Cilt

Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg

Banned
Geçen sene tatile geldigmde bronzlastim şimdi de cildim yanık gibi duruyor C vitamini serum almayı düşünüyorum yararı olur mu ? Birde cildi ameliyatsız nasıl sıklastırım?

Geçen sene tatile geldigmde bronzlastim şimdi de cildim yanık gibi duruyor C vitamini serum almayı düşünüyorum yararı olur mu ? Birde cildi ameliyatsız nasıl sıklastırım?
Serum çok fena işe yarıyor hele ki göz altlarına

Kolajenmax yap bide @dostoyevski nin cilt 101 threadini oku

kısın evde oturunca duzelır hergun gunes kremı kullan c vıtamını acar cıldını nemlendırıcı de kullan cıldın kuruysa

duzenlı kullanmıyorsundur sabah mı kullanıyon aksam mı bıde hangısını kullanıyorsun
Direkt bunu akşamları yatmadan önce sürüyorum

Attachments

• 20240914_203419.jpg
    20240914_203419.jpg
    1.2 MB · Views: 0
  • +1
Reactions: testesteronking
Direkt bunu akşamları yatmadan önce sürüyorum
kotu de degıl bu bıtınce skın sensual var onu dene bıde ustune gunes kremı nemlendırcı felan kullanıyon degıl mı

• +1
Reactions: Tornoviaa
kanka bunlar sıkcek yuzunu amk serum kullan temızlemek ıcın de en dogal ıcerıklıyı arastır bul glikolik asit içeren toniğini al yves rocherın onla temizle en kötü gözenek görünümünü de azaltır https://www.google.com/url?sa=t&rct...usg=AOvVaw0WYfZ4fsdrKjDqDeL-kvc6&opi=89978449 yuzune uygun degılse uygun olanı bulursun sen ama en temız ıcerıklı trde yves rocher

bu boktan markayı almayın amk. ordinary çakması sivilce yapıyor
trdeki ordinaryler orjinal değil bence hıc ınandırıcı gelmıyor cunku eczanelerde cok az var ama trendyolda bok gıbı satılıyor

• +1
Reactions: temelyeterliliktest