çiko genclik 2

ogrepilled

ogrepilled

ascended
kodugumun hamamböcekleri madem beğenmiyorsunuz girmeyin tr subforumuna milleti rahatsız etmeyin siz yokken daha huzurlu burası en azindan yoklugunuz bi fark yaratıyor
IMG 8055

• +1
Reactions: menas
Senin gibi bu ay katılan greyceller dolmasa güzel forumdu daha girilmez zaten aq

• +1
  • So Sad
Reactions: bloated mentalcel and ALP
Senin gibi bu ay katılan greyceller dolmasa güzel forumdu daha girilmez zaten aq
1 yıldır log bekliyorum kanka ne anlatıyorsun sen zamani geldi vpn ile giris denedim bilmem ne denedim anca kabul oldum bu kadar bilgisi olupta newgen olan birini gördün mü sen hayatında?

Tiktoktan görüp gelmiş mekanın sahiplerine laf ediyor MDKAMWDJAW

• +1
  • Ugh..
Reactions: maarda and ogrepilled
Tiktoktan görüp gelmiş mekanın sahiplerine laf ediyor MDKAMWDJAW

mekanın sahibi ltn güvenlikciyse böyle mekanı skeyim bro

Yüzünü niye attın kanka
sen yüzünü atsana kankasi ben söz atarım buraya 2-3 kisinin dalga gecmesinden korkmuyorsan at bakalım o shitskin ltn yüzünü atmazsam ben orospx cocuguyum

20 yaşına gelmiş hala foid sken risk alamayacak kadar korkak bir adamsın sen tek amacın asgari ücretini alıp senden 2 kuruş bekleyen sevgilini doyurmak yatalak anneni beslemek ama konu forum olunca ooo buranın sahibi biziz ooo sizden önce geldik ooo aynen kanka bil bakalım 16 yaşında kim senden fazla kız skti?

Çıktım işten bro, harçlık için girmiştim zaten cherrypick yapmadan okursan anlarsın :) ülkedeki en iyi ünilerden birine gideceğim temizlikçi olarak girersen görüşürüz.

Ben LTN'sem sen truecel'sin, seni her alanda ezerim.

Aynen sen istedin diye atacam şimdi incellerin doldurduğu bi foruma :D
sen kendin kabul etmiyormuydun cirkin oldugunu abisi?

ülkenin en iyi üniversitesinde chadler karı kız götürürken mop çekersin sende yere devam böyle

babam zamanında seninki gibi yatmadığı için milyonlar içinde yüzüyorum orosp evladı kim kimi her türlü eziyor? yatsam bile para içinde yüzerim ben
Bi 3-5 atsana bro mt-2 , sarms parasi ciksin

Bi 3-5 atsana bro mt-2 , sarms parasi ciksin
kanka kaç kere dicem sana mt2 bulamazsın trde sarmsta bi skime yaramıyor eczane ürünü kullanacaksan at iban atarım parasını

kanka kaç kere dicem sana mt2 bulamazsın trde sarmsta bi skime yaramıyor eczane ürünü kullanacaksan at iban atarım parasını
Almanyaya gidince alcam bro

Almanyaya gidince alcam bro
yurt dışında bulmak daha zor tabi tanıdığın varsa işin kolaylaşır ama şunu bil tr sarmsları hiçbir işe yaramaz

Eczane sustanon rimo falan dışı ne varki ne önerirsin

yurt dışında bulmak daha zor tabi tanıdığın varsa işin kolaylaşır ama şunu bil tr sarmsları hiçbir işe yaramaz
Alman subforumundan bulurum illa

Eczane sustanon rimo falan dışı ne varki ne önerirsin
sustanonda tehlikeli aslında reseptörleri 4 farklı ilaca maruz bırakıyor en güvenlisi only test e onu da bulabileceğin satıcılar tanıyorum istersen yazarım

• +1
Reactions: elemanzelvadre
Dc meldepoot

Alman subforumundan bulurum illa
almanyada bodytech pharma var bende aktif olarak bodytech pharma kullanıyorum pp bannerda var gördüysen ilaçları gayet iyi çalışıyor

• +1
Speak English retarded Albanian

sustanonda tehlikeli aslında reseptörleri 4 farklı ilaca maruz bırakıyor en güvenlisi only test e onu da bulabileceğin satıcılar tanıyorum istersen yazarım
Olabilir mk falan ne düşünüyorsun

