Club olayı bugün yaşanan

dogu

dogu

Iron
güzel h mtn bir kız yanıma yanaştı konuştuk sonra sikimle elleşmeye başladı ama her şey her zaman iyi bitmez köylü orospu evladı babam yarrak varmış gibi bugün benimle gelmek istemişti kızla konuşurken full beni izledi anasını siktiğimin köylüsü kızlada adam akıllı konuşamadım bu yüzden köylü babamı bir daha cluba getireni sikeyim amk ananasını sikecem

• Ugh..
  • WTF
Reactions: hesaplar_banlı, naturepreacher and gargomel
adam eğlensin dedik amk içine etti köylülere acımayın

• +1
Reactions: MOGGERWINSS
Hangi club ? Yanında Kız olmadan içeriye girmek imkansız amk her erkeğin yanında 1 karı olmalı en azından bizim oralar öyle

güzel h mtn bir kız yanıma yanaştı konuştuk sonra sikimle elleşmeye başladı ama her şey her zaman iyi bitmez köylü orospu evladı babam yarrak varmış gibi bugün benimle gelmek istemişti kızla konuşurken full beni izledi anasını siktiğimin köylüsü kızlada adam akıllı konuşamadım bu yüzden köylü babamı bir daha cluba getireni sikeyim amk ananasını sikecem
Lan oevladi hangi kız sana yanaşır amk birde babasına laf yapıyor.

• JFL
Reactions: frkan
Hangi club ? Yanında Kız olmadan içeriye girmek imkansız amk her erkeğin yanında 1 karı olmalı en azından bizim oralar öyle
Avi mogs

Bodyguardları tanıyosan her şey serbest

kanka ankaradaydı adını hatırlamıyorum

şunu farkettim forumdaki bazı insanlar harbiden ezik mentalitede amk inanamıyorlar hayattında ilk defa görüyorlar amk çık dışarı gez olayı öğren gelmiş kız sana nasıl baktı diyor beni beğenmiş yanıma oturdu konuştu amk o şekil ereden bilsin o virgincell amk

• JFL
Reactions: emirmax.6 and bloated mentalcel
amkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

tam bir virginin söyleeyceği bir laf :lul:
ltn sifatinla bunu mu diyorsun aq 😆 dürüst ol hiç bir kız sana yanaşmaz ağır derecede sizofrensin orospuoglu

ltn sifatinla bunu mu diyorsun aq 😆 dürüst ol hiç bir kız sana yanaşmaz ağır derecede sizofrensin orospuoglu
ahaha LTN diyor bide amk la yarrağımın başı senin aylık harcadığın parayı günlük harcıyoz köle orospu evladı ötede ağla ltn diyor bide köylü piç seni amına koduğumun kölesiiii

ahaha LTN diyor bide amk la yarrağımın başı senin aylık harcadığın parayı günlük harcıyoz köle orospu evladı ötede ağla ltn diyor bide köylü piç seni amına koduğumun kölesiiii
😆 Aq nie kudurdun ki bu kadar tipin high ltn aq

Atatürk büstü koleksiyonu var

• JFL
Reactions: Tornoviaa

Users who are viewing this thread

Back