapacağını sanmıyordum
hayatında başarılar paul.
DÜNÜR ANAN NAPIYO

• JFL
Reactions: maarda
Hangi cerrahı düşünüyosun kanka
pagnoniye yazdım hala dönmedi.

ben aslında iş için gidiyorum ve 1 günüm boş. ramieriye yazdım asistanına her mesajıma para istiyorlar zaten herneyse şu şu tarih randevu falan alabilir miyim diye ama bana o zaman yaz galiba ülke dışındakilerini pek siklemiyorlar dedi bide sanırsam herkese hasta gözüyle bakıyorlar öyle vibe verdi

• +1

ben aslında iş için gidiyorum ve 1 günüm boş. ramieriye yazdım asistanına her mesajıma para istiyorlar zaten herneyse şu şu tarih randevu falan alabilir miyim diye ama bana o zaman yaz galiba ülke dışındakilerini pek siklemiyorlar dedi bide sanırsam herkese hasta gözüyle bakıyorlar öyle vibe verdi
Dm gelir misin

ne ameliyatı onu anlamadım

çene geride olması için ömür boyu süt alan içmen lazım amk nasıl başarıyosun
geçen ekmek yumurta yiyodum çenem hipertrofik oldu
ergenlikten sonra ağızdan solunum

pagoni jaw implant için 2023 nisan 1 de 15-20k arası fiyatı vardı,tabi ihtiyacına göre değişiyor
ülke dışındakilerini pek siklemiyorlar
tüm cerrahlar ülke dışındakinlere daha pahalıya yapıyor amk pagoni bimaxı 5k arrtırıyor mesela
herkese hasta gözüyle bakıyorlar öyle vibe verdi
cerrahlarla iletişimi olan bir designer ile çalışsan işin 10 kat kolaylaşır

pagoni jaw implant için 2023 nisan 1 de 15-20k arası fiyatı vardı,tabi ihtiyacına göre değişiyor

tüm cerrahlar ülke dışındakinlere daha pahalıya yapıyor amk pagoni bimaxı 5k arrtırıyor mesela

Celal çandırlıya yaptırsa daha iyi değilmi sence giant yanında adamın lefort 2 3 yaptılar geçen

• Hmm...

implantlar o kadar uygun mu

ergenlikten sonra ağızdan solunum
Ağızdan solunum falan bi sik değiştirmez her şey genetik 8 sene parmak emdim ona rağmen kapanışım mükemmel damağım da 5.5-6 cm