Olabilir mk falan ne düşünüyorsun
orijinal mk bulabilirsen güzel işine yarar bende hiperglisemi yaptı mk bıraktıktan 2 gün sonra düzeldi

• +1
Başlamış gene Eczane muhabbetleri 😁😁

• JFL
Reactions: ogrepilled
Başlamış gene Eczane muhabbetleri 😁😁
aynen kanka senin hic anlayamayacağın işler o yüzden git 4/10 arkadaşın kız skiyor diye ağla tamam mı canım kardeşim benim

• JFL
Reactions: MOGGERWINSS
aynen kanka senin hic anlayamayacağın işler o yüzden git 4/10 arkadaşın kız skiyor diye ağla tamam mı canım kardeşim benim
Afferin okumuşsun Threadimi ama yanlış okumuşsun bidaha oku ama bu sefer 15 defa oku Ok?

Afferin okumuşsun Threadimi ama yanlış okumuşsun bidaha oku ama bu sefer 15 defa oku Ok?
25 yaşındaki adamın kız skemediği için zırlamasını 15 kere daha çekemem dostum kusura bakma

25 yaşındaki adamın kız skemediği için zırlamasını 15 kere daha çekemem dostum kusura bakma
Eczaneden ne aldıysan kafa yapmış herhalde. Başka biri sanıyosun beni. Uyan o rüyadan kardeşim

Senin gibi hayat tecrübesi olmayan 16 yaş elemanlardan çok daha iyi,git babana bir sonraki kürün için yalvar

1 yıldır log bekliyorum kanka ne anlatıyorsun sen zamani geldi vpn ile giris denedim bilmem ne denedim anca kabul oldum bu kadar bilgisi olupta newgen olan birini gördün mü sen hayatında?
1 yil niye alinmadin amk

Senin gibi hayat tecrübesi olmayan 16 yaş elemanlardan çok daha iyi,git babana bir sonraki kürün için yalvar
vaay demek şimdi incel forumunda kız skemeyenler yüceltilmeye başlandı he?

vaay demek şimdi incel forumunda kız skemeyenler yüceltilmeye başlandı he?
E zaten ? İncel forumunda kız siken adam neden yüceltilsin "fakecel" deniliyor onlara,daha psl kültürünü bilmiyorsun bide 1 yıl log bekledim falan diye anlatıyon amk

• +1
Reactions: MOGGERWINSS
E zaten ? İncel forumunda kız siken adam neden yüceltilsin "fakecel" deniliyor onlara,daha psl kültürünü bilmiyorsun bide 1 yıl log bekledim falan diye anlatıyon amk
aynen kanka o yüzden enes karduyayla falan dalga geçti herkes :lul:

• +1
Reactions: elemanzelvadre
Forumu nerenle takip ettin aq clavicular ve zetaya kız siktiği chad oldukları için tapan elemanlar var ? Fakecel sadece makara muhabbet kimse inceli yüceltmez tonla var zaten

Forumu nerenle takip ettin aq clavicular ve zetaya kız siktiği chad oldukları için tapan elemanlar var ?

Fakecel sadece makara muhabbet
Tiktoğuna dön amini sikmm

🤔

Şu ana kadar tr subforumu dışında açtığın thread yok amk ? Faydalı postun olduğunu da sanmıyorum

Şu ana kadar tr subforumu dışında açtığın thread yok amk ? Faydalı postun olduğunu da sanmıyorum
Ya ne faydalı postundan bahsediyon offtopic olmasa bu forum ölü botb postlarinin hepsi 2019-2022 arası artık ele alınacak konu kalmadı shitpost forumu burası looksmax değil

• Hmm...
Ya ne faydalı postundan bahsediyon offtopic olmasa bu forum ölü botb postlarinin hepsi 2019-2022 arası artık ele alınacak konu kalmadı shitpost forumu burası looksmax değil
forum degil subforum olu

Forumu nerenle takip ettin aq clavicular ve zetaya kız siktiği chad oldukları için tapan elemanlar var ? Fakecel sadece makara muhabbet kimse inceli yüceltmez tonla var zaten
Onlar legit mentalcel