çiko gençlik

menas

menas

Stacy's Favourite
IMG 0701

Pp ye isme bak tiktokcel
Bu eleman kürt değilse benide siksinler aq

• JFL
Reactions: ogrepilled, sanktWiecz, xion and 2 others
hepimiz ayniyiz beyler copelamayi falan birakin bu forumda orospu kari disinca kiz sikecek cok yok bosu bosuna kardeslerinize laf ediyorsunuz birlikte kendimizi gelistirmeye ve foidlerden nefret etmeye bakmaliyiz

• +1
Reactions: ALP, MOGGERWINSS and maarda
hepimiz ayniyiz beyler copelamayi falan birakin bu forumda orospu kari disinca kiz sikecek cok yok bosu bosuna kardeslerinize laf ediyorsunuz birlikte kendimizi gelistirmeye ve foidlerden nefret etmeye bakmaliyiz
Adamın foruma zerre katkısı yok tek yazdığı " selene gomesin yeni sevgilisi , çiko genlik benziyorum , yok ben bunu anlamadım niye yeni gelenlerin anlamicağı şekilde yazıyon " bu maymunun anlicağı şekilde thread yapmak zorundamıyız aq

yok bu adam 8/10 yani chad oldugunu idda ediyor ayrica chico genclige benziyormus

• JFL
Reactions: menas
Bump bu piçi göndermemiz lazım

babaannesi yakıısıklı oglusum demis ciko saniyo kendini su elemani irl gorsem tek yumrukta bayarim aq

• +1
Reactions: menas

• JFL
Reactions: menas and ogrepilled
ulan biri aytde 70 doğru yaptım der türkiyenin en iyi üniversitesinde temizlikçi olarak çalışıyorum der :lul: biri incelleri yüceltiyoruz der biri cikoya benziyorum der ne mal adamlarsınız aq

ciko genclik