[Ciddi Konu] Hayatın anlamı ve depresyon

Xavier

Xavier

👁👄👁
Evet arkadaşlar biliyorum hepiniz insan içgüdünüz ile hareket ederek bu hayatı cinsellik veya aşk hayatı ile geçirip gidiyorsunuz.
Peki ya bunlardan hiçbirinden keyif almayan biri olarak ben ne yapmalıyım?
Kilo verdim, sivilceler gitti, cheekbones geldi, sevgili yaptım, forumu bıraktım.
Tabii sonra depresyonum şiddetlendi, sevgilimden kendi isteğimle ayrıldım. Şu anda yalnızım, hiçbir şey bana keyif vermiyor.
Hayatın amacının ne olduğunu da bilmiyorum.
Şu an bi' flörtüm var ama uğraşmak istemiyorum.
Sadece eskisi gibi eğlenmek istiyorum ama her şey mantıksız ve basit geliyor bana.
Sanki bir şeyler yanlış gibi bu hayatta
Ne olduğunu bilmiyorum ama
Bir şeylerin yanlış olduğu kesin.
Sorun bende olabilir, bilmiyorum.
Sizin için hayatın anlamı nedir? Bu forumun görüşlerini merak ediyorum.

Özellikle @szolliontaraelis adlı kardeşimizin.

Forumdaki son postumdur. Forumda aktif olmayacağım. Boş zamanım pek yok.

1717456888756

• JFL
Reactions: moreroidsmoredates, looksmaxxerrr, say∅ and 1 other person
Bi 31 patlat gecer

daha kötü olmaz mı
Oğlum szollionun da dediği gibi 2 paket baldo pirinç yiyin falim sakiz cigneyin spor yapin 31 de benim tavsiyem olsun hadi

Oğlum szollionun da dediği gibi 2 paket baldo pirinç yiyin falim sakiz cigneyin spor yapin 31 de benim tavsiyem olsun hadi
İyi de tipimi değil hayatımı düzeltmek istiyorum.
Hiçbir şeyden keyif alamıyorum ve her şey sıkıcı geliyor.

İyi de tipimi değil hayatımı düzeltmek istiyorum.
Hiçbir şeyden keyif alamıyorum ve her şey sıkıcı geliyor.
Ya yarrak kafalı saka yapıyorum iki saatir ayrıca soruna gelirsek öyle bir konuşuyorsun ki genç yaşta parayı bulmuş istediği herşeyi elde etmiş sanki bu dediklerimi yapman çok zor he diyorsun ki cidden yaptım o zaman dine yönel kanka o da olmuyorsa aile kurmaya çalış

Ya yarrak kafalı saka yapıyorum iki saatir ayrıca soruna gelirsek öyle bir konuşuyorsun ki genç yaşta parayı bulmuş istediği herşeyi elde etmiş sanki bu dediklerimi yapman çok zor he diyorsun ki cidden yaptım o zaman dine yönel kanka o da olmuyorsa aile kurmaya çalış
Zenginim olm ben zaten

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
Hayatın genel bir anlamı falan yok boşuna arama herkesin hayatının kendi anlamı var kimsedende bu konuda tavsiye alma .Başkasının anlamı senin için anlamsız olacaktır çünkü. Şurda en iyi bir 50 yıl daha yaşayacağız sonra yok olup gidecez belki gübre olacaksın kimse hatırlamayacak bile. Yapmaktan zevk aldığın şeylerin üzerine yoğunlaşabilirsin. Zevk al üretken ol hem zenginim diyorsun (çok inanmıyorum ). Zenginsen 50 yılda deneyecek çok şey var . Fukara arkadaşlara geçmiş olsun robot gibi yaşayıp ölecekler mesela boneking kardeşimiz :lul:

• +1
  • JFL
Reactions: onthewaytochadlite and talldarkhandsome
Onu bilmemde Bu forumdan quitle acilen boy uzatmaya geldim dalga kalkmiyo

