Clownworld.

boneking771

boneking771

Banned
IMG 20240610 WA0022

Baya clown world vitiligo never seen be that beatiful diye binalara asılan reklamda boxerle yağlanmış vücutlu fotoğrafım olsa ışıklı misikli zengin olur socialdencgunde 10000 tane karıdan ne kadar iyi kalpli olduğuma dair mesaj alırdım neyse failed society sanayi copeleyip düşük sınıf varoşlarla bisiler yaşamaya devam we all die some day. And ceset çürüyüp akreplere yem olacak.

• +1
  • JFL
  • So Sad
Reactions: maarda, ALP and NumbThePain
ANANI SIKEYIM ÇOK YAKIŞIKLI YAA abi senin gibi olur muyum

• +1
Reactions: flippasav and NumbThePain
CAHİLLİK ONU YARGILAMAKLA BİLGELİK İSE ONU ANLAMAKLA BAŞLAR

• JFL
  • +1
Reactions: boneking771 and NumbThePain
View attachment 2974043
Baya clown world vitiligo never seen be that beatiful diye binalara asılan reklamda boxerle yağlanmış vücutlu fotoğrafım olsa ışıklı misikli zengin olur socialdencgunde 10000 tane karıdan ne kadar iyi kalpli olduğuma dair mesaj alırdım neyse failed society sanayi copeleyip düşük sınıf varoşlarla bisiler yaşamaya devam we all die some day. And ceset çürüyüp akreplere yem olacak.
travestilere benziyon la kerimcan durmaz

• +1
Reactions: ALP
you dont look good narcy ass nigga

• +1
Reactions: greycel and ALP
şu dudaklara bak amg :lul:

• +1
Reactions: ALP
Why are you speaking English and Turkish at the same time

That’s like me saying what’s up puta madre

• JFL
Reactions: greycel
that is true

Why are you speaking English and Turkish at the same time

That’s like me saying what’s up puta madre
he don’t know any language

• JFL
  • +1
Reactions: greycel, ALP, Heatmiser and 1 other person
Ne var lan rateci fakir
rateci? fakir?

Zavallı orospu çocuğu şu lağım çukuruna dönmüş suratına bakmadan yorum mu yapıyorsun bir de :lul:

Otoban saksocusu ibine seni.

• +1
Reactions: elemanzelvadre and ALP
rateci? fakir?

Zavallı orospu çocuğu şu lağım çukuruna dönmüş suratına bakmadan yorum mu yapıyorsun bir de :lul:

Otoban saksocusu ibine seni.
yok la degilim sagol asdasdasda kanka bu tiple kız kardeşini siksem baban karım yapar la çocuk iyi biri aslında diye neyse evde ossurarak fakir yaşlı ananızla copelemeye devamen azından benimki genç ASDASDSADASDASD

yok la degilim sagol asdasdasda kanka bu tiple kız kardeşini siksem baban karım yapar la çocuk iyi biri aslında diye neyse evde ossurarak fakir yaşlı ananızla copelemeye devamen azından benimki genç ASDASDSADASDASD
annem yaşlı over mi?

• JFL
Reactions: onthewaytochadlite
kral anneme bone age 16 2 yıla ascendliyorum dedim ne diyorsun lannn orrrospunun evladı dedi over mi

• JFL
kral annem diyoki ticaretmaxxing yapman lazım faturamaxxed olmuş duyduğuma göre evedestekmaxxing yapmassan siktir git diyor over mi

• JFL
kral annem diyoki ticaretmaxxing yapman lazım faturamaxxed olmuş duyduğuma göre evedestekmaxxing yapmassan siktir git diyor over mi
hayır kardeşim hayır hayır, kafasına vurarak emekli maaşını almalısın sonrasında bodruma kitle emekli maaşı ile bodruma git sadace günlük 1 adet balık kraker :unsure:

• Hmm...
Reactions: elemanzelvadre
Senin o genç ananı sikeyim amk iti nasıl pazarlıyor kevaşe anasını :D

Senin lağıma dönmüş surat böyleyse ananın amcıgı kömürden daha karadır.

• Woah
Reactions: elemanzelvadre
hayır kardeşim hayır hayır, kafasına vurarak emekli maaşını almalısın sonrasında bodruma kitle emekli maaşı ile bodruma git sadace günlük 1 adet balık kraker :unsure:
kafasına vurarak genotropin aldırıyorum sıkıntı yok 2 yıla ascendlicem diyorum bona age 16 diyorum sıkıntı yok

Senin o genç ananı sikeyim amk iti nasıl pazarlıyor kevaşe anasını :D

Senin lağıma dönmüş surat böyleyse ananın amcıgı kömürden daha karadır.
kapalı yaşlı şeker hastası annen var knk özgüvenini düşürüyo bi an önce çöpe at.

abi nolur asma kendini seviyoruz
yok knk ascam ben markete giridignde kasiyerler atsiz hızlıca çksın diye yere bakp ürünleri sanyieede 6 miligrgat ışık hızıyla geçiyo ropeliyim bari.

kapalı yaşlı şeker hastası annen var knk özgüvenini düşürüyo bi an önce çöpe at.
git intihar et oğlum şu tipe bak amk?

bu leş genetiği seni doğurarak etrafa sıçırtan orospu ananın amına koyayım.

• JFL
Reactions: looksmaxxerrr
git intihar et oğlum şu tipe bak amk?

bu leş genetiği seni doğurarak etrafa sıçırtan orospu ananın amına koyayım.
Leş genetikle geziyo la kızlar intihara minyihara kalkisiyo mal mı kanka bunlar nie senle gezmiyo at yok diye mi asdddas

Users who are viewing this thread

Back