ciddi soru soruyorum

kambally

kambally

Bronze
bakın buraya yabancı adam bile antalyaya gelince hipergaminin az oldugunu ve kadınların kendinden dusuk erkeklerel cıktıgnı yazdı bende bircok defa kadınların kendinden cok daha dusuk erkeklerle cıktıgnı dusunuyorum burada bunlarla alakalı yazılaı okudugum zaman iliskilerinde ciddi olmadıklarını ve er yada gec ayrılacaklarını soylemissiniz peki boyle bir durumda cidden evlenmeleri mumkunmu? yada saglıklı bir iliski olabilrimi? bide hipergami en coktan aza dogru hangi ulkelerde var sıralayabilirmisiniz

bakın buraya yabancı adam bile antalyaya gelince hipergaminin az oldugunu ve kadınların kendinden dusuk erkeklerel cıktıgnı yazdı bende bircok defa kadınların kendinden cok daha dusuk erkeklerle cıktıgnı dusunuyorum burada bunlarla alakalı yazılaı okudugum zaman iliskilerinde ciddi olmadıklarını ve er yada gec ayrılacaklarını soylemissiniz peki boyle bir durumda cidden evlenmeleri mumkunmu? yada saglıklı bir iliski olabilrimi? bide hipergami en coktan aza dogru hangi ulkelerde var sıralayabilirmisiniz
Kız ya daha iyisini elde edemiyor yada çocuk htn

Tr de htn den sonra hayat başlıyor şöyle anlatıyım

Türkiye Hipergamisinde htn ve üstü isen looksmatchinin üstü sana bakar bakabilir

Ama htn değilsen ve kekomaxxed değilsen
Mtn ve ltn de kız ltb yada subhuman bile olsa htn+ yı isteyecek

trde blackpill cope

• +1
Reactions: MOGGERWINSS
Kız ya daha iyisini elde edemiyor yada çocuk htn

Tr de htn den sonra hayat başlıyor şöyle anlatıyım

Türkiye Hipergamisinde htn ve üstü isen looksmatchinin üstü sana bakar bakabilir

Ama htn değilsen ve kekomaxxed değilsen
Mtn ve ltn de kız ltb yada subhuman bile olsa htn+ yı isteyecek
low htn olunca benden ustun bir kız bulma sansım var demekmi bu

Users who are viewing this thread

Back