• JFL
Reactions: whocares and onthewaytochadlite
Hayatın genel bir anlamı falan yok boşuna arama herkesin hayatının kendi anlamı var kimsedende bu konuda tavsiye alma .Başkasının anlamı senin için anlamsız olacaktır çünkü. Şurda en iyi bir 50 yıl daha yaşayacağız sonra yok olup gidecez belki gübre olacaksın kimse hatırlamayacak bile. Yapmaktan zevk aldığın şeylerin üzerine yoğunlaşabilirsin. Zevk al üretken ol hem zenginim diyorsun (çok inanmıyorum ). Zenginsen 50 yılda deneyecek çok şey var . Fukara arkadaşlara geçmiş olsun robot gibi yaşayıp ölecekler mesela boneking kardeşimiz :lul:
kanka yok zengin falan değil bu eleman geçen sene rate fotosu atmıstı evinden neyse asıl mevzu da bu değil zaten.
hayatın anlamı ne hayat nasıl bir yer gibi şeyleri boş boş düşünüp en kıymetli yıllarınızı yemeyin

• JFL
kanka yok zengin falan değil bu eleman geçen sene rate fotosu atmıstı evinden neyse asıl mevzu da bu değil zaten.
hayatın anlamı ne hayat nasıl bir yer gibi şeyleri boş boş düşünüp en kıymetli yıllarınızı yemeyin
O bataklığa düşmek çok normal . Anormal olan sürekli bunu düşünmek . Her insanın hayatın anlamı ne diye zırvaladığı boşluğa düştüğü bir dönemi olmuştur seninde olacaktır yüksek ihtimal. Normal birşey yani. Bu arada anonim olduğun bir forumda niye yalan söylersin amk

• +1
  • JFL
Reactions: onthewaytochadlite, elemanzelvadre and talldarkhandsome
  • JFL
  • So Sad
Reactions: Xavier, szolliontaraelis and onthewaytochadlite
kanka senin testo niye o kadar düşük bir rahatsızlığın mı var
Tanimlanmis bisey yokta ergenligin sonunda biraz daha yükseliyor diyorlar bakicaz

• So Sad
  • JFL
Reactions: Heatmiser and onthewaytochadlite
Evet arkadaşlar biliyorum hepiniz insan içgüdünüz ile hareket ederek bu hayatı cinsellik veya aşk hayatı ile geçirip gidiyorsunuz.
Kilo verdim, sivilceler gitti, cheekbones geldi, sevgili yaptım, forumu bıraktım.
Tabii sonra depresyonum şiddetlendi, sevgilimden kendi isteğimle ayrıldım. Şu anda yalnızım, hiçbir şey bana keyif vermiyor.
Sadece eskisi gibi eğlenmek istiyorum ama her şey mantıksız ve basit geliyor bana.

Kanka senin yaşadıklarının aynılarını yaşadım. Beni bir nebze de olsa kurtaran şey ise evrensel boyutta bir kum zerreceği kadar bile olmamam ve yaptıklarımın veya yapacaklarımın hiçbir önemi olmamasının farkına varmam oldu. Bundan sonra ya bardağın dolu ya da boş tarafından bakacaktım. Dolu tarafı daha mantıklı geldi. Sonra akışına bıraktım.

Karı kız olaylarında ben direkt olaya ilişki istemediğimi sadece sikişmek istediğimi söyleyerek giriyorum ve flört aşamasında zaman kaybetmiyorum. 6 kişide 2 kişi okey oldu buna ondan oranı yüksek şuanlık ama sorduğum insanlar da edepli aile kızları değildi, ondan kaynaklanıyor da olabilir.

Kıssadan hisse bence çoğu sosyal konuda 'ne olacak' diye düşünmek zaman kaybı, yap ve geç hacı. Ayrıca sporla uğraşman mental yorgunluğu atmanı naçizane olumlu yönde etkiler.

• +1
Reactions: Xavier
  • JFL
  • +1
Reactions: Xavier, talldarkhandsome, elemanzelvadre and 1 other person

intihar et

• WTF
Gelirin nedir kardeşim?

Hayat standartlarından bahset biraz.

Hayat standartların kadar mutlusun.

Burada çoğunuz genç ve beş parasız, kaldırın kıçınızı bilgisayardan siktirin gidin iş kovalayın.

• +1
  • Hmm...
  • JFL
Reactions: elemanzelvadre, Xavier, szolliontaraelis and 1 other person
Onlardan cidden keyif almıyorsan bu salak foruma soracağına psikoloğa falan git çoğu bi sikime yaramıyor ama olsun

• +1
Geçiyor,dediğin dönemi 6 yıl yaşadım.

• +1
Felsefeye merak salabilirsin.

