chad/lite erkekler için üni okunacak en iyi şehir?

T

talldarkhandsome

tadilat nedeniyle kapalı
istanbul-ankara-izmir?
veya başka bir alternatif.

Bence Antalya şu anda yaşanılabilecek en iyi şehirlerden birisi, ikinci sırada ise İzmir yer alıyor. İyi bir bölüm ve üniversite varsa mutlaka bu iki şehri öneririm. Ama genelde sağlam üniversiteler Ankara ve İstanbul'da olduğu için güzel bir sıralama yapmışsan mecbur orada okuyacaksın.

• +1
Reactions: talldarkhandsome
Senin için Konya'da olur Kenya'da her türlü. Ama üstteki arkadaşın dediğine katılıyorum

• +1
Senin için Konya'da olur Kenya'da her türlü. Ama üstteki arkadaşın dediğine katılıyorum
eyvallah kardesim benim sen güzel baktıgın icin öyle görüyorsun

Izmir boy ortalamasi 185 ona gore secim yap.

• +1
Reactions: szolliontaraelis
Bende sordum soruşturdum İtalya'da boy sıkıntı değil en overatte ülkelerden birisi
benim italya tecrübesi var aslında da sonuçta orda yaşayan adam kadar iyi bilemeyiz o yüzden bi daha sordum.
stylemaxx doğru onların da çoğu eren gibi stylemaxx yapıyo .d

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
  • +1
ciddimisin amk DAHA benim yasadigim iskandinav sehri bile 182-183
izmir'in elit mahallelerinde belki bi tık uzun olabilir gençler evet ama genelinde ben de 185 olduğunu sanmıyorum benim 178 prettyboy arkadas orda yasiyor boydan sikayet ettiğini görmedim.

ciddimisin amk DAHA benim yasadigim iskandinav sehri bile 182-183
ogrenci sehri kank, yeni nesil cok uzun ve cok balkan gocmeni var

izmir'in elit mahallelerinde belki bi tık uzun olabilir gençler evet ama genelinde ben de 185 olduğunu sanmıyorum benim 178 prettboy arkadas orda yasiyor boydan sikayet ettiğini görmedim.
Soyle arkadasa bornova, buca ve ekonomide universite yakinlarinda dolassin.

ankara'da da semte göre çok değişiyor boy ortalaması gençlerde

ankara'da da semte göre çok değişiyor boy ortalaması gençlerde
eskiden bi thread yazmistim ama su an öyle düsünmüyorum 175 sonrası özellikle de 180 sonrası tamamen tip bence

• +1
Reactions: Leqoo
Last edited:
  • +1
Reactions: Leqoo
Şu yeni nesil uzuyor muhabbeti bi bana vurmasın zaten amk
çok kısa olan çocuklar neet yaşıyor zorbalamaya uğramamak için dışarı çok çıkmıyorlar
hayat zor..

• So Sad
Reactions: elemanzelvadre
çok kısa olan çocuklar neet yaşıyor zorbalamaya uğramamak için dışarı çok çıkmıyorlar
hayat zor..
zorbalanmak değilde ortaokul çocuklarından heightmog yemek biraz acıtıyor

• So Sad
ekonomik durumu elveriyorsa istanbul, öbür türlü daha çok fenotipine göre daha çok ilgi göreceği şehir değişir ama çok bir fark olacağını zannetmiyorum her şehirde rahat insan ilişkilerine sahip olacaktır

Last edited:
  • +1
istanbul-ankara-izmir?
veya başka bir alternatif.
Ben istanbula geliom valla gibi gozukuyor suan yada italyada olabilir ama bakicaz hala, puanlar 6 july da aciklanicak.

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
Ben istanbula geliom valla gibi gozukuyor suan yada italyada olabilir ama bakicaz hala, puanlar 6 july da aciklanicak.
Puanlar 6 july da aciklancak

• JFL