co2 laser

kambally

kambally

Bronze
beyler aranızda co2 laser yaptıran varmı fiyatları neler bide kaç seansta oluyor en çok hangi acne scarlarda işe yarar benimkiler kırmızı leke gibi çukur yok kaç seansta olur sizce?

beyler aranızda co2 laser yaptıran varmı fiyatları neler bide kaç seansta oluyor en çok hangi acne scarlarda işe yarar benimkiler kırmızı leke gibi çukur yok kaç seansta olur sizce?
15de yapmazlar cnm bana yapmadilar sg 18oluncageld ediler

ama yapiyolarsada co2 laser su siyahs eydir iyi gibi

15de yapmazlar cnm bana yapmadilar sg 18oluncageld ediler
bana cildiyeci accutane bitince istersen gel bide lazer tedavisi gör dedi aptal değilse demezdi oyle birsey sanırım

• JFL
Reactions: boneking772 and dostoyevski
bana cildiyeci accutane bitince istersen gel bide lazer tedavisi gör dedi aptal değilse demezdi oyle birsey sanırım
165sina accutane niye iciyon

• JFL
Reactions: dostoyevski
bu lazer sakallara etki ediyor mu buyumesine falan kose kalmayak amk

sana kotuhaberimvar

etkiliyor diye biliyorum @maarda :feelswat:gecen tez suncaktin got hepsini okudum makalelerin ama sacma demistin acil cewap
Usta sanırım dediğin doğru harbiden aldığından beri uzamadim adam akilli anne 150-155 baba 184 ben 165 kaldım demekki ilaçla alakali yarin sabah randevu alıyorum paletlere baktiricam

etkiliyor diye biliyorum @maarda :feelswat:gecen tez suncaktin got hepsini okudum makalelerin ama sacma demistin acil cewap
Ciddili 165 falan kalicaksam yemin ederim intihar edecegim yaşamam ben bu boyla azıcık bile ihtimal varsa tum herseyimi igf1 lr3 e basicam gece gece uykum kaçtı amk aşırı moralim bozuk ciddiliyim kapandiysa palete atlıycam oldurcem kendimi smk

• So Sad
  • WTF
Reactions: yuda, sentrix and dostoyevski
Ciddili 165 falan kalicaksam yemin ederim intihar edecegim yaşamam ben bu boyla azıcık bile ihtimal varsa tum herseyimi igf1 lr3 e basicam gece gece uykum kaçtı amk aşırı moralim bozuk ciddiliyim kapandiysa palete atlıycam oldurcem kendimi smk
Ya sikicem boyle etkisi varsa doktor niye soylemiyor orospucocugu

bittiya its over
oldurme ll ol

bittiya its over
oldurme ll ol
Ya 2-4 ay kullandim bu kadar surede boyle etkisi varsa demesi lazımdı demedi bize orospucocuugu doktor valla ilk onu sonra kendimi vuracagim dogruysa bu

Usta sanırım dediğin doğru harbiden aldığından beri uzamadim adam akilli anne 150-155 baba 184 ben 165 kaldım demekki ilaçla alakali yarin sabah randevu alıyorum paletlere baktiricam
anneni oldur

• JFL
Reactions: sentrix and dostoyevski
No comprende

Except for this bit 🤣

165 - Ich auch - over - sub-ubermesch
nein zwei vier

he is 165 and i said over and dont use accutane he is 15

• JFL
Reactions: Gaygymmaxx
  • +1
nein zwei vier

he is 165 and i said over and dont use accutane he is 15
15 e yeni geçtim zaten bikax gün oldu fakat ben randevuya gidio baktiricam ne kadar olcak boyum diye abi gece gece uykum kaçtı amk

Çok etki etmiyor,yüksek dozlar (0.5-1.0 mg/kg/gün) büyüme hormonları ve büyüme plakalarındaki etkileri var ama düşük ve orta dozlarda (0.25-0.5 mg/kg/gün) risk yok gibi birşey

Çok etki etmiyor,yüksek dozlar (0.5-1.0 mg/kg/gün) büyüme hormonları ve büyüme plakalarındaki etkileri var ama düşük ve orta dozlarda (0.25-0.5 mg/kg/gün) risk yok gibi birşey
Usta ben kesin ama kesin travmatolojimi nedir ona yarin randevu alıyorum bak böyle birşey varsa ben katil olacağım ciddi diyorum o adami param parça ederim neyse melatonin aldim hala uyuyamadim o kadar stres yaptım şuna amk 6 aydir adam akılli ilk defa sinirlendim

Usta ben kesin ama kesin travmatolojimi nedir ona yarin randevu alıyorum bak böyle birşey varsa ben katil olacağım ciddi diyorum o adami param parça ederim neyse melatonin aldim hala uyuyamadim o kadar stres yaptım şuna amk 6 aydir adam akılli ilk defa sinirlendim
bana da derm tret kullanirken gunes krsmine gerek yok demisti 1 tup bitince ogrenmistim gerekli oldugunu :lul:

sivilce için 31 cekmeyı bırakabılrsın accuutaneden once

• JFL
  • +1
Reactions: dostoyevski, boneking772 and orhanhic
Kac doz aldın kaç kilosun

Kac doz aldın kaç kilosun
İlk 10 mg sonra 20 ile devam ettik de ben yarıda biraktim geçti zaten daha çıkmadı o zamanlar kilom 65 falandır gibi(20 mg baya ara vere vere kullandim 6 aylik yada 9 aylik tedavi 3 ay falan sürdü sanırım) maks 4 ay sürmüştür yani

İlk 10 mg sonra 20 ile devam ettik de ben yarıda biraktim geçti zaten daha çıkmadı o zamanlar kilom 65 falandır gibi(20 mg baya ara vere vere kullandim 6 aylik yada 9 aylik tedavi 3 ay falan sürdü sanırım) maks 4 ay sürmüştür yani
O kiloyla 30 mg nin üstüne çıkmadıysan sorun olmaz merak etme

O kiloyla 30 mg nin üstüne çıkmadıysan sorun olmaz merak etme
Ben yinede baktircam bide senin dediğin ilaçları alacağım ailem destekliyor zaten bütçeyi aşmadikca 176 oluyum yeter of

• +1
Reactions: maarda
Zaten baya sinirliydim crashout geçirmişim simdi farkettim 😂 karılar gibi sinir krizi gecirdikten sonra yatiyom beyler ben iyi geceler sizede

Ben yinede baktircam bide senin dediğin ilaçları alacağım ailem destekliyor zaten bütçeyi aşmadikca 176 oluyum yeter of
15 16 yasındasın 165 den dedigin 174-178 civarlarina cikma ihtimalin yok doktor kandirmis mass hunter yapma diye uzulme kardesim

15 16 yasındasın 165 den dedigin 174-178 civarlarina cikma ihtimalin yok doktor kandirmis mass hunter yapma diye uzulme kardesim
son aylardada uzamamissin

var bu arada 15 de 164 düm şuan 180

• JFL
yaptırdım seans 2k ile 3 k arasında değişiyor. çukur yoksa altın iğne mezoterapi yaptır ama daha pahalı.

16 yasinda değilim 15 yasina 4 gun once falan girdim aq bide babam 184 ben en kötü 174 falan olurum umarim

16 yasinda değilim 15 yasina 4 gun once falan girdim aq bide babam 184 ben en kötü 174 falan olurum umarim
Anne boyu kac