• +1
Gelirin nedir kardeşim?

Hayat standartlarından bahset biraz.

Hayat standartların kadar mutlusun.

Burada çoğunuz genç ve beş parasız, kaldırın kıçınızı bilgisayardan siktirin gidin iş kovalayın.
senin yaş kaçtı meraktan soruyorum

Meraktan soruyorum ❌
Seni doxxlamak istiyorum ✔️
Adamın sadece yaşından neyini doxxlıcam amq otistik misin 1 2 yaş farklı söylesede olur ortalama bir şey merak ettim.

• JFL
Adamın sadece yaşından neyini doxxlıcam amq otistik misin 1 2 yaş farklı söylesede olur ortalama bir şey merak ettim.
bu elemana inanma btw para da yok tip de max mtn with shit pheno

Zenginim, geçen ameliyata 30k verdim. Max Chad'im, beyaz phenom var... Problem?
Hay amına koyayım şu siteye erenin kaç tane daha türemesi gelecek

• JFL
Reactions: looksmaxxerrr and onthewaytochadlite
Zenginim, geçen ameliyata 30k verdim. Max Chad'im, beyaz phenom var... Problem?
ameliyata 30k olayı dogruysa emin konusamam fakat o attigin rate fotosunda max mtn

Hay amına koyayım şu siteye erenin kaç tane daha türemesi gelecek
a.k.a. ticaretmaxx kekomaxx özletti kendini.

Attığım rate fotosunda ben 15 yaşındaydım amk.
birincisi fotografi gecen sene attin o fotoda 15 ise suan 16-17 oluyorsun o yasta da aynen kmk 30k hardmaxx fln anlarsin ya okk

Zenginim, geçen ameliyata 30k verdim. Max Chad'im, beyaz fenomen var... Sorun mu?
Adam 30 k vermiş oha amına koyim zenginliğe bak nasıl verdin lan o parayı zorlanmadın mı hiç. Ulan keşke senin kadar zengin olsam ya

Özürlü müsün bilader
olm neden herkes sana bir elestiri yapiyor anlamadin mi hala amk sorun bende veya yukardaki cocukda degil tamamen sende ve ciddili özürlü müsün? Madem bunlari yaptin before after diye at bakalim abi cekecem.

• JFL
Reactions: looksmaxxerrr and onthewaytochadlite
olm neden herkes sana bir elestiri yapiyor anlamadin mi hala amk sorun bende veya yukardaki cocukda degil tamamen sende ve ciddili özürlü müsün? Madem bunlari yaptin before after diye at bakalim abi cekecem.
Siktir git amk salağı seni ascendledim çoktan senle mi uğraşıcam. APTAL BİR TAKINTILI OROSPU ÇOCUĞU OLDUĞUN İÇİN IGNORLANDIN!

• JFL
olm 30 k ile nasıl bi değişim geçirebilir amq max dolgu ya da bişektomi fln yaptırmıştır

• JFL
Siktir git amk salağı seni ascendledim çoktan senle mi uğraşıcam. APTAL BİR TAKINTILI OROSPU ÇOCUĞU OLDUĞUN İÇİN IGNORLANDIN!
ascendlendim coktan (2 kilo verdi ve berbere gitti)

olm ascendlemek büyütülcek bir şey değil ki amk zenginim diyon belki kız zenginsin diye çıktı belki boyun uzun diye bilemeyiz

Sikiştim olm direkt.
La olm bana ne amk ben 30 k ya bir sikim değiştiremezsin diyom sen sikiştim diyon yüzünden bahsediyorum hayatından değil

La olm bana ne amk ben 30 k ya bir sikim değiştiremezsin diyom sen sikiştim diyon yüzünden bahsediyorum hayatından değil
Kanka buccinator kaslarımı ve yağları aldırdım

Kanka buccinator kaslarımı ve yağları aldırdım
Ee tamam işte bişektomi de buccinator kasını nasıl aldırdın amq öyle bir işlem mi varmış yoksa botoks mu

Ee tamam işte bişektomi de buccinator kasını nasıl aldırdın amq öyle bir işlem mi varmış yoksa botoks mu
Bilmiyorum ki amk doktor kas da aldım dedi

Bilmiyorum ki amk doktor kas da aldım dedi
o ne olm berber mi bu amk kas da aldım ney abi yanları al üstlerden de kırıkları al hesabı mı